Okresní přebor dorostu 1. kolo 1. – 2. 9 . 2012

OKRESNÍ   PŘEBOR   DOROSTU

V SOUBOJI NOVÁČKŮ BYL ÚSPĚŠNĚJŠÍ ŠVIHOV

Úvodním kolem odstartoval nový ročník  okresní přebor dorostu a to tradičně s nejmenším počtem účastníků ze všech soutěží. . Přitom se jedná o kategorii z pohledu přechodu do družstev dospělých pro kluby neméně důležitou. Ostatně pochopili to již třeba v Dlouhé Vsi, ve Švihově i v Železné Rudě a jejich družstva jsou v tomto ročníku nováčky, respektive spíše  staronovými účastníky dorosteneckého přeboru.

V prvním kole na sebe narazili oba nováčkové soutěže a vzájemný souboj hraný ve Švihově vyhráli přesvědčivě domácí. To byl také jediný duel který spolčil úspěchem domácích, když v dalších třech dominovali hosté. Překvapily Janovice , které přestože hrály pouze s deseti hráči vysoko zvítězily v Hrádku nad domácím Svatoborem.

HRÁDEK -  JANOVICE    1 : 7 (1 : 4)

Karel Mareš

Přestože hosté přijeli pouze s deseti hráči zaslouženě a vysoko v tomto zápase zvítězili.

Branky: Bigasz – Kotlan 3, Švehla 2, Diviš, Gordoň .Výborně řídil utkání mladý arbitr Jakš ze Sušice.

Rozhodčí:  Jakš. ŽK : 1 : 0 , diváků  20.

PAČEJOV - DLOUHÁ  VES    1 : 4 (1 : 3)

Branky: 11. Šindelář  - 10., 44. Švec, 43. Snopek (PK) , 57. Bartík.

Rozhodčí: Kurc. ŽK :1 : 1  , diváků  30.

HRADEŠICE - MALÝ BOR  0 : 6 (0 : 3)

Branky: Polena M. 3, Petřík V., Petřík J., Melka V.

Rozhodčí: Hessová Tereza. ŽK : 2 : 1 . ČK: 1 : 0 (Nauš Pavel 2x ŽK) , diváků 30 .

ŠVIHOV – ŽELEZNÁ RUDA  8 : 2 (6 : 0)

Václav Pavelec

Domácí hráči do utkání vstoupili velice aktivně a svou dobrou kombinační hru korunovali krásnými brankami. V poločase bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Ve druhé půli již Švihovští hráli více na krásu a s menším nasazením a tak dovolili soupeři korekci výsledku.

Branky:  1.Kulhánek Lukáš, 7.Mach Tomáš, 20.,23.Klíma Jan, 36.,47.Duchek Jan, 38.,48.Petrželka Vít – 53.Najman Tomáš, 77. Pscheidt Lukáš

Rozhodčí: Lažánek Karel. Bez karet. Diváků : 40.

1. Švihov        1   1   0   0    8 :  2     3

2. Janovice      1   1   0   0    7 :  1     3

3. Malý Bor      1   1   0   0    6 :  0     3

4. Dl.  Ves      1   1   0   0    4 :  1     3

5. Pačejov       1   0   0   1    1 :  4     0

6. Žel. Ruda     1   0   0   1    2 :  8     0

7. Hrádek        1   0   0   1    1 :  7     0