IV. třída - skupina A, skupina B - muži 6. kolo 15. – 16.9. . 2012

IV. TŘÍDA – skupina A  -  MUŽI

BRANKOVÝCH HODŮ SE NEDOČKALI

Diváci , kteří přišli na utkání v Dešenicích s podvědomím, že uvidí znovu brankové hody se nedočkali. K očekávání je naladili domácí vysokou výhrou nad béčkem TJ Měcholupy kte kterému ale nějak opomněli domácí připomenout komentář , že hosté hráli o devíti. Druhý předpokladem o bodových hodech bylo poslední vystoupení Dlažova v Nýrsku. V duelu s Okulou B ve kterém hráli Dlažovští  s plným počtem hráčů dostali výprask 23:1. V Dešenicích se ale jejich propadák nekonal a domácí o povinné tři body museli bojovat až do závěrečného hvizdu rozhodčího Josefa Blahety.

Podruhé a znovu na domácím hřišti naplno bodovaly Křenice, když o své cenné výhře nad bezděkovskou rezervou rozhodli již čtyřbrankovým vybudovaným náskokem v prvním poločase.

Také v tomto kole si vedoucí Nýrsko B vylepšovalo dalších dvouciferným vítězstvím tentokráte nad béčkem Vrhavče.

SPŮLE – JANOVICE B  1 : 1 (1 : 1)

Zdeněk Taichman

V poli byli o něco lepši hosté z Janovic, ale na vyložené zase naopak o něco více pro domácí Spůli. Hosty podržel velmi dobře chytající brankář jak během hry, tak i při penaltách.

Branky : 14. Dytrych Josef – 35. Kotlan Stanislav

Rozhodčí: Blaheta Josef.  Hráno bez karet , 30 diváků  .

KŘENICE – BEZDĚKOV  B  5 : 4 (4 : 1)

Jan Kačíř

Utkání odstartovali oba soupeři v neúplných počtech hráčů. Na rozdíl od domácích se ale nakonec hosté dostali na standardní počet 11 hráčů hned v prvním poločase. Domácí dokázali využít nižšího počtu hráčů na hřišti a vybudovat si náskok v poměru 4:0. Ve druhém poločase však hosté dokázali strhnout hru na svou stranu.

Branky : 5. Rejthar Vlastimil , 15., 25., 34., 61. Lösch Jakub -  41. vlastní, 60. Tuček Tomáš, 75. Čížek Václav, 89. Břečka Miroslav

Rozhodčí: Hessová Tereza. ŽK: 2:3 , 20 diváků  .

JEŽOVY – BOLEŠINY  3 : 1 (2 : 1)

Branky : Rajtolar S., Kašpárek, Oberdörfer Dušan

Rozhodčí: Blaheta Josef. Bez karet , 20 diváků .

DEŠENICE – DLAŽOV    3 : 2 (1 : 1)

Branky : 11 . Prodan O. , 63. a 74. Rosa Pavel -  23. vlastni , 55. Mildner Jan

Rozhodčí: Míšek Tomáš. ŽK: 0 : 2 , 50 diváků .

NÝRSKO B – VRHAVEČ  B  10 : 2 (6 : 1)

Branky : Rubáš 4, Kadlec 3, Taušek 2, vlastní - Jandečka, Malenka.

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír. ŽK:  1 : 1, diváků 100 .

ŽELEZNÁ RUDA B – MĚČÍN  B  0 : 4 (0 : 3)

Branky: 7. a 26. Král Milan, 19.  Duchek Jan a 46. Šlajch Ondřej.

Rozhodčí: Veverka Jan, ŽK: 1:0,  50 diváků.

BUDĚTICE ZNOVU S ČISTÝM ŠTÍTEM

Při v zniku nového klubu  ne vždy historie pamatuje, že by si v roli nováčka dokázal nováček soutěže počínat tak jako je tomu u FK Budětice 2012.  Tento tým se  dosavadních šesti zápasech může pochlubit výbornou bilancí . Mimo jediné prohry ve druhém kole kterou složil nováčkovskou daň v Zavlekově si vede nadále úspěšně . Od tohoto zápasu již neprohrál , v dalších čtyřech duelem dal 17 (z toho mu jedna byla ubrána v utkání s N.Hory, kdy kapitáni podepsali v zápise  výsledek 9:0  který neodpovídal skutečně docíleným deseti brankám) a ani jednou neinkasoval. Stejně tomu bylo i v posledním utkání na hřišti v H.M.Boží kde se ještě před 2 roky hrál okresní přebor!

Magnetem kola této skupiny IV.třídy bylo utkání ve Svéradicích ve kterém si domácí lídr tabulky dokázal poradit s útokem na čelo tabulky ze strany soupeře Sokola Milčice.

Podruhé za sebou se nevracjí Soběšice ze hřiště soupeře s prázdnou. Po výhře v N. Horách si dva body za remízu a vítězství v penaltovém rozstřelu odváží ze hřiště béčka Svatoboru Hrádek.

SVÉRADICE B – MILČICE  3 : 1 (2 : 1)

Branky : 24. a 50. Petřík Lukáš, 36.  Chaloupka Martin – 68. Kubáň Jaroslav.

Rozhodčí: Lojík Václav. ŽK: 2 : 2, 50 diváků  .

PLÁNICE – KOLINEC   1 : 2  ( 0 : 0)

Zasloužené  vítězství hostů, které i přes zisk tří bodů stále trápí  velmi slabá produktivita.

Branky : 82. Kohout Tomáš – 51. Michal Ráb , 88. Ladislav Joza.

Rozhodčí: Mácal Roman . ŽK: 2 : 2 , 70 diváků .

HORY MATKY BOŽÍ – BUDĚTICE  0 : 2 (0 : 0)

Branky : 69. Josefík Jiří, 85. Melka Roman.

Rozhodčí: Vondráček Václav. ŽK: 3 : 2 , 70 diváků  .

ZAVLEKOV – KVASETICE   3 : 1 (3 : 0)

Branky : 17. Fous Jan, 20. a 30. Čapík Petr – 48. Ballý Pavel

Rozhodčí: Bala Petr. ŽK: 1 : 0 , 110 diváků  .

NALŽOVSKÉ HORY  B -  MYSLÍV    1 : 6 (0 : 3)

Branky : 81. Štěch Petr - 18. Štěrba Jaroslav, 26. a 62. Matus Jakub, 41. a 57. Marek Zdeněk,  69. Hora Josef.

Rozhodčí: Mácal Roman. ŽK: 0 : 1 , 80 diváků  .

HRÁDEK B – SOBĚŠICE  1 : 1 (0 : 1) PK 5 : 6

Branky : Král Tomáš – Šebelík Jaroslav

Rozhodčí: Blaheta Josef, bez karet  , 50 diváků  .

1. Svéradice B     6   4   2   0   18 :  4  16

2. Budětice        6   4   1   1   20 :  7  13

3. Zavlekov        6   4   1   1   14 :  7  13

4. Plánice         6   4   0   2   14 :  7  12