KP dorostu (starší , mladší) , KS dorostu 7. kolo 6. – 7.10 . 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

Starší  dorost

SUŠICE NA HŘIŠTI FAVORITA NEPRODALA SVOJÍ KŮŽI LACINO

Před velmi těžkou zkouškou stáli v sedmém kole krajského přeboru dorostu sušičtí starší dorostenci. V roli lídra tabulky zajížděli do Plzně kde je čekal hlavní favorit přeboru silný místní celek Sportovní školy . V přímém souboji o první místo odešli ze hřiště, ze kterého si odváží ostatní týmy vysoké porážky se ctí. Hlavní příčinu prohry svých svěřenců viděl trenér Sušice Jan Sova v tom, kdy po dvou hrubých chybách prohrávali 2:0 nařídil rozhodčí přísnou penaltu .  Hosté se nevzdali, snížili na kontaktních 3:2 a v době kdy dvakrát mohli otočit skóre domácí v závěru zápas čtvrtou brankou rozhodli pro sebe a  vystřídali Sušici na čele tabulky, která s dvoubodovou ztrátou klesla na třetí místo. Výrazně v tabulce stoupají dorostenci Klatov, kteří v posledních čtyřech zápasech ztratili pouze jeden bod na hřišti ZČE Plzeň. Po dvouciferném vítězství v tomto kole doma nad Postřekovem na jehož půdě prohráli na jaře ostudně 3:2 se posunuli do první poloviny tabulky.

SŠ PLZEŇ-TJ SUŠICE   4 : 2 (2 : 0)

V tomto utkání rozhodli dvě hrubé chyby sušické  obrany, a přísně nařízený pokutový kop za nastřelení ruky kdy si hostující  hráč  chránil obličejovou část.  I za ne příznivého stavu 3:0 hosté nesložili zbraně a dokázali korigovat výsledek na 3:2. „ V této části utkání jsme byli lepším celkem, ale zahodili  jsme dvě gólové šance a domácím  se podařilo osm minut před závěrečným hvizdem  z rychlého protiútoku vstřelit čtvrtou uklidňující branku a dotáhnout zápas do vítězného konce“ řekl k průběhu utkání trenér Sušice Josef Sova.

Branky:Pavlovič (PK),Tupý,Nitek,Trešl - Chmelík (PK), Skuhra

Rozhodčí: Jiří Křen, žk.1:2, diváků:35.

Sestava Plzně: Lídl,Klekner,Míčka,Tarhaj,Tyml,Podolník,Foist,Pavlovič, Holeš, Stejskal, Tupý,Janda,Novák, Trešl,Černík, Nitek, Žipaj.

Sestava  Sušice : Volák,Černý,Kratochvíl, Skuhra, Šoural L., Tonner, Kůs, Pojar, Brabec, Ráb, Chmelík, Vítovec, Skála, Šoural T.

SK KLATOVY 1898 - SOKOL POSTŘEKOV  13 : 0 (3 :  0)

Ján Gašpár

Utkání se hrálo jenom na jedné polovině hřiště a i na tom bylo jenom jedno mužstvo, které hrálo s chutí, kombinovalo a střílelo.

Branky : Bouzek 3, Kvítek 2, Kozák 2, Harmady, Dolanský, Zámiška, Štengl, Pitel Jakub, Opl Rozhodčí : Michal Bureš, 30 diváků.

Sestava SK Klatovy 1898: Opl - Macháček, Štengl, Rendl, Drmola - Dolanský, Flodr, Kvítek, Čabrada - Harmady, Bouzek. Střídali: Kozák, Pitel, Zámiška, Schweigl

NEPOMUK – HORAŽĎOVICE

nehlášeno

OSTATNÍ VÝSLEDKY

Vejprnice  - Přeštice 1: 2 ( 1: 1), Tachov - SK ZČE 1: 3 ( 0: 0), Domažlice - Doubravka 4: 4 ( 3: 2)  PK 2:4, BKV Planá  - Rokycany 3: 2 ( 1: 2)

Mladší  dorost

Vejprnice - Přeštice 6: 0 ( 3: 0), SŠ Plzeň -  Sušice 16: 0 ( 7: 0)

O POHÁR PŘEDSEDY P KFS :

SK KLATOVY 1898 - SK ZČE PLZEŇ  3 : 0 (1 : 0)

Utkání hráno jako pohárové, o pohár předsedy PKFS

Branky  : Kozák, Harmady, Pitel Jakub

Rozhodčí : Michal Bureš, ŽK 4:1,  30 diváků

Sestava: Schweigl - Macháček, Lysek, Čabrada,Bláha - Kozák, Pitel, Urs, Zámiška - Harmady, Dolanský Střídal Povolný

CHANOVICE PORAZILY V DERBY DOMA OKULU

To o čem se v minulých létech mládežnickým trenérům Chanovic ani ve snu nezdálo se v tomto ročníku v roli nováčka krajské soutěže již jako sen nepřipadá. Tento malý venkovský klub je po první polovině podzimní části na druhém místě soutěže a společně s dalším nováčkem Sokolem Mochtín(ten remizoval v H.Týně)  obstarávají pozice, které v této soutěži držel za Pošumaví v minulých ročnících dorost Okuly Nýrsko. O tom, že Nýrsko má stále svojí kvalitu rozhodl i zápas v tomto kole , který se hrál v Chanovicích . Domácím se podařilo definitivně zlomit odpor Okuly až v závěru druhého poločasu.

Luby v zápase v obráceném pořadí rozlosování po dvou vítězných zápasech tentokráte v Kasejovicích podlehly poslednímu celku tabulky . Pro domácí  to byly na podzim první body v soutěži a to vše neškodě  mladého týmu Startu.

HORŠOVSKÝ TÝN-MOCHTÍN   2 : 2 (1 : 0) PK 3:5

Stanislav Bejvl

Hosté byli v první půli lepší,ale nedokázali se střelecky prosadit.Domácí naopak z minima vytěžili maximum a ujali se vedení.Mochtín zaspal úvod druhého poločasu a inkasoval podruhé.Zlepšeným výkonem (hlavně v bojovnosti) dokázali Mochtínští vyrovnat.Bohužel se jim již nepodařilo vsítit třetí branku a tak přišli na řadu penalty.V těch byli bohužel domácí úspěšnější.

Sestava Mochtín :Vítovec-Hrudička,Bláha,Žiak Jan,Žiak Milan, Kotlan,Bejvl,Matoušek, Kuželík -Rubáš,Madera. Střídali: Zajíc, Peleška,Rašek.

Branky za Mochtín : Žiak Milan,Kotlan Daniel.

CHANOVICE – NÝRSKO  6 : 2 (3 : 1)

Oldřich Šebek

V Chanovicích se odehrávalo velmi pohledné utkání. O to více těší, když se hrálo za vydatného deště a na velmi kluzkém terénu. Obě mužstva však chtěly hrát kombinační fotbal a tak se diváci rozhodně nenudili. V prvním poločase byli domácí výrazně lepším mužstvem a zaslouženě šli do šaten s dvojgólovým náskokem, když ještě několik šancí neproměnili. Ve druhé půli se hra vyrovnala, domácí ubrali na tempu a hosté začali mít chvílemi více ze hry. V 65 minutě však domácí zvýšili Beránkem na 4:1 a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však za 2 minuty snížili a nepřestávali bojovat. Až pátý gól v 75 minutě hosty definitivně zlomil a posledních patnáct minut již domácí dominovali.

Branky : 10. a 65. Beránek Dan, 18. Patrik Lukeš, , 25. Zoubek Václav, 75. Soukup Petr, 77 . Hájek Jiří - 23. Lepší, 67. Kalivoda

Rozhodčí : Velíšek , ŽK 1:1, 40 diváků .

KASEJOVICE –LUBY   3 : 2 (2 : 0)

Podrobnosti nehlášeny

Merklín - Stod 5: 1 ( 4: 1), Koloveč - Staňkov 1: 7 ( 1: 0),Holýšov - Blatnice 5: 1 ( 1: 0),

Nýřany - Mrákov 2: 2 ( 1: 0)PK 0:3

1. Holýšov     7   7   0   0   48 :  6    21

2. Chanovice   7   6   0   1   26 : 12    18

3. Mochtín     7   5   1   1   17 :  6    16

4. Dyn.H.Týn   7   4   2   1   23 : 14    16

5. Merklín     7   4   2   1   26 : 17    15

6. Koloveč     7   3   1   3   24 : 19    10

7. Stod        7   3   1   3   13 : 22    10