KP dorostu (starší , mladší) , KS dorostu 11. kolo 3. – 4.11 . 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

STARŠÍ  DOROST

NEPOMUK PŘED SEBE KLATOVÝ DOROST  NEPUSTIL

Po vysoké prohře v minulém kole  ve Vejprnicích nastupovali na domácím hřišti dorostenci Klatov s jasným úkolem se sousedem v tabulce FK  Nepomuk na který měli k dobru jediný bod  naplno bodovat . Klatovy svůj úkol splnily a tím i udržely kontakt se soupeři v boji o střed tabulky. S jasným záměrem naplno bodovat se úspěšně vypořádala Sušice  v Plané. V přetahované o skóre s největším soupeřem Jiskrou Domažlice, které doma vyhrála rovněž 2:0 nad FK Horažďovice  tak zůstala Sušice v tabulce stále před svým největším rivalem. Navíc Sušice  stále vede tabulku přeboru kraje  , když horký favorit SŠ Plzeň sice ztrácí dva body, ale má jeden zápas k dobru.

KLATOVY 1898 - FK NEPOMUK  2 : 0 (2 : 0)

Branky:  Dolanský, Bouzek

Rozhodčí: Holeček Luboš ; ŽK: 0:1 ; diváků: 30 .

Sestava SK Klatovy:  Opl - Macháček, Štengl, Rendl, Lysek - Dolanský Flodr, Čabrada, Harmady - Bilíček, Bouzek; Střídali: PitelJan, Pitel Jakub, Zámiška, Kozák, Schweigl

JFK PLANÁ - SUŠICE 1 : 3 (0 : 0)

Trenér Sušice Josef Sova zhodnotil průběh vítězného utkání  v Plané takto: "Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a nikdo z přítomných účastníků se nemohl divit,kdyby jsme do poločasu zatížili konto domácích několika brankami.Hostující hráči zahazovali jednu šanci za druhou.Po přestávce se nám podařila protrhnout střelecká smůla a v rozmezí mezi 55. a 65. minutou vstřelit dvě branky. To  domácí těžce nesli, začali více diskutovat z rozhodčím, dohrávat souboje, což se jim v samém závěru vymstilo v podobě dvou červených karet."

Branky: T.Vomáčka -J.Skála 2, J.Skuhra.

Rozhodčí: Sirový,ŽK :4:2, ČK :2:0 (80. V.Vaněček, 87. T.Vejvoda),  diváků:30.

Sestava Planá: V.Vaněček, L.Dezort, D.Sovka, M.Ovčačik, V.Popelka, D.Macík, Pham Viet Dung,  T.Vejvoda, Š.Otava, D.Kloužek, T.Vomáčka, F.Šatra, L.Kopáček.

Sestava Sušice: J.Volák, J.Brabec,J.Černý,R.Chmelík,L.Šoural,A.Kůs,V.Pojar,J.Skuhra,M.Ráb,

J.Skála,M.Tonner,O.Skrbek,F.Blažek.

DOMAŽLICE - HORAŽĎOVICE 2: 0 ( 1: 0)

Podrobnosti  nehlášeny.

OSTATNÍ VÝSLEDKY

SŠ Plzeň - Přeštice 7: 1 ( 4: 1) , Tachov - Vejprnice 4: 1 ( 2: 0),  Rokycany - Postřekov 5: 2 ( 2: 1)  , Doubravka  - SK ZČE 2: 1 ( 0: 1)

NESTOR MEZI TRENÉRY KAREL ŠNAUR DOSTAL DÁREK

Ten nejlepší dárek ke svým 73. narozeninám dostal nestor mezi mládežnickými trenéry v Pošumaví trenér nýrských dorostenců Karel Šnaur. Jeho svěřenci po sérii neúspěšných výsledků tentokráte vysoko vyhráli v Kasejovicích. šesti ze sedmi branek Okuly Karel Kalivoda mladší věnoval všechny branky svému trenérovi k jeho narozeninám i svátku !

Chanovice se cítí v nové soutěži v roli nováčka jako ryba ve  vodě.  Mimo prohry v úvodním zápase na hřišti lídra tabulky v Holýšově již dalších devět zápasů dokázali chanovičtí dorostenci dotáhnout do vítězného konce, z toho v pěti neobdržela ani branku a po právu jsou na druhém místě. Další úspěšný nováček na své předcházející dva úspěšné výsledky již dvakrát za sebou nemohl z důvodu odložení zápasu pro nezpůsobilý terén, když tentokráte se z tohoto důvodu nehrálo v Kolovči. Poslední reprezentant Pošumaví  Start Luby doma prohrál Stodem, tedy se soupeřem který na hřišti soupeře ještě nevyhrál a před tím bodoval pouze na hřišti třetího celku od konce ve Staňkově.

VD LUBY - STOD 1: 3 ( 1: 0)

Branku za Luby : Plánička Václav.

CHANOVICE – HORŠOVSKÝ TÝN 5 : 0 (3 : 0)

Oldřich Šebek

Ani velmi kvalitní tým z Horšovského Týna nedokázal zastavit jízdu chanovického dorostu krajskou soutěží. Soupeř přijel do Chanovic s 19 hráči. Od začátku se hrál pěkný fotbal, oba týmy chtěly kombinovat a tak se útoky přelévaly z jedné strany na druhou. Domácí prvních třicet minut mělníce ze hry a dokázali postupně navyšovat svůj náskok.  Za stavu 3:0 domácí na deset minut polevili, do hry se dostal soupeř a jen zásluhou vynikajícího brankáře Soukupa hosté netrestali, když  zlikvidoval dva samostatné nájezdy hostujících útočníků. Druhá půle nabídla podobný obrázek, hosté se ještě na začátku pokusili stav utkání otočit, ale domácí nepřipustili žádné drama a dalšími dvěma góly svojí zaslouženou výhru pečetili.

Branky: Dan Beránek 2,Václav  Zoubek 2, Jakub Chalupný

KASEJOVICE – NÝRSKO   2 : 7 ( 1: 2)

Hosté na těžkém terénu přehráli domácí ve 2. poločase. V zapase dominoval autor 6 branek  hostující Karel Kalivoda ml. , který své  góly  věnoval k narozeninám a zároveň i k  svátku trenérovi  týmu  Karlovi Šnaurovi.

KOLOVEČ – MOCHTÍN nehráno pro nezpůsobilý terén.

Holýšov - Merklín 5: 2 ( 2: 2) , Nýřany - Staňkov 3: 1 ( 0: 0), Mrákov - Blatnice 4: 0 ( 1: 0).

1.  Holýšov      10  10   0   0   64: 11    30

2.  Chanovice    10   9   0   1   43: 12    27

3.  Merklín      10   6   2   2   34: 24    21

4.  Mochtín       9   6   1   2   21:  9    19

5.  Dyn.H.Týn    10   4   3   3   26: 25    18

6.  Nýřany       10   5   1   4   30: 24    16

7.  Stod         10   5   1   4   21: 32    16

8.  Luby         10   4   0   6   16: 48    12