KP dorostu (starší , mladší) , KS dorostu 4. kolo 15. – 16.9 . 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

Starší  dorost

V POOTAVSKÉM  DERBY ZŮSTALY BODY V SUŠICI

Krajský přebor staršího dorostu má o po čtvrtém kole stejného lídra tabulky. Přeboru vévodí svěřenci Josefa Sovy, kteří dokázali v pootavském derby podle papírových předpokladů přehrát soupeře u kterého jejich trenér v minulosti působil. Sušice tak zůstává jako jediná pokračuje s plným počtem bodů

Klatovy zajížděly k dalšímu zápasu na hřiště do Rokycan. Ve 4.kole KP se zde střetly soupeři  z klubů , které  pamatují lepší  časy kdy jejich dorostenci  dokázali úspěšně prohánět své vrstevníky v divizi . V součastné době ale oba v tabulce KP zaujímaly před tímto duelem nedůstojnou pozici  na konci tabulky bez bodového zisku. Po tomto souboji to již neplatí . Klatovy si připsaly tři body  a černého Petra v tabulce drží rokycanští dorostenci.

TJ SUŠICE - FK HORAŽDOVICE 4 : 1 (2 : 1)

Josef Sova

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách.V druhé půli domácí Sušice hosty k ničemu nepustila, přidala dvě branky a dotáhla zápas do vítězného konce.

Branky: Skála 2 ,Pojar,Chmelík -Vachuška

Rozhodčí:Hájek Zdeněk, ŽK:1:1, diváků:40.

Sestava Sušice : J.Volák, O.Skrbek, R.Chmelík, J.Černý, L.Šoural, A.Kůs, V.Pojar, J.Skuhra, M.Rab, V.Kratochvíl, M.Tonner, J.Skála,  M.Kotál , T.Šoural, M.Šimek.

ROKYCANY -  KLATOVY 0: 4 ( 0: 3)

Ostatní výsledky:

BKV Planá  -Tachov 0: 0 ( 0: 0)  PK 3:2 , SK ZČE  - Nepomuk 4: 1 ( 1: 1), Přeštice  - Domažlice 1: 3 ( 0: 0) , Doubravka  - SŠ Plzeň 2: 4 ( 1: 3), Postřekov  - Vejprnice 0: 8 ( 0: 3)

SROVNALI SE V TABULCE ZA SEBOU DO PÁTÉHO MÍSTA

Krajská soutěž dorostu pokračovala o víkendu čtvrtým kolem , které přineslo pro trojici týmů z Pošumaví bodovou žeň. Překvapily Chanovice vítězstvím v Nýřanech . V roli nováčka si tak vedou velice úspěšně a  v tabulce jsou zásluhou lepšího skóre již na krásném  3. místě. Se stejným počtem devíti bodů jsou jen o stupínek níže dorostenci Sokola Mochtín , kteří vítězstvím v derby nad Startem Luby jež se čekalo ponechal svého soupeře nadále bez bodů u dna tabulky. V Nýrsku se střetly dva nejlepší týmy minulého ročníku KS  . Vítěz soutěže si odvezl z nýrského hřiště za remízu bod, domácím zůstaly body dva, když ten druhý  pak získali za vítězství na pokutové kopy a celkem s osmi body jsou na 5. místě .

NÝŘANY  - CHANOVICE 0 : 1 ( 0 : 1)

Oldřich Šebek

Dorostenci Chanovic tento zápas odpracovali na více než 100% a vynikající výsledek je na světě. Domácí se dostali do brankové příležitosti pouze ve dvou případech, zatímco hosté z Chanovic neproměnili dalších minimálně 8 příležitostí. Jeden gól nebyl hostům, uznán pro ofsajd. Chanovice zaslouženě vyhrály, ukázali větší vůli po vítězství a bojovnost.

MOCHTÍN - LUBY   2 : 0 (1 : 0).

Dorostenecké derby vyznělo zaslouženě pro domácí Mochtín, který měl více ze hry i více brankových příležitostí. Řadu z nich zlikvidoval výborný lubský golman, ale na "vlastence" ze 40.minuty byl krátký, stejně tak v 60.minutě i na umístěnou střelu k tyči, kterou ze 20 metrů jistil výhru Mochtína Jakub Bejvl. Rozhodčí Klička, ŽK 1:2, 30 diváků, branky - vlastní, Bejvl

NÝRSKO – MERKLÍN  7 : 7 (5 : 3) PK 4 : 2

Stanislav Steiner

Zasloužená dělba bodů, když domácí Bureš za stavu 5: 5 neproměnil pokutový kop.  Domácí mužstvo nestačilo hlavně v obrané činnosti.

Branky: Bureš 3, Gÿorgy 3 , Raisner – Toman 3, Kokoška 2, Havlík.

Rozhodčí: Hájek Zdeněk , 30 diváků.

Mrákov  - Holýšov 1: 3 ( 1: 3),  Kasejovice -  Koloveč 0: 2 ( 0: 0) , Blatnice  - Horšovský Týn 1: 2 ( 1: 2) , Staňkov  - Stod 2: 2 ( 0: 1).

1. Holýšov        4   4   0   0   30 :  4   12

2. Dyn.H.Týn      4   4   0   0   18 :  8   12

3. Chanovice      4   3   0   1   12 :  8    9

4. Mochtín        4   3   0   1    5 :  1    9

5. Nýrsko         4   2   1   1   26 : 16    8

6. Koloveč        4   2   1   1   16 :  6    7

7. Merklín        4   2   1   1   15 : 12    7

8. Stod           4   2   1   1    9 : 11    7