Krajský přebor - dohrávka 9. kola 17.10 . 2012

KRAJSKÝ  PŘEBOR -  MUŽI

SUŠICE DRUHÉ DERBY ZVLÁDLA  A V TABULCE SI POLEPŠILA

Ve středu se v Lubech dohrávalo odložené utkání 9. kola krajského přeboru. Derby nováčků přeboru z Pošumaví do kterého nastoupili domácí v kombinované sestavě skončilo lépe pro hosty z města na Otavě. Od začátku byli lepší, domácí předčili v tečchnice a kombinaci a zaslouženě si dovezli tři body. Sušice si touto výhrou v tabulce výrazně polepšila, když se probojovala na 7. místo a v této dohrávce znovu potvrdila, že svými výkony i kvalitou týmu do první poloviny tabulky rozhodně patří.

LUBY - SUŠICE 1 : 3 (1 : 2)

Od začátku utkání získali hosté převahu a brankář Kalaš měl plné ruce práce. Na gól hostujícího Szedmáka v 15. minutě utkání domácí stačili odpovědět o tři minuty později, kdy Jakub Nešpor hlavou po rohovém kopu srovnal stav na 1 : 1. Těsně před odhodem do kabin, ve 45. minutě domácí  inkasovali podruhé z kopačky Jakuba Szedmáka, který trefil šibenici Kalašovy branky. Pět minut po změně stran hosté udeřili  brejkem, který ještě stačil brankář Kaleš vyrazit, ale nekrytý Marek Budil pohodlně dopravil míč do prázdné branky a zvýšil vedení hostů na 1 : 3. Luby po této brance  přidaly na důrazu, ale vůbec jim nevycházela kombinace , hostujícího brankáře ohrozila jen hlavička Vojty Koželuha a povedené střely Karla Švátory a Míry Šůse. Ani závěrečný nápor domácích změnu skóre nepřinesl a  hosté si své vedení pohlídali. Domácí nakonec dohrávali v oslabení, když v 87. minutě  byl po druhé žluté kartě vyloučen mladý Aleš Čížek.

Sestava domácích: Kalaš Jan, Sýkora Filip, Pivoňka Marek, Mlejnek  Aleš, Čížek Aleš, Nešpor Jakub, Voráček Přemysl, Koželuh Vojtěch, Kostolanský Ondřej, Sydorenko Vasyl a Švátora Karel, střídali Šůs Miroslav, Kurc Votěch a Švec Radek.

Branky: 18. Nešpor Jakub  -  15. a 45. Szedmák Jakub, 50. Budil Marek

Rozhodčí: Burda Miloš, Špindlerová Zuzana, Langmajer Lukáš. ŽK: 2:2, ČK 1:0, 150 diváků.

1. Klatovy 1898  10   8   2   0   37 : 10    26

2. Horažďovice   10   8   1   1   19 :  9    25

3. Koloveč       10   7   1   2   25 : 13    23

4. Chotíkov      10   6   2   2   26 : 13    22

5. Přeštice      10   6   2   2   32 : 10    20

6. Příkosice     10   6   1   3   21 : 16    20

7. Sušice        10   3   4   3   14 : 16    15

8. Rapid Plzeň   10   3   3   4   18 : 22    13