OP dorostu 8. kolo 13. - 14. 10. 2012

OKRESNÍ   PŘEBOR   DOROSTU

.

HRÁDEK ŽELEZNÁ RUDA 5 : 2 (2 : 1)

Naprosto vyrovnané utkání, domácím se vůbec nedařila kombinační hra, naopak hosté předvedli několik hezkých akcí, ovšem bez gólového zakončení, kdy domácí podržel výbornými zákroky brankář Ptašnik. Ve druhé půli hosté po chybě srovnali na 2:2, ovšem pak se již trefovali pouze domácí. První gól v dorostu si připsal za domácí Patrik Sommer, k údivu všech přihlížejících svou slabší levou nohou.

Branky: Bigasz 2, Sýkora, Senft, Sommer - Holub (PK)

Rozhodčí: Štefan Radek , ŽK 1:0, 20 diváků.

HRADEŠICE – ŠVIHOV  4 : 1 (2 : 0)

Branky: 25. Cugujev Alexandr , 43. Nováček Tomáš,  77. a 88. Prokopius Filip  - 73. Kulhánek L.

Rozhodčí:  Kurc Lubomír , ŽK 1:3, 30 diváků.

PAČEJOV - MALÝ BOR   1 : 2 (0  0)

Utkání průměrné úrovně přineslo v prvním poločase poměrně nezáživný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Po změně stran se dostali domácí do vedení po pěkné akci. V 52.minutě Martin Kučera rychle rozehrál aut na Radka Šindeláře, ten unikl po pravé straně a jeho přesný centr umístil do sítě  Vojta Suda. Z vedení se Pačejov neradoval dlouho. O minutu později hosté vyrovnali Davidem Petržílkou. O zisku tří bodů pro Malý Bor rozhodl v 73.minutě utěšenou střelou pod břevno Martin Polena. V těchto fázích zápasu už domácím začaly docházet síly, a tak se očekávaný závěrečný nápor ani nedostavil. Zápas řídil rozhodčí  Jan Cihlář.

Branky: 52, Suda Vojtěch – Petržilka David, 73. Polena martin.

Rozhodčí: Cihlář Jan , ŽK 1:2,20 diváků.