KPŽ (starší , mladší) , KSŽ - vložené 12. kolo 29. 8 . 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

KLATOVY S NÝRSKEM BEZ PORÁŽKY, SUŠICE BEZ BODŮ

Středeční vložené 12. kolo krajského přeboru žáků zavedlo týmy  z Pošumaví na hřiště soupeřů. Pro tři z nich  Klatovy  , Sušici a Nýrsko  to bylo podruhé v úvodních dvou kolech, kdy zajížděli ven . Zatím co Klatovy a Nýrsko se nevracely s prázdnou a udržely  si  v obou odehraných kolech neporazitelnost u Sušice tomu tak nebylo. Podruhé neuspěla v Plzni, když po prohře na ŽCE prohrála i na hřišti nedalekého Smíchova . Loňský přeborník kraje hledá jarní  formu a je v tabulce nejen bez bodů. Doufejme, že o pouti   doma v sobotu najdou střeleckou formu a že ostudnou nulu u počtu vstřelených branek již z tabulky vymažou.

O víkendu se v  dalším kole všechny celky z našeho pošumavského regionu představí doma. Mimo Sušice v sobotu hostí Nýrsko favorita přeboru plzeňskou Doubravku a Horažďovice přivítají přemožitele Sušice z prvního kola SK ZČE Plzeň. V neděli pak Klatovy by měly zvládnout roli favorita a poradit si s Baníkem Stříbro .

Úspěšnější byli mimo Horažďovic, které měly těžkého soupeře na Doubravce mladší žáci, kteří z venku devět bodů.

Starší žáci

TJ KOŠUTKA PLZEŇ - SK KLATOVY 1898  0 : 4 (0:4)

Petr Ulrych

Klatovští hráči měli zápas pevně ve své moci a svoji převahu dokázali v 1.poločase vyjádřit čtyřmi góly. Po přestávce a prostřídání hráčů se motivace i důraz hostí před domácí brankou přeci jen zmenšily a další branky již nepřišly. Domácí se do útočení moc nepouštěli a nedokázali ani jednou vystřelit na klatovskou branku.

Branky:  Pivoňka 2, Soušek, Kapusta . Rozhodčí: Kříž , diváků: 30

Sestava Klatovy: Šít, Baštář, Bočan, Milfort, Javorský, Pavlík, Sojka, Kaas, Kapusta, Soušek, Pivoňka,  střídali: Zedek, Benda, Blahník, Skýpala, Marek, Šobek

SENCO DOUBRAVKA - FK HORAŽĎOVICE   5 : 3    (3: 2)

Jiří Motl

Branky:  Boček Jan, Chmelík David, Motl Jiří

BANÍK STŘÍBRO-OKULA NÝRSKO  0 : 7  (0 : 2)

David Svoboda

Možná to bude znít vzhledem k výsledku podivně,ale Nýrsko podalo velmi špatný výkon. Hra byla plná nepřesností a taktických i technických nedostatků. Naštěstí soupeř se momentálně nachází ve stejných,ne-li větších problémech a tak nakonec zápas skončil jejich vysokou prohrou.

Branky : Pretzlmayer 3 ,Lorenc, Vlček, Pavlík a Irlbek

Sestava:Kubečka-Hoidn,Řeřicha,Idlbek,Bureš-Vlček,Lorenc,Bastl,Brož,Vávra-Pretzlmayer (Dražka, Pavlík,Brůža,Irlbek)

SK SMÍCHOV -  SUŠICE 1: 0 ( 1: 0)

Pavel Hubáček

Kluci byli v tomto zápase lepším týmem, vytvořili si pět jasných gólových šancí, ale bohužel výborný domácí brankář je všechny dokázal zlikvidovat. Když už jsme ho dokázali překonat, tak jsme trefili břevno. Kluci se sice snažili, ale výkon je stále velice špatný. V prvním zápase kluci na soupeře prostě nestačili, tady byli jasně lepší, ale výsledek je stejný.

Sestava: Čanecký, Jurga, Hubáček, Nový, Klas D, Kutil, Pojar, Dohnal, Klas M, Jána, Miškovič, Brabec, Bernátek, Löffelmann, Homolka

OSTATNÍ VÝSLEDKY: Tachov  -Nepomuk 1: 0 ( 0: 0),  Domažlice - Vejprnice 4: 2 ( 0: 1)  , SK ZČE Přeštice 1: 2  ( 0: 0)

Mladší  žáci

TJ KOŠUTKA PLZEŇ - SK KLATOVY 1898  0 : 7 (0:4)

Radomír Bilíček

K dalšímu utkání jsme v první vložené středě cestovali už v kompletní sestavě opět na venkovní hřiště, tentokrát na plzeňskou Košutku.

Od první minuty jsme byli lepším mužstvem a když už ve 2.min. otevřel skóre K.Petrmichl, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Kluci v prvním poločase domácím míč moc nepůjčovali a trpělivou kombinační hrou přidali do konce první půle další tři branky.

Druhý poločas byl věrnou kopií první půle, ale střelecky už jsme se tak neprosazovali, i když šancí byla spousta. Celkem bez větších komplikací jsme si tak dokráčeli pro další tři body v soutěži, ale těžší zápasy, které prověří naši kvalitu teprve přijdou. To však nic nemění na tom, že za doposud předváděné výkony i snahu v tréninku na sobě dál pracovat si všichni zaslouží velkou pochvalu.

Branky: 2. a 7. Kevin Petrmichl, 18. a 47.Bohdan Shklyarskyy, 29. Alexandr Sojka , 40. Robin Hranáč , 55.  Martin Trumpeš .

Rozhodčí  Kříž , diváků  40.

Sestava SK Klatovy: O.Valeš – P.Berka, F.Mareš – B.Shklyarskyy, R.Hranáč, T.Daněk – M.Trumpeš, K.Petrmichl. Střídali: M.Bilíček, D.Baxa, A.Sojka

STŘÍBRO - NÝRSKO 2: 7 ( 0: 4)

Ivan Pavlík

Hosté v prvním poločase hráli svoji kombinační hru, měli více ze hry a zaslouženě šli do vedení po přímém kopu Adama Vacka. Na 2:0 upravil po přihrávce Fandy Hoidna Jakub Pavlík. Tentýž hráč po té zvýšil náskok z pokutového kopu a účet prvního poločasu uzavřel Martin Bastl. Začátek 2. poločasu hráči Nýrska . Hned v první minutě snížili domácí z pokutového kopu a za další 3 minuty to bylo 2:4, když si hosté vstřelili nešťastný vlastní gól. Teprve po tomto varování došlo k probuzení a po střele Jakuba Pavlíka zvýšil dorážkou Kristián Pukač. Utkání se již dohrávalo v poklidu. Konečnou podobu výsledku dali Filip Malát a Martin Šmíd.

Branky: 31´ Žíla David, 34´ vlastní – 11´, 15´ Pavlík Jakub, 5´ Vacek Adam, 25´ Bastl Martin, 43´ Pukač Kristián, 49´ Malát Filip, 59´ Šmíd Martin

DOUBRAVKA - HORAŽĎOVICE 7: 0 ( 3: 0)

SK SMÍCHOV  - SUŠICE 1 : 4 ( 1: 3)

Jiří Kutil

V druhém zápase  se sušickým mladším žákům za rozdíl od duelu v úvodním kole na ZČE Plzeň  daleko lépe dařilo. Celý zápas byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Škoda jen nevyužitých vyložených šancí, které skončily bez dalšího brankového efektu.

Branky : Viktora - Gajdečka 2, Mašát a Svoboda

Sestava Sušice :  Hanč, Gajdečka, Krouský, Mašat, Kutil.T,  Holeček, Němec,  Skrbek, Frolík, Svoboda,  Kolařík.

OSTATNÍ VÝSLEDKY:   Tachov - Nepomuk 4: 1 ( 1: 1) , Domažlice - Vejprnice 7: 3 ( 3: 1),

NOVÁČEK ZÍSKAL  PRVNÍ BODY

Vložené 12. kolo krajské soutěže žáků hrané ve středu přineslo první bodovou žeň nováčkovi soutěže Startu Luby. Po nedělní těsné prohře ve Zbirohu remizoval v Kasejovicích a další bod si připsali  Lubští za úspěšnou střelbu pokutových kopů. .

KASEJOVICE VD LUBY 3: 3 ( 1: 3)  PK 2:4

Miroslav Křížek

Hosté svého domácího soupeře zaskočili v první půli, kdy  již po šesti minutách hry vedli li 0:2. Teprve po té  se hra vyrovnala a oba týmy  se do poločasu prosadily jen jednou. Ve druhem poločase přidali, Start zatlačili a výsledkem jejich převahy bylo vyrovnání.

V penaltovém rozstřelu byli Luby úspěšnější a odvezly  si 2 body.

Branky :  Mašek, Beneš, Mála -  Karel Šleis 2, Adam Hosnedl. ŽK 0:1, ČK 0:0, rozhodčí Kulhánek.

OSTATNÍ VÝSLEDKY: Bělá n.R.- T.Chodov 5: 1 ( 2: 1) ,  Rokycany B - Bezdružice 13: 0 ( 5: 0), Nýřany Stod - 10: 3 ( 4: 0), Zbiroh - Heřm.Huť 3: 1 ( 3: 0)

1.  Nýřany             2   2   0   0   19:  4     6

2.  Rokycany B         2   2   0   0   15:  1     6

3.  Zbiroh             2   2   0   0    8:  5     6

4.  Kasejovice         2   1   1   0    7:  3     4

5.  Chotěšov           1   1   0   0    7:  0     3

6.  St. Bělá           2   1   0   1    6:  3     3

7.  Blovice            1   1   0   0    5:  3     3

8.  Chodov             2   1   0   1    3:  6     3