KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 24. kolo 2. – 3.6. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

VEDOUCÍ TANDEM  PŘEBORU KRAJE Z POŠUMAVÍ ČEKÁ DERBY V SUŠICI

V  pořadí již 24. kolo  bylo pro oba týmy z Pošumaví TJ Sušice  a SK Klatovy které vévodí tabulce  krajského přeboru opět úspěšné. Druhé v tabulce Klatovy doma potvrdily roli favorita a vyhrály nad plzeňským Smíchovem naprosto stejným výsledkem jako na podzim v Plzni. Sušice potvrdila  v Tachově roli lídra tabulky a plným bodovým ziskem si stále udržuje před SK Klatovy pětibodový náskok. Nyní čeká v předposlední kole oba úspěšné týmy z Pošumaví derby, které se hraje tuto sobotu na hřišti v Sušici na UMT.

Horažďovice  nedokázaly v jarní odvetě zopakovat podzimní vítězství 5 : 1 z domácího hřiště na hřišti plzeňských energetiků s domácím SK ZČE odkud se vrátily s prázdnou. Předpokládalo se , že po domácí prohře na podzim Nýrsko nemá příliš nadějí na zisk bodů ve Vejprnicích , ale přesto se tak vysoká prohra Okuly nečekala.

STARŠÍ     ŽÁCI

SK KLATOVY 1898  -  SK SMÍCHOV PLZEŇ  4:0 (1:0)

Petr Ulrych

Zápas by se dal popsat jako festival zahozených šancí, protože domácí měli po většinu zápasu hru pevně ve své moci, ale nedokázali i ty nejvyloženější šance proměnit v góly. Takové trestuhodně selhání v koncovce by se jim pak mohlo v dalších zápasech s těžšími soupeři vymstít.

Branky: Povolný 2, Pavlík 2. Rozhodčí: Kohout. Diváků: 30. ŽK:1 : 0. Sestava domácích:Schweigl, Pavlík, Čabrada, Lysek, Soušek, Pavlík,Harmady, Pitel, Povolný, Javorský, Soupír. Střídali: Pivoňka, Kapusta, Zedek, Pretzelmayer, Šít

VEJPRNICE  - NÝRSKO 8 : 1 ( 2: 0)

Podrobnosti nehlášeny.

ZČE PLZEŇ - FK HORAŽĎOVICE  3 : 1 (0: 1)

Jiří Motl

Branku za hosty dal Pavel  Nauš .

Sestava FK Horažďovice: Panuška, Pikeš, Jedlička, Chalupný, Rejšek,  Stulík, Buchta, Ondrejíčka, Nauš, Boček, Hlaváč, Vaněček, Šašek, Kovář

TACHOV - SUŠICE  1 : 3 ( 1 : 1)

Pavel Hubáček, Václav Nauš

Věděli jsme, že nás čeká velmi těžké utkání, protože žáci Tachova doma dosahují velmi dobrých výsledků. V prvních deseti minutách jsme si vytvořili dvě gólové příležitosti, bohužel jsme je neproměnili. Pak domácí přidali, v poli byli lepším týmem, ale do šancí jsme je nepouštěli. Do vedení nás poslal kdo jiný než Jirka Sedláček, který si pěkně naběhl a dobře rozehraný přímí kop a z malého vápna prostřelil domácího brankáře. Bohužel před koncem prvního poločasu udělala naše obrana chybu a z rohového kopu si kluci nechali dát laciný vyrovnávací gól. Do druhého poločasu kluci vstoupili velmi dobře a aktivní hrou dostali domácí pod tlak. Ve 41. minutě po centru Jirky Sedláčka se hlavou krásně trefil dobře hrající Martin Klas. O deset minut později se prosadil Honza Skála, když zužitkoval pěknou přihrávku od Martina Klase. Domácí se v závěru ještě pokusili o zvrat, měli dvě vážnější šance, ale dobře chytající Tomáš Šoural je zlikvidoval. Všichni kluci zaslouží za příkladný přístup k zápasu velkou pochvalu, neboť to byl hodně těžký zápas s velmi kvalitním soupeřem.

Branky za hosty: 24. Jirka Sedláček, 41. Martin Klas, 50. Jan Skála

Sestava Sušice: Šoural, Klas D., Vichr, Pojar, Vítovec, Myslík, Hájek, Skála, Sedláček, Dohnal, Klas M., Hubáček, Nový, Jurga, Poustka

OSTATNÍ VÝSLEDKY: Košutka  - Domažlice 5: 2 ( 2: 0), Doubravka - Stříbro 21: 1 (10: 1), Přeštice  - Nepomuk 1: 1 ( 1: 0) PK 3:2

Aktuální výsledky

SK SLAVIA VEJPRNICE – SKP OKULA NÝRSKO 0 : 3   (0 : 2)

Ivan Pavlík

Hosté začali utkání ospale a ze spánku je probudilo až náhodně nastřelené břevno domácích po nepovedeném centru. Po té začali hrát svoji hru a do poločasu vstřelili dva góly. Ve druhém poločasu již měli hosté utkání pod kontrolou, vytvořili si územní převahu a dělali domácím neustále problémy svými kombinacemi a pohybem. Vytvořili si mnoho šancí, ale proměnili až tu, kdy Jakub Pavlík uvolnil Martina Bastla a ten nezaváhal.

Branky:21.  Hoidn František, 25.  Mašek Zbyněk, 51. Bastl Martin

Rozhodčí:Valenta . Bez karet. Diváků : 30.

KLATOVY SK  - SMÍCHOV 5 : 0 ( 2: 0)

TACHOV - SUŠICE  3 : 0  (1 : 0)

Sušický trenér Jiří Kutil   sportovně přiznal, že domácí byli lepším týmem , předčili jeho svěřence  lepší kombinační hrou a větším důrazem v osobních soubojích.

„ Na špatné hře našeho týmu se podepsala dle mého názoru naše neuznaná regulérní branka  a neproměněný pokutový kop, který jinak suverénní Fr.Jána pokaždé PK proměnil. Další ranou pro nás bylo zranění J. Brabce který po střetu se soupeřem bohužel nedohrál zápas. Po zranění J.Brabce a nepřítomnosti zraněného J.Kutila a F.Miškoviče jsme na domácí celek,který zaslouženě vyhrál neměli.

Branky domácí:Kalal Michal,Ruda Martin,Vadura Matoš.

Sestava Sušice: Kožmín ,Homolka, Černý, Kolařík, Bernátek, Jána, Brabec, Svoboda, Dryk,  Gajdečka Loffelmann

SK ZČE  -  HORAŽĎOVICE 6: 2 ( 3: 1)

OSTATNÍ VÝSLEDKY:  Košutka  - Domažlice 1:12 ( 0:10) , Doubravka Stříbro 2: 2 ( 2: 0) PK 4:3, Přeštice  - Nepomuk 3: 2 ( 1: 2)

SVATOBOR POKRAČUJE V  HLUBOKÉM ÚTLUMU

Svatobor Hrádek se ziskem 19 bodů přezimoval v krajské soutěži žáků  na velmi pěkném 5. místě. Po slibné  první polovině  zastihlo jaro  tento tým v hlubokém útlumu.  Čtvrtá porážka za sebou , když ta poslední kole  v Nýřanech se soupeřem  který se pohybuje  ve spodních patrech  to znovu potvrdila.

NÝŘANY  -  SV.HRÁDEK 8: 1 ( 1: 1)

OSTATNÍ VÝSLEDKY:  T.Chodov  - Stod 3: 2 ( 1: 1), Holýšov  - Bezdružice 2: 4 ( 2: 1), Chotěšov Spoje Plzeň 5: 1 ( 5: 0),  Blovice Mrákov 5: 0 ( 1: 0)

1. SK ZČE Plzeň    20  19   1   0  121 : 13    59

2. Blovice         20  17   1   2   73 : 19    52

3. Bezdružice      21  13   2   6   69 : 42    42

4. Chotěšov        20  11   1   8   72 : 46    35

5. Chodov          19  10   3   6   54 : 37    34

6. Stod            20   8   2  10   48 : 49    27

7. Hrádek          20   7   3  10   34 : 55    27

8. Mrákov          20   8   1  11   38 : 40    25