IV. třída - skupina A, skupina B - muži 10.kolo 10. – 11.11. 2012

IV. TŘÍDA  - skupina A

JUBILEJNÍ STÁ BRANKA VYNESLA NÝRSKÉHO RUBÁŠE DO ČELA STŘELECKÉ TABULKY

Zásluhou nováčka soutěže IV. třídy sk. A nýrské rezervy můžeme zaznamenat v průběhu první části této soutěže  jednu kuriozitu. Museli bychom asi listovat hodně v historii, což je prakticky nemožné, abychom našli něco obdobného co se tomuto týmu ve 12 podzimních zápasech podařilo. V posledním podzimním utkání  nýrský  kanonýr Tomáš Rubáš  dal do sítě hostujících Křenic stou branku svého týmu v soutěži  a hattrickem se dotáhl na dosud nejlepšího střelce soutěže, svého spoluhráče Petra Tauška , když oba nyní s devatenácti góly vedou tabulku střelců.

DLAŽOV – JANOVICE B  0 : 1 (0 : 0)

Branky:  75. Kotlan  Daniel

Rozhodčí:  Diviš Roland, bez karet  ;  diváků 20.

MĚCHOLUPY  B – JEŽOVY   5 : 2 (0 : 2)

Branky: 56., 80., 86. a  88. Danescu Constantin, 60. Vaněček František - 6. Tampa Tomáš, 53. Rajtoral Jiří

Rozhodčí:  Habada Vladislav, ŽK  2 : 1 ;  diváků 40 .

NÝRSKO B – KŘENICE  9 : 1 (5 : 0)

Stanislav Steiner

Jednoznačná záležitost domácího týmu. Jubilejní stou branku  domácího mužstva v soutěži se podařilo vstřelit Rubášovi, což ho,  pochopitelně něco stálo.Za zmínku stojí výkon hlavního rozhodčího utkání, Jana Veverky ,který svým pohybem po hrací ploše předčil většinu hráčů obou mužstev.

Branky :  Rubáš  3, Švec, Korschinský -  Jirák

Rozhodčí : Veverka Jan. Bez karet, diváků 60.

MĚČÍN B – BEZDĚKOV B    6 : 0 (4 : 0)

Branky: 8.,6. Duchek Jan, 29., 43. Šlajch Ondřej, 39. Mixán Josef, 63. Votípka  Radek (PK)

Rozhodčí:  Kurc Lubomír, ŽK  1 : 2 ;  diváků 70.

SPŮLE -   Ž . RUDA B   4 : 2 (3 : 1)

Zdeněk Taichman

V utkání hraném na hřišti v Dlažově domácí Spůle  proti bojovně hrajícím hostům, kteří nastoupili jen s deseti hráči, hrála fotbal jen 20 minut. Poté dala svým velmi špatným výkonem hostům možnost vrátit se do zápasu.

Branky:  5. a 12. Formánek Petr, 18. Jakl Ondřej, 85. Kozák Tomáš – 29. Máca Věroslav (PK), 70. Kačírek František

Rozhodčí:  Koura Radim , hráno bez karet  ;  divák 20 .

Odehrané utkání 10. kola dle rozlosování 27.10:

Vrhaveč B - Bolešiny B   2 : 2 (1 : 1 ) PK  3:1

Branky: 27.Mundl K. ,50.Důlovec,-38.Mazanec, 60.Jonáš

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír  ; ŽK: 1 : 3 ; diváků 30  .

Dohrávka 7.kola(10.11.)

DEŠENICE – BOLEŠINY B   3 : 0 (2 : 0)

Branky: 5. a  73. Toman R., 13. Zavadil J.

Rozhodčí:  Blaheta Josef , ŽK 1 : 1 ;  diváků 20 .

SVÉRADICKÁ REZERVA PŘEZIMUJE NA ČELE TABULKY

Kompletní odložené 10. kolo IV.třídy sk. B udělalo definitivní tečku za podzimní, první části soutěžního ročníku 2012/2013. Vítěznou tečku podle papírových předpokladů udělala svéradická rezerva v N. Horách . Čtyřmi góly svého nejlepšího střelce soutěže, dvacetiletého Jaroslava Krejčího si pojistila nejen první místo v tabulce na kterém přezimuje do jara, ale na první místo se prostřílel mezi střelci branek také Jaroslav Krejčí, který završil svůj střelecký účet na 13 brankách. Druhý mezi střelci skončil Lukáš Plánička z Plánice se 12 a třetí místo patří autorům deseti branek,  dvojici která vyšla v tomto kole střelecky naprázdno Janu Kulovi  z Kolince a Romanu Melkovi SK Budětice . Shodou okolností hráči týmů které v tomto kole propadly , nicméně i pro jaro budou společně se Zavlekovem, Sokolem Myslív patřit k aspirantům na postup.

N. HORY B – SVÉRADICE B  0 : 5 (0 : 4)

Hosté přijeli do Nalžovských Hor s respektem k soupeři, který dokáže v domácím prostředí potrápit favority. Tentokrát tomu tak však nebylo a hosté se hned po pár vteřinách ujali vedení kanonýrem Krejčím. Prakticky celý první poločas se hrál za drtivé převahy hostů, kteří postupně navýšili skóre na čtyřbrankový rozdíl. Ve druhém poločase úroveň hry opadla a Svéradice přidaly již pouze jednu branku, která však Jaroslava Krejčího vyhoupla průběžně do čela tabulky střelců.

Branky: 1., 25., 34. a 88. Krejčí Jaroslav, 44.Chaloupka Martin

Rozhodčí: Lojík Václav , ŽK 2 : 0  ;  diváků 30 .

Sestava Svéradic: Jan Krejčí - Červený, Jiřinec, Mládek, Martínek (68.J.Valach) - J.Makovec (57.Vít), Kába (57.Stulík), Suchan, Chaloupka (68.T.Valach) - Jar.Krejčí, F.Prokopius

ZAVLEKOV – H.M.BOŽÍ    4 : 0 (2 : 0)

Branky:  20. a  69. Bylynskyy Volodimyr,  28. Pachoík Václav, 55. Špitalský  Jan

Rozhodčí:  Říha zdeněk , ŽK  1 : 2;  diváků 60.

SOBĚŠICE – KVASETICE   1 : 4 (0 : 2)

Branky:  24., 65. a  67. Bally Michal 22. Maršík Zdeněk – 82. Macháček Jaroslav  (PK)

Rozhodčí:  Pena Miroslav , ŽK 1 : 1 ;  diváků 30 .

MYSLÍV – KOLINEC  3 : 0 (1 : 0)

Branky:80. a 81. Bláha Michal,  43. Kubala Jiří.

Rozhodčí:  Staněk Luděk , ŽK 3 : 4; CK 0 : 1 (Reitmaier Michal)  ;  diváků 50 .

BUDĚTICE – MILČICE  0 : 1 (0 : 0)

Chmelík

První poločas se hrál nepřesný fotbal z obou stran, blíže ke gólu měli hosté, kteří nastřelili tyč. Ve druhém poločase byli o něco aktivnější Budětice, bohužel ale příliš často chybovaly v obraně. Po jedné z mnoha chyb fauloval V.Korda milčického útočníka a hosté nařízený PK proměnili. V závěrečné části nebyl domácím uznán zcela regulérní gól, kdy míč přešel brankovou čáru asi o půl metru. Tuto situaci nezvládl domácí kapitán a po zcela zbytečném ataku rozhodčího byl po právu vyloučen. Další kaňkou v tomto utkání bylo nepříjemné a nezaviněné zranění domácího středopolaře Z.Frančíka, který musel být ošetřen v nemocnici. Přejme mu brzké uzdravení.

Branka: Kubáň Jaroslav

Rozhodčí:  Koura Radim , ŽK 5 : 4 ; ČK 1 : 1 (Korda Václav - Chládek Josef)  diváků 70 .

HRÁDEK B – PAČEJOV B    3 : 1 (1 : 1)

Branky: Schmir70ler David , Lísa Roman, Král  Tomáš -  Kába František

Rozhodčí:  bala Petr , ŽK 2 : 1 ;  diváků 40.

1. Svéradice B  12   8   2   2   37 : 14    28

2. Myslív       12   7   3   2   32 : 17    26

3. Zavlekov     12   8   2   2   30 : 15    26

4. Budětice     12   7   2   3   28 : 10    24

5. Plánice      12   6   2   4   31 : 16    22