Krajská soutěž dorostu – skupina B : dohrávka 10. kola 24. – 25.11 . 2012

KRAJSKÁ SOUTĚŽ   DOROSTU

MOCHTÍN VYHRÁL, CHANOVICE SE O BODY DĚLILY

v dohrávce  10. kola krajské soutěže byli dorostenci Sokola Mochtín v domácím prostředí Podle papírových předpokladů jednoznačným favoritem utkání  s posledním celkem tabulky Sokolem Kasejovice . Hosté sice z počátku statečně odolávali , ale od 35. minuty  kdy otevřel skóre Jakub Bejvl a další tři branky přidal čistým hattrickem Jan Potužník  bylo o výsledku rozhodnuto. Mochtínští dorostenci si zaslouženě na své konto připsali další vítězství, pojistili si skvělé 3.místo v tabulce a tím i výbornou výchozí pozici pro jarní část v této krajské soutěži. Na druhé Chanovice se dotáhli na rozdíl třech bodů, když jejich pozici jim ještě ulehčili ztrátou dvou bodů  Chanovičtí  , kteří nedokázali ve Stodu po vyhraném prvním poločase udržet své slibné  dvoubrankové vedení a nakonec neuspěli ani v penaltovém rozstřelu .

Stod  - Chanovice  (2 : 2 (0 : 2) PK  4:3

Mochtín  - Kasejovice 6 : 0 (3 : 0)

Stanislav Bejvl

Domácí byli herně lepší.Hosté vzdorovali do stavu 2:0.Stínem utkání se stalo nezaviněné zranění domácího Aleše Hrudičky,který musel být odvezen na ošetření do nemocnice.Za stavu 5:0 dal trenér Jaroslav Pavlík více prostoru mladším hráčům.

Branky:Potužník 3,Bejvl 2,Kuželík.

Rozhodovala Tereza Hessová, ŽK 1:3, 20 diváků.

Sestava Mochtín :Vítovec-Hrudička,Bláha,Žiak Jan-Bejvl –Zajíc,Žiak Milan,Kotlan,Kuželík-Potužník,Rubáš. Střídali:Rašek,Hadáček,Peleška,Pretzelmayer V iliam

Nýrsko  -  Mrákov  4 : 1 (1 : 1)

Stanislav Steiner

Povinné vítězství domácího mužstva.po nerozhodném poločase utkání, dokázali domácí překonat výborně chytajícího brankáře hostujícího týmu.

Branky : GYÖRGY, LEPŠÍ, KALIVODA, VALDMAN -  SPÖRL

Rozhodčí: Brůha Radek;  ŽK 1 : 1; diváků 30

Sestava Nýrsko: Němec - Raiser, Trefanec, Lepší, Křížek, György, Presl, Bureš,Kalivoda, Hamamdžič, Holobradý/Kubečka,Tykal, /Valdman/