KP dorostu (starší , mladší) , KS dorostu 1.kolo 25. – 26.8. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

Starší  dorost

PROUDY Z POŠUMAVÍ LEPŠÍ NEŽ PLZEŇSKÁ ENERGETIKA

Dominantním způsobem  vstoupili do podzimní části  nového ročníku krajského přeboru starších a mladších dorostenců oba sušické kolektivy . Doma deklasovaly  ZČE a tím pomyslně prokázaly, že přírodní proudy vodní Otavy jsou lepší než plzeňská energetika ! Méně se již dařilo SK Klatovy a FK Horažďovice , které měly rovněž výhody domácího prostředí, ale skončily bez bodového efektu. Přitom Klatovy měly k zisku bodů blíže než jejich soupeř nad kterým vedli v poločase  v poločase 3 : 1 . Prohra Horažďovic s kvalitní Doubravkou která skončila v minulém ročníku na druhém místě se čekala , neboť kvalitativní hráčské možnosti i celkové zázemí  obou klubů jsou prakticky nesrovnatelné.

SK KLATOVY 1898 - FK TACHOV 3 : 4 (3 :1)

Branky: Kozák 2, Kvítek - Havel 3, Jedlička .

Rozhodčí : Jan Cihlář. Diváků: 50. Diváků : 50. ŽK: 1 : 2.

Sestava  SK Klatovy 1898 : Opl - Drmola, Malenka, Rendl, Kodýtek - Tadeáš Matějka, Kvítek, Kojan,Kozák - Dolanský, Bilíček. Střídali: Macháček, Povolný, Bouzek, Schweigl.

TJ SUŠICE  - ZČE PLZEŇ   4 : 0 (2 : 0)

Branky: Pojar 2,Skuhra,Skála.

Rozhodčí: Petržílka Jiří,ŽK :2:4,diváků:40 Sestava Sušice :J.Volák,J.Brabec,R.Chmelik,J.Černý,L,Šoural,A.Kůs,V.Pojar,J.Skuhra,O.Skrbek

V.Kratochvíl,Š.Svoboda,M.Kotal,T.Harant,J.Skála,T.Šoural.

FK HORAŽĎOVICE – DOUBRAVKA   0 : 5 (0 : 2)

Sestava FK Horažďovice: Ondrejíčka V., Vaněček, Podzimek, Pintíř, Greger, Kovář, Vrzal, Zdichynec, Kliment, Hlaváč, Ondrejíčka M., Pařil, Panuška

Rozhodčí:Bína, diváků : 30

Ostatní výsledky :  Vejprnice - Rokycany 4: 1 ( 2: 0) , SŠ Plzeň - Domažlice 2: 2 ( 0: 1)  PK 4:3, Postřekov – Přeštice  nehlášeno, Nepomuk  - BKV Planá 2: 2 ( 0: 1)  PK 4:5.

Petr Nový

Sušičtí mladíci měli po celou dobu utkání pevně ve své režii, soupeře přehráli chutí, důrazem, když fotbalově vyčnívali především Skála, Brož, Samek, Skrbek.

Branky:  2 - Skála, Brož a Šimek, 1 – Skrbek a  Samek.

Ostatní výsledky: Vejprnice - Rokycany 4: 3 ( 0: 2), SŠ Plzeň  - Domažlice 1: 1 ( 0: 1) PK 4:5

PREMIÉROVÉ BODY ZÍSKAL NOVÁČEK Z MOCHTÍNA VENKU

Krajská soutěž dorostu doznala  oproti minulému ročníku z pohledu účasti týmů z Pošumaví  výrazné změny . Zůstalo zde pouze Nýrsko , přibyly po sestupu  z KP Luby a nově místo Měčína a Kolince byly do této skupiny zařazeny oba úspěšné kolektivy z přeboru Pošumaví, první Mochtín a druhé Chanovice.

Daleko vydařenější premiéru z této dvojice nováčků  měl Mochtín, který brankou Jakuba Bejvla vstřelené již ve druhé minutě zápasu s Blatnici získal cenné tři body . Chanovice  a Luby si ze hřišť soupeřů z Domažlicka přivezly pouze debakly. Korunní pric soutěže Okula Nýrsko , která  na jaře obsadila druhé místo nezaváhalo ve Staňkově. Výrazným dvouciferným výsledkem naznačila, že i v tomto ročníku nechce hrát v této soutěži  druhé housle.

STAŇKOV -  NÝRSKO 4 : 11 ( 2: 5)

Přesvědčivá výhra druhého týmu minulého ročníku  pod kterou se výrazně podepsal  autor pěti branek hostů György  a ozdobil   hattrickem  jeho spoluhráč Bureš. Další dvě branky dal Raisner a jednou listinu střelců uzavřel jednou úspěšnou trefou Kalivoda.

Rozhodčí : Červený.

BLATNICE - MOCHTÍN 0 : 1 (0 : 1)

Roli nováčka soutěže výborně zvládl Mochtín vítězstvím v Blatnici brankou z druhé minuty Jakuba Bejvla.

KOLOVEČ   - START VD LUBY  10 : 0 ( 4: 0)

HOLÝŠOV  -  CHANOVICE  8 : 2 ( 4: 0)