IV. třída - skupina A, skupina B - muži 11. kolo 3. – 4.11. 2012

IV.TŘÍDA  - skupina A

V KŘENICÍCH PADLO  ZNOVU DEVĚT BRANEK

Podruhé na podzim viděla hrstka těch nejvěrnějších příznivců fotbalu v Křenicích. Ti co přišli viděli na tomto hřišti podruhé na podzim devět branek v utkání . Poprvé to bylo v duelu s béčkem Bezděkova (5:4)  a nyní výhra nad béčkem Ž.Rudy byla zcela jasná. Velký podíl  na tomto úspěchu má autor pěti branek Jakub Lösch. V ostatních zápasech , pokud pomineme tradiční přestřelku v podání hráčů béčka Okuly Nýrsko již tak bohaté na branky nebylo. Přesto došlo k jednomu polopřekvapení v provedení Spůle, která si po penaltovém rozstřelu připsala v zápase se Startem dešenice dva body. Po podzimním průběhu této soutěže a velice dobrých výsledcích béčka janovické Dukly docela překvapil poslední neúspěch  tohoto týmu, který doma podlehl v přímém souboji o třetí místo  měčínské rezervě .

JEŽOVY - NÝRSKO B   1 : 5 (0 : 2)

Branky:  Rajtolar Stanislav - Taušek Petr, Rubáš Tomáš (PK), Mojžíš Luděk, Švec Svatopluk, Pavlík Ivan

Rozhodčí: Svoboda ; ŽK:1 : 0  ; diváků: 30 .

KŘENICE - ŽEL.  RUDA B   8 : 1 (4 : 0)

Kačíř Jan

Utkání ve kterém se radovali z výhry domácí bylo, proti očekávání, sehráno na poměrně dobrém terénu. Domácí měli herní převahu a dle předpokladů se v první půli ujali zaslouženého vedení, kdy první branka padla krátce po úvodním hvizdu. Začátkem druhého poločasu se sice hosté více osmělili. To vyústilo vstřelenou brankou z pokutového kopu. Domácí toto spíše povzbudilo a vrátili se do stejného rytmu v jakém odehráli první poločas a korunovali vítězný zápas osmi vstřelenými brankami, z nichž 5 zaznamenal nejlepší střelec týmu Jakub Lösch.

Branky:  2., 16., 24., 73., 80. Lösch Jakub 36., 85. Novák Jaromír 82. Rejthar Filip -50. Máca Věroslav (PK)

Rozhodčí: Javorský Josef ; ŽK: 1:3  ; diváků:  20  .

SPŮLE -  DEŠENICE   1:1 (0:1) PK  7:6

Zdeněk Taichman

Hrálo se na mokrém terénu, kdy na několika místech byly louže. V poli byli lepši hosté z Dešenic, ale nakonec 2 body po 10. sérii penalt získala Spůle. Za domácí proměnili postupně penalty: Radovan Petr, František Soušek, Karel Bureš (brankář), Jakub Lebeda, Tomáš Kozák, Josef Pohlreich, Bronislav Hrnčíř.

Branky: 69' Kozák Tomáš - 34' Škvarenica Michal, ŽK: 1:2, rozhodčí: Lažánek Karel, diváků: 40.

BOLEŠINY B - MĚCHOLUPY B                2 : 0 (0 : 0)

Branky:  78. a 87. Jonáš Karel

Rozhodčí: Abraham Josef ; ŽK: 0 : 1  ; diváků:  50.

BEZDĚKOV B - VRHAVEČ B   2 : 2 (0 : 2) PK 4:5

Branky:  9. Důlovec Ondřej, 44. Jandečka Tomáš – 47. Grassl Pavel, 52. Tuček Jindřich.

Rozhodčí:  Bína Roman ; ŽK: 0 : 1; diváků: 30 .

JANOVICE B - MĚČÍN B  2 : 6 (0 : 1)

Branky:  58.a 77.Jůzek David - 40.Kubík Martin, 53.a 63.Král Milan, 68.a 74.Klíma Jan, 82.Mašek Josef

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír ; ŽK: 2:1  ; diváků:  30.

SVÉRADICKÁ REZERVA SE VRÁTILA ZPĚT DO ROLE LÍDRA

Jedenácté kolo IV. třídy sk. B mělo být podle podzimní termínové listiny OFS Klatovy být poslední v tomto soutěžním období. Nicméně povětrnostní hrádky o posledním říjnovém víkendu určily jinak a tak skutečnou tečku by mělo udělat až odložené 12. kolo. V něm mají možnost hráči svéradické rezervy dokončit  úspěšně započaté podzimní dílo. Byli to oni, kteří se v úvodních dvou kolech nového ročníku ocitli v roli lídra tabulky . Nyní se na první místo  vrátili a rýsuje se možnost v případě výhry ve v sobotní dohrávce  v Nalžovských Horách nad místní rezervou přezimovat na čele této soutěže. Domácí   při možnosti, že mohou využít hráče A týmu který  má již na podzim odehráno udělají vše pro to, aby  svéradické rezervě cestu za ziskem podzimního primátu řádně zkomplikovali. Na klopýtnutí lídra číhá další smečka aspirantů na prvenství Bodětice, Myslív , Zavlekov a Kolinec. Pouze přihlížet již může Plánice, která má na podzim po nakládačce kterou vyprovodila ze svého hřiště rezervu N.Hor již dobojováno.

MILČICE – MYSLÍV  2 : 2 (1 : 2) PK 5 : 6

Branky:  26. Vladař Tomáš , 68. Kubáň  Milan - 8. Marek Zdeněk, 23. Sládek Jan,

Rozhodčí: Holeček Miroslav  ; ŽK: 2 : 1 ; diváků: 50 .

KVASETICE – BUDĚTICE     0 : 0 (0 : 0) PK 6 : 7

Pavel Roub

Na poslední domácí zápas přijel lídr skupiny z Budětic. Hned od začátku ukazoval, proč vede tabulku, ale většinou ztroskotal na zodpovědně hrající domácí obraně nebo na vlastních nepřesnostech. Ve druhé půli se hra vyrovnala a největší šanci zápasu spálili domácí. Druhý poločas se hrál 52 minut, a když ani tehdy nepadl gol, došlo na pouťovou atrakci - pokutové kopy. V nich byli úspěšnější hosté a tak si odvážejí o 1 bod víc.

Rozhodčí:  Lojík Václav ; ŽK:  4 : 3; diváků: 50.

SVÉRADICE B - H. M.  BOŽÍ   4 : 0 (3 : 0)

Dušek Václav

Hosté dorazili do Svéradic pouze s deseti hráči,

té se v úvodu sympaticky usadili na polovině domácích a po faulu dostali možnost PVK z ideální pozice. Zkušený Chmelík však mířil těsně nad. Pak však horáci dvěma hrubkami připravili dvě snadné branky pro domácí a po deseti minutách bylo prakticky po fotbale. Domácí se přizpůsobili hře hostů a do konce zápasu přidali Chaloupkou a střídajícím Prokopiusem pouze další dvě branky. Hosté pak po zranění Mareše hráli závěr dokonce pouze o devíti.

Sestava Svéradic: Jan Krejčí - M.Makovec (66.Stulík), Jiřinec, Mládek, Martínek (66. Červený)  - Havlíček (46.Smitka), Makrlík (70.Vít), Suchan, Chaloupka - J.Makovec (60. F. Prokopius), Jar.Krejčí

Branky:  8. a 10. Krejčí Jaroslav, 31.Chaloupka Martin, 77. Prokopius Filip

Rozhodčí:  Dušek Václav ; ŽK: 1 : 1 ; diváků: 50 .

PLÁNICE - NALŽ. HORY B   11 : 0 (5 : 0)

Branky:  65., 68., 71. a 75. Opatrný, 43., 59. a 61. Planička Lukáš,  26. a 38.  Kohout Tomáš,  27.  Pánička Tomáš a 32.  Kochol Petr

Rozhodčí: Pena Miroslav  ; ŽK: 1 : 0  ; diváků: 50 .

PAČEJOV B – SOBĚŠICE  2 : 0 (0 : 0)

Úspěšný pačejovský fotbalový víkend má za sebou Kuba Kalčík. Zatímco v sobotu slavil coby gólman áčka vysoké vítězství nad Žákavou, v neděli se v béčku objevil na hrotu útoku a dvěma brankami rozhodl o vítězství svého mužstva nad Soběšicemi. Domácí měli po většinu zápasu mírnou převahu a vytvářili si více příležitostí.

Branky: 48. a 78. Kalčík Jakub

Rozhodčí:  Bala Petr  ; ŽK:1 : 4  ; diváků: 30  .

ZAVLEKOV - HRÁDEK B  5 : 2 (4 : 1)

Branky:  11. 37. Čapík Petr, 40.  a 42.  Bylinskyy Volodymir, 70. Fous Jan - 28. Matějka Ondřej,52. Jánský Luboš

Rozhodčí: Říha Zdeněk  ; ŽK: 1 : 3 ; diváků: 80 .

1.  Svéradice B   11   7   2   2   32: 14    25

2.  Budětice      11   7   2   2   28:  9    24

3.  Myslív        11   6   3   2   29: 17    23

4.  Zavlekov      11   7   2   2   26: 15    23

5.  Kolinec       11   7   1   3   34: 19    22

6.  Plánice       12   6   2   4   31: 16    22

7.  Milčice       11   5   2   4   24: 14    17