Okresní přebor dorostu 4. kolo 2. – 3.6. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

POTRÁPILI DOMA  FAVORITY

Ve 4.kole finálové části  okresního přeboru dorostu  zajížděli první dva týmy tabulky  na hřiště soupeřů. Domácí   jim jejich úlohu favoritů vůbec neulehčili a sehráli s nimi vyrovnané partie. Mochtín dvěma góly v úvodu druhé půle v Hrádku již vedl o tři branky. Domácí se dostali zpět do hry o výsledek dvěma slepenými brankami marka Senfta a lídr musel své těsné vedení hájit až do konce zápasu.  V Malém Boru domácí v závěru první půle srovnali skóre na 2 : 2, ale Chanos po přestávce znovu zabral a dotáhl tento zápas do vítězného konce.

Ve skupině o pořadí na 5. – 8. místě se ve finálové části daří rezervě Horažďovic, která byla úspěšná v tomto kole i v derby se Sokolem Hradešice, ikdyž vyhrála až na pokutové kopy.

o 1 – 4. místo

MALÝ BOR - CHANOVICE  3 : 6 (2 : 2)

Branky:18. a 41. vlastní, 87.Krejčí -  2. a 40. Zoubek Václav, 57. vlastní, 58. Rada Lukáš, 78. Šebek Jan, 8. Lukeš Patrik. Rozhodčí: Hessová. ŽK: 1: 0. Diváků :40.

HRÁDEK - MOCHTÍN  2 : 3 (0 : 1)

Branky :70. a 71. Senft Marek - 24. Smolík Zbyněk, 47. Potužník Jan, 52. More Jan.  Rozhodčí:  Brůha Radek. Diváků: 20.

1. Mochtín    4   4   0   0   58 :  8    49

2. Chanovice  4   3   0   1   87 : 19    45

3. Malý Bor   4   1   0   3   37 : 34    32

4. Hrádek     4   0   0   4   22 : 41    17

o 5. – 8. místo

HORAŽĎOVICE B - HRADEŠICE  3 : 3 (1:1), PK  5:4

Branky. 6. a 86. Prokopius Filip, 80.Greger Tomáš - 38. a 70. Nauš Pavel, 60.Mareš Lukáš.

Rozhodčí: Kurc Lubomír, ŽK: 1:1, Diváků: 30

PAČEJOV - JANOVICE  2 : 1 (1 : 1)

Branky : 3. a 66.Plánička Lukáš - 13. Švejka Petr.

Rozhodčí: Pena Miroslav. ŽK: 2 : 1. Diváků: 20.

5. Pačejov        4   2   1   1   41 : 22    34

6. Hradešice      4   1   1   2   29 : 42    21

7. Horažďovice B  4   3   1   0   33 : 85    17

8. Janovice       4   0   1   3   35 : 64    16