Okresní přebor žáků (starší , mladší) 2. kolo 8. – 9. 9 . 2012

OKRESNÍ  PŘEBOR   STARŠÍ ŽÁCI

NEZAMYSLICE MĚLY DOMA NAMÁLE

Po přesvědčivém vítězství v prvním kole nového ročníku okresního přeboru žáků v Hrádku tentokráte měly Nezamyslice  doma namále. Po poločase prohrávaly doma 0 : 1 a výsledek otočily až v druhé části tohoto duelu. Podle očekávání tak s plným bodovým ziskem pokračuje mimo Nezamyslic sušická rezerva, které i řekla o roli největšího favorita na celkové prvenství. Po dvou kolech zůstává nečekaně  bez bodů překvapení minulého ročníku Sokol Hartmanice.

HARTMANICE - SUŠICE B   1 : 5(0:4)

Patrik Hubáček

Sušičtí zajížděli do Hartmanic s cílem vyhrát a ujmout se čela v tabulce. Začátek nebyl příliš veselý, neboť hned po rozehrávce šel za balonem Jirka Kutil a v souboji špatně spadl na koleno a musel střídat. V 6. minutě se dostal na hranici vápna ke střele  Jána a nekompromisně umístil střelu k levé tyči. Poté se Sušice snažila o kombinační hru, ale moc jí to nešlo. Další gól padl ve 20. minutě, když po chybě brankáře zvýšil na 2:0 z levé strany Honza Löffelmann. Zanedlouho padl další gól, který vstřelil Tomáš Ježek po centru Filipa Miškoviče a to nebylo vše, protože hned za minutu se ve vápně ocitl Lukáš Homolka, upadl a rozhodčí byl nekompromisní. Na penaltu šel Honza Čanecký a s přehledem proměnil 4:0. Poté přišla řada dalších šancí hostujícího týmu, ale žádná nebyla proměněna, a tak si vzali slovo domácí a po pěkném rohu vstřelil gól hlavou Petr Chudý, což byla také jedinná chyba hostující obrany. Sušice pak měla ještě nějaké šance, ze kterých vyplynul také poslední gól tohoto utkání. Domácí obrana odhlavičkovala míč na vápno a  Jána vypustil na bránu tvrdou ránu, která skončila v bráně.

Branky: 57. Chudý Petr – 12. a 46. Jána František, 18. Löffelman Jan, 25. Ježek Tomáš, 29. Čanecký Jan, ŽK 1 : 0 , rozhodčí Kurc Lubomír. , diváků: 10.

NALŽ. HORY – MOCHTÍN  1 : 1 (1 : 0) PK 4 : 2

Branky: 26.Malát Kamil-47.Velek Tomáš,

Rozhodčí: Lojík Václav,  hráno bez karet, diváků 20 .

ŽEL.  RUDA – KAŠPERSKÉ   HORY   4 : 0 (1 : 0)

Branky: Herman 2,Hájek a Valenta.

Rozhodčí: Blaheta Josef, bez karet , diváků 30  .

HRADEŠICE - MĚČÍN 0 : 2 (0 : 0)

Branky: 40. Petelik M., 42. Knap P.

Rozhodčí:Kurc Lubomír . ŽK: 1 : 0 , diváků 30.

NEZAMYSLICE - STRÁŽOV  2 : 1 (0 : 1)

Milan Denk

Hosté přijeli na hřiště do Nezamyslic s jasným cílem - zisk 3 bodů. Z počátku se jim dařilo a  v 5. minutě šli do vedení brankou Volfa, který chytrým zakončením překonal jinak dobře chytajícího brankáře domácích. Domácí však nenechali nic náhodě a po obdržené brance srovnali herní tempo. Po přestávce už byly Nezamyslice lepším mužstvem a diktovaly průběh hry  a vytvářely si i brankové příležitosti. První úspěšná pro domácí byla v 57. minutě , kdy se trefil Libor Šatra. Tlak domácích neustupoval a to se jim nakonec vyplatilo, když v 68. minutě střílel přesně z přímého kopu Pavel Šatra a zajistil tak pro svůj tým zasloužené vítězství.

Sestava Strážova: Jílek L., Thurnwald V., Thurnwald P., Bouberle P., Hudský P., Toman J., Červeňák J., Volf T., Chroust M., Schwarz O., Kesell M., Rubáš O., Kalivoda T.

Branky za domácí : Šatra L., Šatra P.

Rozhodčí: Pena Miroslav.

BOLEŠINY - HRÁDEK   10 : 0 (6 : 0)

Branky: Míšek Vít 8´27´Kovařík Radek 19´Novák Tomáš21´Jílek Patrik23´Majer Jaroslav 28´Bošek Jakub 51´Trojan Vítězslav 59´Matoušek Daniel 64´Javorský Tomáš 68´

Rozhodčí:Míšek Tomáš . ŽK: 0 : 1, diváků 20  .

V DUELU DVOU NEJLEPŠÍCH TÝMŮ MINULÉHO ROČNÍKU BYLY ÚSPĚŠNĚJŠÍ LUBY

Druhý tým minulého ročníku přeboru mladších žáků Sokol Měčín po příjemné rozcvičce v prvním kole, kdy dokázal v Plánici domácím nasázet dvacet branek čekal ve druhém kole doma jeden z nejsilnějších soupeřů, obhájce prvenství Start Luby. Hosté rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase a po domácí prohře si připsal první body do tabulky. Čelu  tabulky které tvoří tři celky s plným počtem bodů vévodí lepším skóre hráči klatovské rezervy.

KLATOVY   B – ŽICHOVICE 8 : 1 (3 : 0)

Radomír Bilíček

Ve svém prvním domácím zápase podzimní části soutěže klatovská záloha přivítala vrstevníky ze Žichovic.

Hosté ohrožovali domácí branku spíše výjimečně a v úvodu II.poločasu byli za svoje úsilí odměněni brankou na 3 : 1. Domácí působili po celý zápas jako jeden tým, dokázali se prosazovat svojí fotbalovostí a snahou o kombinační hru. Za svůj výkon si zcela zaslouženě připsali další tři body.

Branky:  8. 42.a 51. Jakub Jirotka, 48. a 60. Petr Jílek, 3. Tomáš Partyngl, 15. Jan Havlíček, 58. Ondřej Javorský – 36. Martin Miroš

Rozhodčí: Mazanec   , diváků 30 .

MOCHTÍN – PAČEJOV   3 : 1 (0 : 0)

Branky: 2 - Mužík Radek ,1 -  Kapusta Martin -  Růžičková Šárka

Rozhodčí: Švátora Petr . ŽK: , diváků  .

JANOVICE – ŠVIHOV  2 : 2 (1 : 2) PK 5:4

Branky: 26.,40. Adam Bast   -  9. Luboš Prantl, 19. Jan Kreiger

Rozhodčí: Bína Roman. bez karet , diváků 30 .

NALŽ. HORY – PLÁNICE   12 : 0 (7 : 0)

Branky: 13., 16., 20. a  49. Kirpal Jakub, , 30., 38. a  44.  Mareš František, 10. a 22.Kovařík Jan, 29. vlastní,  41. Plas Plas, 52. Říha Zdeněk.

Rozhodčí:Mácal Roman ,  hráno bez karet , diváků 30 .

SUŠICE B – BOLEŠINY   7 : 0 (2 : 0)

Branky: Michal Krouský 3, Lukáš Holeček a Koloman Šťastný po 2

Rozhodčí: Jakš Jan. hráno bez karet, diváků 40 .

Sestava TJ Sušice: Vladimír Kaliský, Jan Tomas, David Bernátek, Pavel Míčka, Jiří Kutil, Lukáš Holeček, Václav Němec, Michal Krouký, Koloman Šťastný, Michael Šefrna a Lukáš Lorenc

MĚČÍN – LUBY  4 : 6 (1 : 4)

Roman Žižka

Domácí tým po ospalém začátku a dobré kombinační hře soupeře inkasoval v prvním poločase čtyři branky na které v druhém poločase již nestačil ani svojí zlepšenou hrou odpovědět.

Branky: 14.,51.,54. a 59. Michal Žižka – 3. a 24. Sebastián Malát, 9. a 41.  David Schejbal 12. Tomáš Votava a  45.  Pavel Flosman

Rozhodčí: Bína Roman. ŽK: , diváků 40 .

1.  Klatovy   B    2   2   0   0   16:  2     6

2.  Nalž. Hory     2   2   0   0   14:  1     6

3.  Sušice B       2   2   0   0   11:  2     6

4.  Švihov         2   1   1   0    5:  2     4

5.  Měčín          2   1   0   1   24:  7     3

6.  Luby           2   1   0   1    8:  8     3

7.  Mochtín        2   1   0   1    3:  4     3