IV. TŘÍDA - skupina A, B 24.(22.) kolo 2. – 3.6. 2012

IV. TŘÍDA  - skupina  A

MĚČÍNSKÁ REZERVA ZDRAMATIZOVALA SOUBOJ O STUPNĚ VÍTĚZŮ

Ve 24. kole IV. třídy sk. A nechala body v tabulce druhá měčínská rezerva v Dešenicích a tím ještě více otevřela dvě kola před koncem souboj o pomyslné stupně vítězů. Místo nejvyšší  má zajištěné  vítěz SK Klatovy 1898  , ale na další dva volné stupínky je ještě trojice adeptů. Nejmenší vyhlídky má  Start Dešenice, který i před výhru nad Měčínem B v tomto kole má o jeden zápas odehrán více. Šanci na druhé místo má stále nejvyšší vzhledem vylosování stále béčko Měčína. O dalších vyhlídkách jeho pronásledovatelů Bolešin B a Vrhavče B rozhodne vzájemný souboj v následujícím kole na hřišti v Bolešinech.

DLAŽOV - KŘENICE  1 : 3 (1 : 1)

Eduard Duda

Typické utkání pro domácí. Po chybě  se ujali vedení hosté, ale herně navrch měli domácí, za které vyrovnal krásným sólem přes celé hřiště Tribula. O výsledku rozhodl výpadek na začátku druhé půle. Přes tlak v závěru utkání se domácím nepodařilo vyrovnat.

Branky: Tribula Jakub - Roneš P. 2, Lösch Jakub. Rozhodčí : Vondráček. ŽK: 1:1. Diváků : 30

DEŠENICE – MĚČÍN  B    4 : 3 (2 : 0)

Branky: 17. Škvarenica Michal , 43. Prodan Ondřej , 74. Hvězda Jiří (PK), 89. Bartůněk  Miloš - 47. Kadlec Petr, 51. Štampach Jakub, 65. Kubík Martin. Rozhodčí: Mazanec Marek. ŽK: 1 : 0. Diváků: 50.

VRHAVEČ B - JANOVICE B    2 : 2(1:1)

Branky: 42. Hošek Z., 76. Skřivánek J.- 37. Urban Miroslav, 63. Kotlan D.  Rozhodčí: Míšek . ŽK: 3:1. Diváků: 50

TJ BEZDĚKOV B - BOLEŠINY B   2 : 2 (0 : 2)

Michal Karlubík

Do Bezděkova na zápas dvou rezerv přijeli nepříjemné Bolešiny. Poslední tři utkání Bolešiny B nad Bezděkovem B vyhráli pokaždé o tři branky. A tentokráte to vypadalo na podobný příběh, když první branku vstřelil už v 5. minutě utkání hostující Koželuh 0:1. Bezděkovští v první půli hráli příšerný fotbal a tak je z rohu potrestal gólem na 0:2 Pojar, psala se 26. minuta utkání a do půle už branka nepadla.Do druhé půle domácí sice vletěli, ale po deseti minutách byl opět klid. Až rána z čistého nebe v podobě gólu Josefa Lukačíka v 75. minutě domácí borce probrala a ti si vytvořili solidní tlak. Avšak v zahazování šancí jsou Bezděkovští prostě jedničky. Až v 86. minutě utekl všem Tuček a vyrovnal na 2:2. I přes další šance už se stav zápasu nezměnil a tak se borci z obou týmu rozešli asi zaslouženě každý s bodem. Sestava TJ Bezděkov B: Nadymáček Vlastimil - Grassl Pavel, Ouda Jan (Suk Tomáš), Novák Václav (Tuček Tomáš), Nadymáčk Petr - Ďuriš Daniel (Hráský Pavel), Tuček Jindřich (Šlégl Jan), Čížek Václav, Zima Ioan-ovidiu - Lukačík Josef, Ďuriš Martin.

Branky: 75. Lukačík , 86. Tuček T. - 5. Koželuh , 26. Pojar

Rozhodčí: Blaheta Josef. Bez karet. Diváků: 40.

ŽELEZNÁ RUDA B - JEŽOVY  4 : 1 (1 : 0)

Branky: 7. Zelenka František, 50. Trejbal Alois, 58. Máca Věroslav, 69. Říha Ondřej - 85. Karpíšek Jan. Rozhodčí: Míšek Tomáš . Hráno bez karet. Diváků: 40.

MĚCHOLUPY B - KLATOVY B   0 : 7 (0 : 2)

Branky: 17., 58., 70., 72. Lukeš Marek, 13. Votípka Jan, 56. Vacovský Václav, 79. Jánský Jiří. Rozhorší: Říha Zdseněk. ŽK: 1 : 1. ČK: 1 : 0 (35. Jahoda Milan). Diváků: 30.

TŘETÍ MÍSTO ZÍSKALY MILČICE

Závěrečné kolo IV. třídy sk. B přineslo rozuzlení o tom, kdo skončí za vítězným kolektivem K. Hor,  který si vybojoval postup do III. třídy a druhým Sokolem Kvasetice na třetím místě. Po té kdy v tomto kole Zavlekov nebodoval v Kolinci a Pačejov B pouze remizoval se žihobeckou rezervou  si pohár za 3. místo převezme na losovacím aktivu 10.července v Klatovech zástupce Sokola Milčice.

.

SVÉRADICE B  -  SOBĚŠICE 1 : 1 (1 : 1)

Branky: 39.Krejčí Jaroslav - 15.Zámiška Michal . Rozhodčí: Staněk Luděk, ŽK: 2:4, ČK: 0:1 (88.Čech Martin), Diváků: 30

TJ KAŠPERSKÉ HORY –  KVASETICE  0 : 0 (0 : 0)

Rozhodčí: Steinbach Jiří. ŽK: 2:2. Diváků:90

PLÁNICE -  KOLINEC  4 : 3 (1 : 0)

Karel Pohanka

Domácí v plné sestavě měli od začátku převahu a zaslouženě zvítězili. Utkání velmi dobře řídil rozhodčí Holeček.

Branky: 12. Plánička Lukáš, 48., 63. a 78. Kohout T - 50. Škarda Michal  , 75. Milfort Jiří, 81. Ráb Michal. Rozhodčí: Holeček Miroslav. ŽK: 1 : 1. Diváků: 50.

HRÁDEK B - ZAVLEKOV 3 : 1 (1 : 0)

Branky: Král Tomáš 2, Pena Marek - Frous Jan. Rozhodčí: Staněk Luděk. ŽK: 1 : 0. Diváků: 20.

N.HORY B - MILČICE 0 : 4 (0:3)

Branky:6.Komorous Miroslav,9.a 57.Průcha Jiří,38.Kubaň Jaroslav Rozhodčí:Vondráček Václav . Bez karet.Diváků:70.

ŽIHOBCE B - PAČEJOV B  2 : 2 (1:1)

Branky: 11. Šikl René, 57. Kratejl Michal - 22. Kába František, 84. Ticháček Pavel. Rozhodčí: Mácal  Roman. ŽK: 3 : 1. Diváků: 30.

1. Kašp. Hory      22  17   2   3  100 : 27    53

2. Kvasetice       22  15   4   3   91 : 26    49

3. Milčice         22  13   5   4   70 : 34    44

4. Pačejov B       22  13   4   5   77 : 34    43

5. Zavlekov        22  13   2   7   65 : 30    41

6. Kolinec         22  10   3   9   59 : 49    33

7. Plánice         22   8   7   7   50 : 43    31

8. Žihobce  B      22   9   4   9   48 : 54    31