KP dorostu (starší , mladší) , KS dorostu 6. kolo 29. – 30.9 . 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

Starší  dorost

KLATOVY POTŘETÍ ZA SEBOU BODOVALY

Po prvních třech kolech ve kterých nezískali dorostenci ani bod další tři kola již vrátili pohled na klatovskou mládež do světla kam patří. Osm bodů posunuly Klatovy  do středu tabulky a určitě neřekli své poslední slovo a budou zatápět těm nejlepším. Po povinných bodech které by měli nyní získat doma s Postřekovem prověří Klatovy na svém hřišti v Sušici lídr tabulky, který si v tomto kole připsal body s kvalitním Nepomukem. Horažďovice po předcházející výhře doma nad TJ Přeštice nedokázaly na svém hřišti na tento úspěch navázat a vysoko podlehly kvalitě prezentovanou ambiciózním kolektivem z Vejprnic.

FK HORAŽĎOVICE - SK SLAVIA VEJPRNICE 2 : 8 (1 :5 )

Branky:Zdichynec Lukáš, Hlaváč Milan - Mašek Jakub 2, Vinš Patrik 2, Michalides Tomáš, Kuhajda Lukáš, Kristl Tomáš, Navrátil Tomáš

Rozhodčí:Velíšek Jiří, 30 diváků.

SK ZČE PLZEŇ -  KLATOVY 2: 2 ( 2: 1)  PK 4:5

SUŠICE  - NEPOMUK 3: 1 ( 1: 0)

OSTATNÍ VÝSLEDKY :

Přeštice -  BKV Planá 5: 2 ( 2: 0) , Rokycany - Domažlice 0: 3 ( 0: 1), Doubravka- Tachov 4: 3 ( 0: 1) , Postřekov SŠ Plzeň 0: 9 ( 0: 3)

Dohrávka 2. kola :

KLATOVY 1898 - JISKRA DOMAŽLICE   1 : 0 (1 : 0)

Ján Gašpár

Utkání dvou rozdílných poločasů, domácí aktivnější v 1. poločase a mírnou převahu vyjádřili gólem Bilíčka v 29. minutě. Soupeř po přestávce byl fotbalovější, domácí však podržel brankář Schweigl.

Branka : Bilíček.  Rozhodčí : Roman Bína. ŽK: 1 : 2, 30 diváků

Sestava Klatovy: Schweigl - Macháček, Čabrada, Lysek, Bláha - Povolný, Kojan, Pitel, Zámiška - Bilíček, Harmady. Střídali: Vavřička, Urs, Dolanský

PORADILI SI SE SOUPEŘI ZE SPODNÍCH PATER TABULKY

K tomu, aby v tomto ročníku mohlo dojít ke stoprocentní bodové úspěšnosti čtyř zástupců Pošumaví v krajské soutěži dorostu chybělo pouze jediné, aby Nýrsko doma uspělo s Holýšovem. Součastný lídr tabulky má svojí kvalitu a když k tomu připojíme slabší den nýrských mladíků, pak to nemohlo dopadnout jinak. Ostatní celky měly za soupeře týmy ze spodních pater tabulky.K překvapení se to podařilo také dorostencům Startu Luby, kteří  c duelu sousedů v tabulce dokázali vyhrát v Mrákově a připsalo si první výhru na hřišti soupeře.

Mezi štiky soutěže  oba nováčkové z našeho regionu ,  v tabulce druhý Mochtín a hned za ním se stejným počtem bodů Chanovice . I v krajské soutěži dokazují, že jejich výkony před jejich postupem byly v úrovni okresním přeboru  na tuto soutěž nadstandardní .

Ostatně důkazem je také jejich stoprocentní bodový zisk v tomto kole, kdy si Mochtín poradil doma s Nýřany a Chanovice si přivezly body z Kasejovic.

SKP OKULA NÝRSKO - FK HOLÝŠOV  1 : 5 (1 : 2)

Stanislav Steiner

Tragický výkon domácího mužstva,hosté z Holýšova přehrávali domácí mužstvo ve všech činnostech.

Branky : Kalivoda – 2  Tumpach,  Šagát, Šobr Kraus

Rozhodčí : Mazanec. Diváků: 30. ŽK 2 : 3

Sestava domácích: Němec - Raiser, Trefanec, Křížek, Presl, György, Holobradý, Lepší, Bureš, Záň,Kalivoda ( Hamamdžič, Tykal, Kněz, Kubečka)

MOCHTÍN -  NÝŘANY   5 : 2 (4 : 0)

Branky: 4.  Madera, 12. Matoušek, 37.  a 45. Bejvl, 89. Matoušek -  62. Hulinský, 69.  Mařík

Rozhodčí: Bína R. ; ŽK:0:3 . Diváků :30.

MRÁKOV -  VD LUBY 1 : 4 ( 0 : 4)

Podrobnosti nehlášeny

KASEJOVICE – CHANOVICE  1 : 3 (1 : 1)

Blatnice  - Koloveč 3: 2 ( 3: 1),Staňkov  - Merklín 3: 3 ( 2: 0)  PK 2:4 , Stod  - Horšovský Týn 2: 1 ( 1: 1)

1. Holýšov      6   6   0   0   43 :  5  18

2. Mochtín      6   5   0   1   15 :  4  15

3. Chanovice    6   5   0   1   20 : 10  15

4. Dyn.H.Týn    6   4   1   1   21 : 12  14

5. Merklín      6   3   2   1   21 : 16  12

6. Koloveč      6   3   1   2   23 : 12  10

7. Stod         6   3   1   2   12 : 17  10

8. Nýrsko       6   2   1   3   30 : 26   8