KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 4. kolo 15. – 16.9 . 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

ZVÍTĚZILI I V DRUHÉM DERBY A JSOU PRVNÍ

Žáci SK Klatovy  po úspěšně absolvovaném derby v domácím prostředí kdy v minulém kole zvítězili nad Sušicí čekal v následujícím  kole další derby, tentokráte na hřišti v Horažďovicích. V tomto duelu již nastupovali v roli lídra tabulky a tuto úlohu favorita zcela přesvědčivým vítězstvím potvrdili svoje umístění v tabulce . Na domácím hřišti byla úspěšná Okula Nýrsko , která si v obou věkových kategoriích poradila s plzeňskou Košutkou. Utkání čtvrtého zástupce  Pošumaví v krajském přeboru TJ Sušice má utkání 6.kola s Baníkem Stříbro odloženo na 25. října.

Starší žáci

FK HORAŽĎOVICE - SK KLATOVY 1898 1 : 7 (0 : 4)

Branky: 55. Boček Jan - 2., 29. Milfort David,8. Pivoňka Michal, 10. Soušek Luděk, 46. Pavlík Kryštof, 67. Pretzelmayer Viliam, 69. Skýpala Jakub

Rozhodčí:Brůha Radek;Diváků : 30.

OKULA NÝRSKO - KOŠUTKA PLZEŇ 1 : 0 (1 : 0)

David Svoboda

S průměrným celkem z Plzně tým starších žáků doslova utrpěl vítězství. V první půlce se domácí ještě snažili hrát fotbal,ale brzdilo je neproměňování šancí. V té druhé,ale předvedli doslova strašidelný výkon a jen díky štěstí a brankáři uhájili vítězství.

Branka:  8.Pretzelmayer

Sestava Nýrska:Dražka-Hoidn,Řeřicha,Idlbek,Brož-Bastl,Bureš,Vlček,Lorenc-Pretzelmayer, Irlbek (Kubečka,Pavlík,Bouberle,Pukač,Novák)

STŘÍBRO – SUŠICE (nehráno)

Utkání bylo  odloženo na náhradní termín 25. října.

Ostatní výsledky :

Vejprnice  - Přeštice 2: 2 ( 0: 0)  PK 3:4 ,  Domažlice -  Doubravka 2: 0 ( 1: 0) , FK Nepomuk - SK ZČE Plzeň  1 :   1, Tachov  - Smíchov Plzeň  3 :   0

Pavel Vacek

Domácí odehráli dobré utkání kdy se dokázali prosadit nejen hezkou kombinační hrou,ale i důrazem před brankou hostů.Jasné a zasloužené vítězství.Stínem utkání bylo zranění domácího kapitána Martina Bastla v předposlední minutě utkání po neadekvátním ataku hráče hostí - možné výchovné zamyšlení pro trénery hostí?!Martinovi po zlomenině holení a lýtkové kosti přeji nejen já,ale i zbytek týmu brzké uzdravení a návrat na zelený pažit…Martine drž se!!!

Branky za Okulu : 8., 38. a ,57.Pavlík Jakub, 4. a 25. Bastl Martin, 31. a  44. Hoidn František Rozhodčí: Petržilka Jíří.  ŽK: 0 : 1. Diváků : 50

STŘÍBRO – SUŠICE (odloženo na 25. října)

Ostatní výsledky:

Vejprnice  - Přeštice 3: 3 ( 1: 2)  PK 7:6 , Domažlice  - Doubravka 6: 5 ( 3: 2), Nepomuk – ZČE  5 : 1 (2 : 1), Tachov – Smíchov 5 : 1 (2 : 1)

LUBŠTÍ ŽÁCI NA  HŘIŠTĚ LÍDRA  NEPROPADLI

V pořadí již v šestém kole krajské soutěže žáků čekal nováčka soutěže lubské žáky těžký soupeř, na domácím hřišti hrající lídr tabulky z Bělé. Fyzicky vyspělí domácí   museli po nerozhodném prvním poločase vynaložit maximální úsilí, aby očekávané body zůstaly na jejich hřišti.  I přes prohru Luby na hřišti favorita nepropadli a odešli ze hřiště po výkonu za který se nemuseli stydět.

BĚLÁ NAD RADBUZOU - LUBY 4 : 2 (2 : 2)

Miroslav Křížek

Ve čtvrtém kole lubští žáci stačili fyzicky vyspělejšímu soupeři v Bělé nad Radbuzou konkurovat jen v prvním poločase, kdy dokázali uhrát remízu 2:2, ve druhé půli se již však prosadili pouze domácí a zaslouženě zvítězili 4:2. Za Luby skóroval jejich střelec Karel Šleis, který v 11 min. z trestného kopu poslal Luby do vedení 0:1 a ve 22 min. srovnal hlavou po rohu Adama Hosnedla na poločasových 2:2. I přes neúspěšný výsledek se však ukazuje, že při plném nasazení a bojovnosti všech hráčů mohou lubští žáci v této pro ně nové soutěži bojovat s každým soupeřem a důstojně v něm obstát.

Sestava Lub : Pavel Jiřinec, Štěpán Doubek, Michal Mašek, Tomáš Bureš, Luděk Hošťálek, František Petlan, Adam Hosnedl, Karel Šleis, David Bíško, Matěj Bláha a Michal Pivoňka. Střídali : Pavel Honzík, Luboš Toman, Michal Justich a Petr Blumentritt.

Branky :  Černý Luboš 3, Ladislav Votava - Karel Šleis 2.

Rozhodčí:  Majerčík Jaroslav . Hráno bez karet.

T.Chodov  - Blovice 4: 1 ( 2: 0)  , Staňkov  - Nýřany 2: 5 ( 1: 2), Stod  - Chotěšov 1: 0 ( 1: 0),  Mrákov  - Heřm.Huť 6: 0 ( 2: 0), Bezdružice  - Zbiroh 0: 3 ( 0: 2)

1. St. Bělá        6   5   0   1   21 :  6  15

2. Zbiroh          6   4   1   1   18 : 13  14

3. Rokycany B      4   4   0   0   24 :  1  12

4. Nýřany          5   4   0   1   32 : 12  12

5. Stod            6   4   0   2   24 : 20  12

6. Blovice         6   4   0   2   20 : 16  12

7. Luby            6   2   2   2   23 : 16   9

8. Chodov          4   3   0   1    8 :  6   9