Přípravný fotbal st. žáků : Klatovy - Sušice

Přípravný fotbal – starší žáci

TJ KLATOVY - TJ SUŠICE STARŠÍ ŽÁCI  3:2 /1:1/

Pavel Hubáček, V. Nauš

V posledním přípravném utkání se střetla dvě vyrovnaná družstva.V prvním poločase byli aktivnejší hosté, ve druhém zase domácí. Úvodní gól vstřelil po hrubé chybě domácí obrany Jakub Pojar. Pak hostující obrana vyrobila podobnou hrubku a domácí srovnali. Ve druhém poločase poslal hosty do vedení velice aktivní Martin Klas.

Závěr utkání patřil domácím. V posledních deseti minutách se jim podařilo výsledek otočit a zvítězit tak 3:2.

Myslím, že kluci zahráli v prvním poločase velmi dobře, svojí aktivitou dostávali domácí pod tlak, bohužel nedokázali slibné příležitosti využít. Domácí hrozili hlavně z brejků.Ve druhém po četném vystřídání již na domácí tým nestačili.

Branky TJ Sušice: Jakub Pojar, Martin Klas

K přípravnému utkání žáků Klatovy - Sušice které se hrálo v sobotu na hřišti v Klatovech se vracíme prostřednictvím foto ,  které pořídila redaktorka Klatovského deníku Jitka Kilbergerová.