Okresní přebor žáků (starší , mladší) 5. kolo 22. – 23.9 . 2012

OKRESNÍ  PŘEBOR   STARŠÍ ŽÁCI

SUŠICKÁ REZERVA DRTÍ SOUPEŘE

Po pěti kolech OP které ukončila středeční dohrávka v Hradešicích se situace na čele tabulky nemění. K překvapení došlo pouze v Bolešinech, kde domácí po sérii vítězství tentokráte doma dostaly lekci od Sokola Měčín. Sušická rezerva postupně drtí jednoho soupeře za druhým, když tentokráte to sedmnácti obdrženými brankami odnesl Svatobor Hrádek . Nadále jsou bez porážky na druhém místě N. Hory a také Sokol Mochtín. Jediným družstvem, které zatím na body nedosáhlo je SK Kovodružstvo Strážov .

Ve středeční dohrávce v Hradešicích v souboji dvou celků, které v minulém soutěžním ročníku dlouho spolu bojovaly o celkové prvenství si vedli úspěšně domácí. V zápase dvou rozlišných poločasů dokázali výborným výkonem ve druhém poločase otočit skóre z 0:3 a pěti góly si zajistili druhé a velmi cenné vítězství na svém hřišti za sebou.

NALŽ. HORY - KAŠP. HORY  2 : 1 (2 : 1)

Branky: 7. Malát Kamil,19. Kupka Robert-21. Kanaloš Štěpán

Rozhodčí: Mácal , bez karet , 20 diváků.

HARTMANICE – STRÁŽOV  4 : 1 (2 : 0)

Branky: 11.,27.Vlasák Daniel, 60.,63.Gerčák Jiří -  66.Hrach Daniel

Rozhodčí:  Jakš , ŽK: , 20 diváků.

SUŠICE B – HRÁDEK  17 :  0 (9 : 0)

Pavel Hubáček, Václav Nauš

Hosté přijeli do Sušice oslabeni o několik opor včetně brankáře a to se na hře hodně projevilo. Navíc mají v kádru hodně mladších žáčků, kteří s fotbalem teprve začínají. Kluci si proto s chutí zahráli a zastříleli.

Branky za TJ Sušice: 7., 10. Hubáček, 15. Homolka, 22.,28.,30.,35.,38.,39.,Pojar , 31.,43.,62.,70. Jána, 33. Svoboda, 60. Kožmín, 63. Löffelmann, 67. Dryk

Rozhodčí: Jakš , bez karet ,  60 diváků.

Sestava TJ Sušice: Kožmín, Homolka, Jána, Černý, Dryk, Pojar, Löffelmann, Svoboda, Gajdečka, Bernátek, Hubáček, Ježek, Frolík

NEZAMYSLICE – MOCHTÍN   3 : 3 (3 : 1) PK 3 : 2

Branky:  Šatra Pavel, pavelec Daniel, Žemlička Matěj – Pretzelmayer 2,Šafránek Jan

Rozhodčí: Lojík  Václav, bez karet: ,  30 diváků.

BOLEŠINY – MĚČÍN  0 : 5 (0 : 3)

Branky: 17. a 23. Žižka Michal, 28. Knap Patrik, 59. Koliha Karel, 66. Drulyak Olech

Rozhodčí: Míšek  Tomáš , bez karet ,  30 diváků.

HRADEŠICE - ŽEL.  RUDA   5 : 3

Milan Černík

Po velmi nevýrazných výkonech předvedli domácí žáci ve 2. poločase konečně výkon, na který byli diváci zvyklí z minulé sezóny. Celý 1. poločas se ale na výkon domácích skoro nedalo dívat, úvod zcela prospali a po 4 minutách prohrávali 0:2. Hosté odehráli celý zápas pouze v 10-ti hráčích, ale celý 1. poločas byli lepším týmem zejména díky bojovnosti a lepšímu pohybu. Za domácí nastoupil již uzdravený D. Vaněček, ale jeho snaha nebyla v 1. poločase nic platná. V poslední minutě 1. půle zvýšili hosté na 0:3 a v tu chvíli by na výhru domácích nevsadil ani ten největší optimista.

Po důrazné domluvě v kabině a přeskupení sestavy nastoupili domácí do 2. půle jako vyměnění. Zlepšili pohyb, přidali na bojovnosti, začali kombinovat a v rozmezí 5-ti minut bylo vyrovnáno. Soupeř sice hrozil z brejků, ale zlepšená hra obrany již další branku v síti domácích nepřinesla. Domácí pak přidali ještě další 2 branky, a to ještě výborně hrající D. Vaněček neproměnil penaltu. Domácí tak dokonali senzační obrat zápasu a konečně předvedli i velmi pěkný výkon, i když jen ve 2. poločase.

Branky: 42´, 46´, 53´ D. Chmelík, 43´, 65´ M. Buchta - 4´, 35´ V. Makovský, 3´ L. Hájek. Rozhodčí: Z. Říha, ŽK 2:0, 30 diváků

LUBY PORAZILY KLATOVY POTŘETÍ 3 : 0

Z pohledu vzájemných výsledků , ale také z důvodu důležitosti vzhledem k dalšímu souboji o čelo tabulky jsou zajímavé poslední tři duely mezi SK Klatovy a Startem Luby. Klatovská rezerva mladších žáků v minulém ročníku hrála se svými vrstevníky z Lub dvakrát a oba duely vždy prohrála 3 : 0. Stejným výsledkem skončil i první zápas v nového ročníku který se hrál v tomto kole v Klatovech . K těmto výsledkům je třeba dodat, že vždy v nich vždy sehráli významnou úlohu jako střelci branek  bratři Pivoňkové. Zatím co v minulém ročníku dal vždy po dvou brankách Pivoňka Michal, tentokráte dvakrát skóroval jeho mladší bratr Matěj.

Luby se tímto vítězstvím bodově na svého posledního soupeře dotáhli , přičemž na první místo se vyhoupla rezerva TJ Sušice, která si poradila v Nalžovských Horách s ambiciózním týmem domácích.

V dohrávce pátého kola v Měčíně padlo dvanáct branek na kterých se podílelo pět hráčů. zatím co  na třech gólech hostů se podílelo stejný počet hráčů, u domácích na devět v síti Bolešin se podíleli dva hráči, nejlepší kanonýr soutěže Žižka šesti góly rozšířil svůj brankový potenciál v tomto ročníku na 24 a  jeho spoluhráč dal  hattrick.

KLATOVY   B – LUBY   0 : 3 (0 : 2)

Branky: 3. Malát Sebastián, 15. a 52. Pivoňka Matěj

Rozhodčí: Peleška , ŽK: 1:0,  50 diváků.

MOCHTÍN – PLÁNICE  11 : 2 (5 : 0)

Branky: Mužík Radek  6, Potužník Ladislav 2, Toman Petr, Pretzelmayer Petr- Pretzelmayer  Jakub  -  Novák Milan 2

Rozhodčí: Švátora , bez karet ,  30 diváků.

NALŽ. HORY - SUŠICE B         0 : 5 (0 : 0)

Branky:  41., 44. 60. Trš Lukáš, 51. Holeček Lukáš, 55. Tomas jan.

Rozhodčí: Hessová , bez karet , 20 diváků.

FC ŠVIHOV – SOKOL PAČEJOV 3 : 1(1 : 0)

Branky: Krs Adam 19.min, Prantl Luboš 2x (46. a57.min)

Za hosty: Fiala Alexandr . Rozhodčí:Blaheta , 30 diváků.

JANOVICE – ŽICHOVICE   2 : 2 (1 : 2) PK 5 : 4

Branky: 16. Keřlík Adam, Pflanzer   M. – 10. Polívka J., 26. Miroš M.

Rozhodčí:  Bína , bez karet ,  20 diváků.

Foto z utkání Janovice-Žichovice(hosté ve žlutých dresech)- Klatovský deník Rostislav Kutěj

SOKOL MĚČÍN-SOKOL BOLEŠINY   9 : 3 (5 : 1)

Branky:11., 14., 23., 24., 59. a 60. Michal Žižka, 9., 48., 51. Karel Koliha – 4. Tomáš Matoušek,  49. Kaiser Daniel, 52. Weber Sebastian

Rozhodčí:Jiří Peleška;Diváků : 70.

1. Sušice B      5   5   0   0   39:  7  15

2. Klatovy   B   5   4   0   1   38:  5  12

3. Luby          5   4   0   1   30:  9  12

4. Mochtín       5   4   0   1   23:  9  12

5. Nalž. Hory    5   2   1   2   16: 11   7

6. Švihov        5   2   1   2    9: 12   7

7. Měčín         5   2   0   3   37: 16   6