IV. třída - skupina A, skupina B - muži 7. kolo 22. – 23.9 . 2012

IV. TŘÍDA – skupina A  -  MUŽI

ČERNÝ PETR ZŮSTAL V DLAŽOVĚ

Možnost zbavit se posledního místa v tabulce v přímém souboji dvou posledních týmů tabulky  vyžily úspěšně Měcholupy B v Dlažově . Po té kdy skončil  zápas dělbou bodů o tom rozhodl penaltový rozstřel ve kterém slavila úspěch měcholupská rezerva.

Překvapení  kola se rodilo po prvním poločase v Janovicích kde domácí, druhý tým tabulky  musel v druhé části zápasu otáčet výsledek se Sokolem Křenice. Nejvyššího vítězství v tomto kole mající dvoucifernou hodnotu dosáhla v klání dvou rezerv Vrhaveč B  a jde  na vrub béčka Železné Rudy  .

DLAŽOV – MĚCHOLUPY   B   2 : 2 (1 : 0) PK 2 : 4

Eduard Duda

Domácí bez pěti  hráčů základu dlouho vedli, ale nakonec byli rádi za vyrovnání. V pokutových kopech byli  šťastnější hosté.

Branky:6.  Mildner Jan, 70.  Černý Zdeněk -  50.  Hybšman Zdeněk,  60. Danejgu Coystantin

Rozhodčí: Pastyřík , ŽK: 0 : 2,  30 diváků.

BEZDĚKOV B - JEŽOVY   3 : 1 (2 : 1)

Branky: 1., 23. a 75. Tuček Tomáš – 30. Rajtorar  Jiří

Rozhodčí: Blaheta Josef , ŽK: 2 : 1,  30 diváků.

MĚČÍN B - DEŠENICE       2 : 0 (1 : 0)

Branky: 15. Šindelář, 85. Král

Rozhodčí: Vondráček Václav  , bez karet , 120 diváků.

VRHAVEČ B - ŽEL.  RUDA B  13 : 1 (7 : 0)

Branky:  102. a 15. Vejskal Tomáš 39., 59. a 86. Skřivánek Matěj , 54. a 71. Malenka Lukáš , 20. Taitl Lukáš , 27. Pivoňka Zbyněk , 43. a 46. Důlovec Ondřej 68. Mundl Karel . 7. vlastní – 62. Marek Veřechovský .

Rozhodčí: Říha zdeněk , ŽK: 1 : 0 , 70 diváků.

BOLEŠINY B - NÝRSKO B   0 : 3 (0 : 2)

Branky: 23. a 36.Kněz  Petr, 68. Bureš Tomáš

Rozhodčí: Míšek Tomáš , ŽK: 0 : 2, 70 diváků.

JANOVICE B - KŘENICE  4 : 3 (1 : 2)

Branky: 35. a 57. Jůzek David, 53. Jansta Josef, 79. Mandák Radek – 25.  Rejthar Vlastimil, 39. Lösch Jakub, 86. Rejthar Filip

Rozhodčí: Diviš Robert  , ŽK: 3 : 2 , ČK : 1 : 1  (Němeček Jiří -  Rejthar Vlastimil) 30  diváků.

NOVÁČEK VYSTOUPAL AŽ NA VRCHOL

Jestliže jsme v minulém kole konstatovali o nováčkovi IV.třídy sk. B FK Budětice 2012, že se v dosavadním průběhu nového ročníku může pochlubit  výbornou bilancí pak po odehrání v pořadí již sedmého kola můžeme toto jen podtrhnout.  Nováček soutěže  od 3. kola vystoupal v tabulce z devátého místa až na samý vrchol tabulky  a do dalšího kola jde dokonce v roli nového lídra tabulky. Mimo vlastního vítězství Budětickým k tomuto úspěchu dopomohly Kvasetice, které z prvního místa sesadily svéradické béčko . Po dvouciferném vítězství nad béčkem N. Hor toto zahrálo do karet Sokolu Kolinec , který se dere v tabulce mezi ty týmy jež mají ambice bojovat o postup. Výrazně  k potěšení svých příznivců se doma konečně prosadil Sokol Myslív a vyprovodil na zpáteční cestu domů soupeře do H.M.Boží půltuctovým přídělem branek.

BUDĚTICE - HRÁDEK B  4 : 0 (3 : 0)

Chmelík

Budětice od začátku zápasu dávaly soupeři z Hrádku najevo, že chtějí udržet domácí neporazitelnost, v normální hrací době. Od prvních minut se Budětice tlačily do jednoho útoku za druhým. Po několika neproměněných šancích otevřel skóre ve 12. minutě Ondra Milota. Po té  domácí neproměnili pokutový kop a dalšího gólu se dočkali až v 28. minutě. Do poločasu přidaly Budětice ještě třetí gól a zdálo se být o zápasu rozhodnuto. Ve druhým 45 minutách hosté na výsledek rezignovali, přesto se Budětice dočkaly již jen jedné branky. Hosté z Hrádku v tomto zápase neměli jedinou gólovou příležitost a tak byl pro ně výsledek 4:0 spíš ještě milosrdným.

Za zmínku stojí pátá domácí  nula v řadě.

Branky: 12. Milota Ondřej, 28. Janečka Petr, 37. Pařízek Petr, 53. Melka Roman

Rozhodčí: Pena  Miroslav, ŽK: 0 : 1 , 100 diváků.

Z utkání Budětice - Hrádek B      Foto Klatovský deník : Rostislav Kutěj

MYSLÍV - H. M.  BOŽÍ  6 : 0 (1 : 0)

Branky: 17.,48.,67.,88. Jiří  Kubala, 50.,77.Jan Sládek.

Rozhodčí: Vondráček  Václav , ŽK: 0 :  1,  40 diváků.

KOLINEC - NALŽ. HORY B  10 : 1 (5 : 0)

Branky: 6.,9. a 16. Kratochvíl V., 19. Reitmajer M.,45. Horák J., 53. Kohout F., 59. Milfort J., 69. a 88. Kul J., 90. Joza L. -  72. Dohnal  J.

Rozhodčí: Veverka , hráno bez karet ,  40 diváků.

MILČICE - PLÁNICE 0 : 1 (0 : 0)

Hosté byli v tomto duelu lepším týmem, vytvořili si řadu brankových příležitostí. Na rozdíl od domácích,  kteří měli dvě tutovky dokázali jedenkrát překonat domácího brankáře   Lukášem Pláničkou a zaslouženě si odvezli ze hřiště favorita tři body.

Branky: Plánička Lukáš.

Rozhodčí: Staněk  Luděk , ŽK: 3:2,  40 diváků.

KVASETICE - SVÉRADICE B 5 : 2 (2 : 1)

Pavel Roub

Domácí fanoušci konečně viděli fotbal jako v minulé sezoně, kdy hráli domácí o postup. Po první čtvrt hodině tlaku domácích dali sice hosté gól, ale domácí do poločasu skóre otočili. Po přestávce si vybrali slabší patnácti minutovku, kdy dostali vyrovnávací branku, ale od té doby už převzali zápas do vlastní režie. V rozmezí 4 minut dali 2 góly a zápas se zdál být rozhodnutý. Hosté přidali na důrazu a tak se utkání dohrávalo poměrně nervózně. Když v 88. minutě přidal pátou branku nádherným lobem Michal Ballý, bylo definitivně rozhodnuto.

Branky: 26. Ballý Pavel, 42. Maršík Zdeněk, 63., 88. Ballý Michal, 66: Klíma Ondřej - 22. Martínek Daniel, 51. Prokopius Filip

Rozhodčí: Mácal , ŽK: 3 : 2 , 30  diváků.

PAČEJOV B – ZAVLEKOV  2 : 0  (2 : 0)

Domácí rozhodli o svém vítězství už v úvodu zápasu, když skórovali v 1.minutě Jiří Cikán a v 17.minutě Josef Panuška.

Branky: 1. Cikán Jiří, 17. Panuška Josef

Rozhodčí: Blaheta Josef , ŽK: 0 : 2,  50 diváků.

1. Budětice        7   5   1   1   24 :  7  16

2. Svéradice B     7   4   2   1   20 :  9  16

3. Plánice         7   5   0   2   15 :  7  15

4. Zavlekov        7   4   1   2   14 :  9  13

5. Kolinec         7   4   1   2   18 : 14  13

6. Myslív          7   3   2   2   19 : 13  12