KP dorostu (starší , mladší) , KS dorostu 5. kolo 22. – 23.9 . 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

Starší  dorost

BODY UVÍZLY V SITI TÝMŮ Z POŠUMAVÍ

V pátém kole krajského přeboru dorostu lovila v  další sérii bodů také čtyřlístek týmů z Pošumaví. Lov to byl úspěšný, když v síti skončily  body pro každého z  čtveřice . Klatovy podruhé za sebou vyhrály a bylo to doma vítězství na podzim premiérové. Horažďovice si doma po prohře v derby se Sušicí poradily s TJ Přeštice a vedoucí Sušice i v oslabení, kdy dohrávala bez vyloučeného Skrbka a zraněného Kůse ve Vejprnicích uhrála bod a udržela si prvenství v tabulce.

SK KLATOVY 1898 - SENCO DOUBRAVKA 3 : 1 (2 : 0)

Branky : Harmady, Dolanský, Povolný - Kavalír

Rozhodčí : Jan Kastl,ŽK 4:1,30 diváků

Sestava Klatovy: Opl - Macháček, Rendl, Štengl, Kodýtek - Dolanský, Kojan, Kvítek, Harmady - Kozák, Bouzek. Střídali: Povolný, Bilíček, Malenka, Pitel Jan, Pitel Jakub, Schweigl

SK SLAVIA VEJPRNICE- TJ SUŠICE 1:1 (0:1)PK 4:3

Josef Sova

V prvním poločase se hrál oboustranně opatrný fotbal ,hodně nepřesností na obou stranách,přesto jsme šli do vedení brankou ve 28.min.autorem byl Skuhra.V druhém poločase , kdy jsme hru zpřesnili ,lépe kombinovali,začali jsme domácí přehrávat přišla smolná desetiminutovka. Nejprve odstoupil pro zranění Kůs, v 55.minutě  byl vyloučen Skrbek za podražení hráče a o tři minuty později vyrovnává domácí Kristl z nařízeného pokutového kopu. Domácí celek nedokázal překonat dobře bránící hosty a tak  se druhém bodu rozhodovalo v pokutových kopů a z nich vyšli vítězně domácí. Celý tým si zaslouží pochvalu za předvedený výkon v oslabení.

Branky: Kristl-Skuhra.

Rozhodčí: Václav Kafka, žk.1:3,čk:0:1, diváků:30.

Sestava Sušice: J.Volák, J.Brabec, R.Chmelík, L.Šoural, O.Skrbek, A.Kůs, J.Skuhra,  V.Pojar , M.Ráb, V.Kratochvíl, M.Tonner, J.Skála,  M.Kotal, T.Šoural, F.Blažek.

FK HORAŽĎOVICE – TJ PŘEŠTICE 4 : 2 (2:2)

Branky za domácí : Zdichynec Lukáš 2, Pintíř Radek (PK), Hlaváč Milan

Rozhodčí: Szikszay Ladislav.

Sestava FK Horažďovice: Ondrejíčka V., Panuška, Pařil, Podzimek, Pintíř, Toman, Greger, Vrzal, Zdichynec, Kliment, Hlaváč, Vachuška

Ostatní výsledky:

SŠ Plzeň - SK ZČE 1: 1 ( 0: 0)  PK 3:4 , Domažlice - BKV Planá 6: 1 ( 5: 0)  , Nepomuk - Postřekov 6: 1 ( 2: 1)

Mladší  dorost

SK KLATOVY 1898 - TJ PŘEŠTICE 6 : 0 (3 : 0)

Ján Gašpár

Domácí mladíci podali velmi dobrý výkon a soustavnou herní převahu vyjádřili i brankami.

Branky : Bilíček 2, Dolanský 2, Harmady 2 .

Rozhodčí : Roman Bína, ŽK: 1 : 2, 30 diváků.

Sestava SK Klatovy 1898: Schweigl - Bláha, Lysek, Čabrada, Povolný - Urs, Pitel, Kojan, Harmady - Zámiška, Dolanský .Střídali: Macháček, Vavřička, Bilíček

VEJPRNICE -  SUŠICE 6: 0

Utkání nebylo dohráno pro malý počet hráčů hostů.

OMLAZENÉ LUBY DOMA POPRVÉ BODOVALY

Po čtyřech neúspěšných kolech ve kterých omlazený tým lubských dorostenců v krajské soutěži na body nedosáhl a ani jednou neskóroval si vše v 5.kole vynahradil. Svému soupeři z Nýřan doma nastřílel hned pět branek a odpoutal se tímto vítězstvím ode dna tabulky.  pět branek v síti, ale bohužel vlastní obdrželo Nýrsko v Kolovči a podruhé za sebou (poprvé z H.Týna) se vrátilo z venku bez bodů.

Dosud úspěšnou bilanci znovu obohatili o další výhru obě nováčkové v krajské soutěži , když Mochtín ve Stodu a i Chanovice znovu doma vyhrály vysoko stejným výsledkem 5 : 1 a nadále jsou v tabulce se stejným počtem 12 bodů za sebou na 3. a 4. místě.

LUBY – NÝŘANY  5 : 2 (2 : 2)

Branky za Luby : Vlach Jiří, Kurc, Kováč, Šilha., diváků. 30.

KOLOVEČ  - NÝRSKO 5: 3 ( 1: 1)

Stanislav Steiner

Branky : Lucák 2, Denk, Procházka, Kozaizl – Holobradý György , Trefanec .

Rozhodčí : Špindlerová, 30 diváků.

Sestava Nýrsko : Němec V. – Něměc O., Křížek, Presl, lepší, Tykal, Valdman, Gyorgy, Hamamdžič, Trefanecx, Holobradý(Kubačka).

STOD-MOCHTÍN   1 : 5 (0 : 2 )

Branky:Mochtín Rašek,2xPotužník,Kuželík,Madera

CHANOVICE  - MRÁKOV 5 : 1 ( 0: 0)

Horšovský Týn - Staňkov 2: 2 ( 0: 1)PK 3:2  , Merklín  - Blatnice 3: 1 ( 0: 1) , Holýšov  - Kasejovice 8: 0 ( 3: 0)

1. Holýšov      5   5   0   0   38 :  4    15

2. Dyn.H.Týn    5   4   1   0   20 : 10    14

3. Chanovice    5   4   0   1   17 :  9    12

4. Mochtín      5   4   0   1   10 :  2    12

5. Koloveč      5   3   1   1   21 :  9    10

6. Merklín      5   3   1   1   18 : 13    10

7. Nýrsko       5   2   1   2   29 : 21     8

8. Stod         5   2   1   2   10 : 16     7