OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ, MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 8. KOLO 13. - 14.10.2012

OKRESNÍ  PŘEBOR   STARŠÍ ŽÁCI

SUŠICKÁ REZERVA ZTRATILA PRVNÍ BODY V MOCHTÍNĚ

V rozmezí jednoho týdne se vystřídaly na hřišti v Mochtíně dva žákovské kolektivy TJ Sušice. V minulém týdnu zde nechali body mladší žáci sušické rezervy. Nyní o nic lépe nedopadli starší žáci , kteří poprvé po předcházejících suverénních výsledcích poprvé na mochtínském trávníku klopýtli . Po bezbrankovém průběhu prvních dvou kolektivů tabulky  nechal lídr tabulky ze Sušice v Mochtíně  i druhý bod z penaltového rozstřelu.

Osmé kolo přineslo i radost do tábora strážovského fotbalového potěru  po té, kdy se v Kašperských Horách radoval ze zisku prvních dvou podzimních bodů. Po slabším začátku ziskem dvanácti bodů v posledních pěti zápasech vstoupá v tabulce Sokol Hradešice. Tento minulý vítěz OP po prohře N. Hor doma s SK Bolešiny již dělí od  3.místa jediný bod.

MĚČÍN – HRÁDEK  7 : 0 (4 : 0)

Branky: 1. Drulyak Olech, 16.Votípka Matěj, 25. Žižka Michal, 29.,40. a 65. Jareš Ondřej, 66. Knap Patrik

Rozhodčí:  Peleška Jiří , ŽK 0:1, 30 diváků.

KAŠPERSKÉ  HORY – STRÁŽOV   1 : 1 (1 : 0) PK 2:4

Branky: 2. Tokár Tomáš -  57. Hrach D.

Rozhodčí: Holeček Miroslav,  ŽK 1:1 , 40 diváků.

NALŽ. HORY – BOLEŠINY  0 : 1 (0 : 0)

Branky: 47.  Trojan Vítězslav

Rozhodčí: Klička Jiří  , bez karet, 30 diváků.

HRADEŠICE – NEZAMYSLICE 4 : 2 (4 : 1)

Milan Černík

Když domácí vedli nad svým soupeřem krátce před poločasem 4:0 a předváděli poměrně kvalitní výkon, zdálo se být utkání rozhodnuté. Ještě do přestávky však domácí po špatně rozehrané vlastní standardní situaci dovolili soupeři snížit. Pak se ve 2. poločase nechala hloupě vyloučit opora domácího týmu M. Buchta, hosté snížili na rozdíl 2 branek a domácí museli nakonec proti houževnatým hostům výsledek bránit do samotného závěru.

Branky: 14. a  26.  D. Vaněček, 16.   21. M. Buchta – 32 . P. Šatra, 49' L. Šatra.

Rozhodčí: Říha Zdeněk , ŽK 2:4, ČK 1:1 (M:Bucghta – D. Pavelec) , 20 diváků.

MOCHTÍN - SUŠICE B  0 : 0 (0 : 0) PK 7:6

Pavel Hubáček , trenér hostů : " V prvním poločase to byl vyrovnaný souboj. V tom druhém už domácí začali kluky přehrávat a vytvořili si i několik příležitostí, ale proměnit je nedokázali. O druhém bodu museli rozhodnout pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější domácí."

Sestava TJ Sušice: Kožmín, Löffelmann, Bernátek, Kutil, Dryk, Jána, Černý, Homolka, Ježek, Brabec, Miškovič

Rozhodčí: Lažánek Karel , bez karet ,  20 diváků

ŽEL.  RUDA – HARTMANICE  0 : 1 (0 : 0)

Branky: Gerčák Jiří

Rozhodčí:  Bala Petr , ŽK 0:1, 20 diváků.

V PAČEJOVĚ MAJÍ ŠIKOVNÁ DĚVČATA

V 8. kole OP mladších žáků nepřekvapilo dvouciferné vítězství Pačejova na hřišti poslední Plánice. K tomuto klání se ale váží  dvě poznámky. První se váže k tomu, že domácí tým smíšené družstvo složené s chlapců a děvčat z Plánice a Neuraz v něm inkasovalo jako první v tomto soutěžním ročníku sto branek. Autorem sté branky byl hostující Milan Buchta. Nicméně kluci ale v týmu hostů ve střelbě branek zahanbila jejich spoluhráčky , která skórovala šestkrát, když hattrickem se mezi nimi blýskla Markéta Pitulová. S  tím souvisí i druhá poznámka . Je vidět, že když se ve škole i v klubu dá možnost hrát fotbal děvčatům, i to je forma, jak nahrazovat ve smíšených žákovských týmech nedostatek hráčů ze strany mužské populace. A že pak padá hodně branek, to není ke škodě , ale právě naopak. Vždyť góly jsou často tím kořením, které chybí našemu fotbalu. Jen ať prší v tomto směru ještě houšť a padají větší kapky , respektive  branky !

PLÁNICE – PAČEJOV   0 : 10 (0 : 5)

Branky: 9., 32. a 46. Pitulová Marketa, 11. a 13. Růžičková Šárka, 8. Šloufová Michaela,  19. Fiala Jan, 43. Buchta Milan, 55. Sedláček František, 57. Vlk Jaroslav .

Rozhodčí:  Pena Miroslav  , 35 diváků.

LUBY – ŠVIHOV  7 : 0 (4 : 0)

Domácím hráčům proti fyzicky méně vyspělejšímu soupeři stačil k vítězství jen průměrný výkon. Střelecky se dařilo Víťovi Maňasovi, který byl také nejlepším hráčem utkání.

Sestava domácích: Schejbal David, Holý Jan, Hejduk Martin, Böhm Marek, Kafka Filip, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Hais Jakub, Votava Tomáš, Maňas Vít a Malát Sebastian

Branky: 2. Malát Sebastian, 27., 32. a 38. Maňas Vít, 29. Flosman Pavel, 60. Pivoňka Matěj (PK) a 20. vlastní

Rozhodčí: Peleška Jiří , bez karet, 40  diváků.

NALŽOVSKÉ  HORY - KLATOVY   B  0 : 8 (0 : 3)

Branky: Baxa 2,Javorský 2,Partyngl,Jílek,Mareš,Bilíček,

Rozhodčí: Bína Roman  bez karet ,  20 diváků.

BOLEŠINY – ŽICHOVICE  5 : 1 (2 : 1)

Branky: 32. a 58.  Matoušek Tomáš, 27.  Kaiser Ondřej , 28. Kaiser Daniel , 51.  Forejt Matěj  - 21. Miroš Martin

Rozhodčí: Blaheta Josef  , bez karet, 30 diváků.

SUŠICE B – JANOVICE   13 : 1 (7 : 0)

Branky: 1., 12. a 57. Václav Němec, 8., 20. a 26. Lukáš Holeček, 30., 40. a 54. Petr Hanč, 33. a 43. Jan Tomas, 28. Koloman Šťastný, 47. Lukáš Trš  -  37. Martin Pflanzer

Rozhodčí: laik   , bez karet , 40 diváků.

MĚČÍN – MOCHTÍN  8 : 0 (4 : 0)

Branky: 8., 23., 29. a 54. Žižka, 13. Šindelář, 32. a  44. Brant, 37. Šimek

Rozhodčí: Javorský Josef , bez karet , 30 diváků.

1. Klatovy   B   8   7   0   1   53 :  6  21

2. Luby          8   7   0   1   47 :  9  21

3. Sušice B      8   6   1   1   57 : 15  19

4. Pačejov       8   3   2   3   25 : 19  13