TRIVEL SI ZAJEL DO ORLICKÝCH HOR PRO TŘI BODY

Dlouhodobá základní část CL pokračovala dalším kolem v sobotu 12.ledna ve sportovní hale v Rokytnici v Orlických horách . Klatovští ligoví sálovkáři si sice přivezli tři povinné body z duelu s předposledním  Vamberkem, ale i na ty se hodně nadřeli. Druhý duel  skončil také podle papírových předpokladů, kdy Klatovy prohrály s druhým v tabulce  Novabrik Polička.

I přes poloviční bodový zisk si Trivel v tabulce polepšil, když postoupil na 4.místo a  v sobotním turnaji doma v čapkově ulici si již může přidat definitivní pojistku postupu do play off.

BOMBY K TYČI Vamberk - SF TRIVEL Klatovy "A" 4 : 5 (3 : 1)

První poločas byl jako na houpačce .Klatovy které prohrávaly 3 : 1 obrátili tento stav na 3:4 , domácí poté srovnali na 4:4 , avšak hosté v čase 39.11 vstřelili Antonínem Kopeckým vítěznou branku . Domácí nekapitulovali, ale 15 sekund před koncem jejich možnost vyrovnat skončila neúspěšně.

Branky: Potužník, 11. Klapal, 19. Michalčák, 36. Dosták - 2.,21.a 35.Mužík, 5. Kočí, 40. Kopecký . Rozhodčí: Hamrník  a Půček.

VPS NOVABRIK Polička "A" - SF TRIVEL Klatovy "A" 5 : 2 (4 : 1)

První poločas byli klatovští hráči myšlenkami asi ještě na cestě a proto ho prohráli jasně 4:1 . Ve druhém poločase přišlo sice mírné zlepšení , ale Polička byla prostě lepší .

Branky: 4.Mužík, 8. Švec , 12. Netolický, 15. Chmelík, 30. Jílek - 10. Kočí, 26. Petrželka. Rozhodčí: Půček Vlastimil a Tománek Rudolf. DS : Němeček Jaroslav.

V KLATOVECH UVIDÍ PŘÍZNIVCI SÁLOVÉ KOPANÉ ČTYŘI LIGOVÉ ZÁPASY

V sobotu 19. ledna pokračuje předposlední série základní části  celostátní ligy sálového fotbalu ve sportovní hala v Čaplově ulici v Klatovech .Příznivci tohoto sportu v příjemném prostředí budou mít o bohatý program postaráno. Za účasti čtyř týmů se od  17:00 hodin kdy nastoupí k prvnímu duelu Větřní proti  Jilemnici odehraje boj o  další kolekci mistrovských bodů. Domácí Klatovy hrají ve druhém zápase od 18:05 se svým sousedem v tabulce SK SICO Jilemnice a  ukončí sobotní program utkání s posledním v tabulce Varnsdorfem který začne pět minut po dvacáté hodině.