IV. třída - skupina A, B - muži 3. kolo 25. – 26.8. . 2012

IV. TŘÍDA – skupina A  -  MUŽI

25. – 26.8.2012 -  Kolo : 1.(3.hrané)

NÝRSKO V DERBY NAPLNILO ROLI FAVORITA

Třetí kolo IV. třídy sk. A se neslo zejména ve znamení  utkání  kola , které se hrálo v  Dešenicích . V  místním derby splnilo béčko Okuly Nýrsko z pozice  lídr tabulky roli favorita . Po dvou kolech s plným počtem bodů TJ Spůle narazila ve Vrhavči na domácí rezervu, které výhrou ukončila hostům jejich  neporazitelnost. Ježovy výraznou výhrou v Dlažově  naznačily, že jim více chutná vítězství než nerozhodné výsledky . V dalších dvou zápasech došlo na vzájemný souboj rezerv . V  Železné Rudě domácí béčko podlehlo ve vyrovnaném zápase šťastnějším hostů, kteří si do Měcholup odváží  tři body s přispěním dvou kuriózních branek. Druhé klání rezerv se hrálo v Bezděkově a skončilo oproti výsledkům z minulého ročníku tentokráte vítězstvím hostů z Janovic.

DEŠENICE -  NÝRSKO B   2 : 3 (0 : 3)

Branky: 57. Prodan Ondřej, 60. Škvarenica Michal – 15. Kadlec Jiří, 20. Taušek Petr, 22. Mojžíš Luděk.

Rozhodčí: Diviš. ŽK: 2 : 1, . Diváků: 150.

DLAŽOV  - JEŽOVY   1 : 5 (1 : 2)

Eduard Duda

Typické utkání pro domácí Dlažov, který nabídl hostům  po hrubých chybách tři branky.

Branky: 13. Kůra Augustin  – 2., 34., 72. Janča Miroslav, 80, 82. Rajtoral Stanislav.

Rozhodčí: Mazanec Marek . ŽK:0 : 1 . Diváků:  20.

ŽELEZNÁ  RUDA B - MĚCHOLUPY B  2 : 3 (2 : 2)

František Kačírek

Hrálo se vyrovnané utkání, kdy domácí zaplatili za neproměněné šance. O třech bodech hostů rozhodly dvě kuriózní branky.

Branky : 21.Trejbal Alois, 43.Máca Věroslav (PK) - 29. Molnár Ludovít, 56.Maršálek David a 36. Vaněček František. Rozhodčí : Kurc, ŽK: 1 : 1, diváků:50

VRHAVEČ B - SPŮLE   1 : 0 (0 : 0)

Branky: 48. Jandečka Tomáš.

Rozhodčí: Blaheta Josef. ŽK: 1 : 0 . Diváků:  50.

BEZDĚKOV B   - JANOVICE  B   1 : 2 (1 : 2)

Branky: 11. Břečka – 5. Franěk, 25. Jansta.

Rozhodčí: Diviš. ŽK: 1 : 2 . Diváků:  70.

MĚČÍN B   - KŘENICE  4 : 2 (1 : 2)

Branky: 36. Šindelář, 60. Votípka,  64. Mixán, 77. Kadlec – 12. Lösch, 23. vlastní.

Rozhodčí: Říha Zdeněk. ŽK: 0 : 3  . Diváků: 100.

MILČICE DOMA VYVÁLČILY CENNÉ BODY

Magnetem třetího kola  IV. třídy skupiny B bylo utkání v Milčicích  . Nastoupili v něm v přímém souboji domácí třetí tým minulého ročníku proti hostům z Kvasetic, kteří skončili v tabulce ještě o jeden stupínek výš. V minulém ročníku oba vzájemné duely skončily vítězstvím 3:2 pro Kvasetice a tak měli domácí svému soupeři a jednomu z největších favoritů soutěže co vracet. Co se nepodařilo v předcházejícím ročníku se jim podařilo nyní a tři body z tohoto klání mohou být v konečném účtování hodně cenné.

Ve druhém zápase nový účastník soutěže novic z Budětic udržel na svém hřišti v Rabí  v duelu s lídrem tabulky ze Svéradic svojí domácí neporazitelnost , ale hořkost tohoto úspěchu po bezbrankovém průběhu překazil neúspěch v rozstřelu ze značky pokutového kopu. To už neplatí o Sokolu Myslív, který sice po neúspěšné střelbě penalt po remíze  se Sokolem Kvasetice tentokráte proti Zavlekovu byl stoprocentně úspěšný a patří tak mezi pět celků, které pokračují do 4. kola bez porážky.

SOBĚŠICE  - PLÁNICE   0 : 4 (0 : 2)

Jaroslav Macháček

Hosté v 10 hráčích potrestali individuální hrubky a zaslouženě zvítězili. Domácí si vytvořili pouze dvě příležitosti a přes zlepšené výkony v úvodním kole tentokrát zklamali domácí diváky. Dobře řídil rozhodčí Steinbach.

Trenér hostů  Karel Plánička: „ Přestože jsme opět nastoupili pouze s deseti hráči podali naši hráči statečný výkon a jejich vítězství mohlo být ještě výraznější, když dalších pět gólovek  neproměnili. Chtěl bych mým svěřencům za  jejich předvedený výkon poděkovat“.

Branky: 15.,50., 80. Plánička Lukáš, 25. Votípka Jan.

Rozhodčí: Steinbach .  ŽK: 0 : 2, diváků: 40.

BUDĚTICE  - SVÉRADICE B   0 : 0 (0 : 0) PK 1 : 4

Chmelík Zbyněk

První poločas se odehrál za mírného tlaku domácích. Ve druhém poločase již hrály jen Budětice, přesto Svéradice dokázaly jednou velmi nebezpečně zahrozit. Série neproměněných šancí a  stálý tlak Budětic, ve druhém poločase, žádný gól nepřinesl a došlo tak na pokutové kopy. Aby si domácí vypili onen kalich hořkosti až do dna, prohráli i na pokutové kopy.

Divácká kulisa Budětic opět nezklamala a na zápas IV. třídy se, v příjemném počasí, přišlo podívat 100 diváků.

Rozhodčí: Hovorka Milan .  ŽK: 3 : 1 , diváků: 100 .

MYSLÍV  - ZAVLEKOV  2 : 2 (1 : 2) PK 4 : 2.

Branky: 36. Zdeněk Marek, 57. Josef Hora – 30. Jan Fous, 40. Ladislav Čása.

Rozhodčí: Pena Miroslav .  ŽK:0 : 2 ,  diváků: 75 .

KOLINEC - PAČEJOV B  2 : 1 (1 : 1)

Branky: 26. Brůha O., 72. Javorský Š.(PK) – 28. Kodýtek J.

Rozhodčí: Míšek .  ŽK: 1 : 3, diváků: 50 .

MILČICE - KVASETICE   2 : 0 (1 : 0)

Vít Kříž

Za krásného letního počasí přijelo do Milčic ambiciózní mužstvo z Kvasetic. Domácí tým dobře věděl o herní kvalitě bratří Ballých, a tak se na ně mužstvo Milčic zaměřilo. Jako první otevřel skóre domácí Průcha, který využil svých kvalit a poslat míč do protipohybu brankáře. Hosté hrozili především dlouhými nákopy za obranu, kde pracoval Pavel Ballý. Do poločasu zůstal výsledek stejný, i když domácí měli několik dalších slibných šancí. Do druhé půle nastoupily Kvasetice s jasnou snahou vyrovnat skóre, ale byl to opět domácí tým, který několikrát ohrozil soupeřovu branku. Vyrovnávací branku měl na své kopačce Michal Ballý, ovšem střelu z prostoru penalty vyrazil výborně chytající Ziegler. V 83. minutě vyslal pumelici domácí Milan Kubaň, který touto brankou upravil skóre na konečných 2:0 a zároveň korunoval svůj vynikající výkon. Pohledné utkání sledovalo 60 diváků, mezi nimiž   bylo spousta fanoušků z Kvasetic. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Abrahám.

Branky: 7. Průcha, 83. Kubáň Milan.

Rozhodčí: Abraham Josef.  ŽK: 1 : 0 , diváků: 60 .

HRÁDEK B  -  NALŽ. HORY   5 : 1 (1 : 0)

Branky: Bigas Robert 2, Král Tomáš 2 a Krejčí Jan – Kovařík Václav.

Rozhodčí: Mácal  Roman .  ŽK: 0 : 3,  diváků:  40.

1. Plánice       3   3   0   0   10 :  0     9

2. Svéradice B   3   2   1   0   10 :  1     7

3. Zavlekov      3   2   1   0    9 :  4     7