NA JIHU ČECH SE KLATOVSKÝM OPĚT DAŘILO

NA JIHU ČECH  SE KLATOVSKÝM  OPĚT DAŘILO

FC Písek „B“ - SK Klatovy 1898    1 : 3 (1:1)

Martin Janda

V utkání hraném ve vesničce Kestřany nedaleko Písku, nastoupili  klatovští v dalším přípravném duelu na podzimní sezónu proti rezervnímu týmu třetiligového Písku. Tento tým  ovšem přijel posilněn o osm hráčů prvního týmu, včetně brankáře Kučery. Zápas začali stejně jako proti Sedlici výborně, když se již v osmé minutě přízemní střelou k tyči prosadil Kadlec – 0:1. Domácí srovnali o deset minut později, když si pro nakopnutý balón zaběhl z ofsajdové pozice písecký útočník, který následně přihrával před prázdnou branku – 1:1. I přes to, že se v druhém poločase hrál fotbal s šancemi na obou stranách, ale  góly už dávali pouze hosté. Sýkorův gól v 80. minutě předcházela ještě šance Veselky, který hlavou netrefil odkrytou branku a břevno, které nastřelil Jirka Matějka. Hosty naopak podržel brankář Beke několika zákroky. A když Sýkora přidal tři minuty před koncem i svůj druhý gól a celkově náš třetí, bylo o výhře Klatov  rozhodnuto.

Sestava: Moravec (46. Beke) – Vítovec, Veselka, Meszároš, Matějka J. – Sýkora (46. Skala), Janda (46. Brož M.), Kadlec (75. Sýkora), Matějka T. – Lužný, Dytrt

Branky: 8´Kadlec, 80´a 87´Sýkora