KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 23. kolo 26.-27.5. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

DOUBRAVKA V NÝRSKU SPLNILA ROLI FAVORITA

Zápasy 23. kola které termínově korigovalo s účastí na mezinárodních mládežnických  turnajích v ČR i v zahraničí řešila většina  účastníků předehnáním tohoto kola 8. května. Jediným kdo předehrával v minulém týdnu byla Okula Nýrsko. V domácím prostředí hostila favorizovanou Doubravku. Po podzimní prohře 9:0 v Plzni ani doma starší žáci  nenašli na svého soupeře účinný lék a když proti kvalitě chyběla bojovnost i nasazení, skončil zápas podle papírových předpokladů.

Čest nýrské kvalitní žákovské škole zachraňovali mladší žáci, kteří s Doubravkou stejně jako na podzim v Plzni sehráli vyrovnanou partii, na šeance byli blíže k vítězství, ale na branky byli úspěšnější hosté.

STARŠÍ     ŽÁCI

SKP OKULA NÝRSKO – DOUBRAVKA   1 : 6 (0 : 2)

Jiří Vondra

Jelikož hráči Doubravky jedou o víkendu na zahraniční zájezd, utkání starších žáků bylo  předehráno ve středu .

Domácí nastoupili do utkání v útlumu, který měl pokračování z druhé půle utkání v Klatovech. Ve hře domácích chyběli prvky jako bojovnost a nasazení a bez toho se takovému soupeři jako je Doubravka nedá vyrovnat. Hosté toho dokázali využít a šli do dvoubrankového vedení.

Do druhé půle se povedl domácím nástup a snížili Bočanem na 1:2, jenže to byl jen malý záblesk zlepšení. Po té opět přišla pasáž hry, kdy se domácí dopouštěli stále více chyb v obrané fázi a hosté trestali. Závěr utkání pak domácí dohrávali jen z povinnosti.

Branka za  Nýrsko: Bočan Jakub

Sestava Nýrsko : Kubečka Josef - Kněz Petr, Toman Jaroslav, Mašek Zbyněk, Vlček Michal, Šveňha Patrik, Idlbek Roman, Kaas Václav, Trefanec Michal, Idlbek Marek, Bočan Jakub. Střídali:  Němec Ondřej, Bastl, Dražka Antonín, Čanecký.

Předehráno 8.5.

FK HORAŽĎOVICE  - TJ PŘEŠTICE  6 : 1(3 :0 )

Branky: 30, 53, 66 Hlaváč, 20 Nauš, 22 Boček, 41 Šašek -  63 Baranec

Rozhodčí:Cihlář Jan;Diváků :30.

TJ SUŠICE - KOŠUTKA PLZEŇ  13 : 1 / 3:0/

Branky TJ Sušice: Jirka Sedláček 6x. Honza Skála 6x, Martin Samek 1x

BANÍK STŘÍBRO - SK KLATOVY 1898   1:11 (0:7)

Branky: Harmady 4, Zedek, Javorský, Kapusta, Novák, Pavlík, Baštář (PK), Petel

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

SK Smíchov Tachov 1: 8 ( 1: 3) ,  Nepomuk Vejprnice 3:2 (3:1) , Domažlice SK ZČE 4:1 (2:0)

MLADŠÍ  ŽÁCI

SKP OKULA NÝRSKO – SK SENCO DOUBRAVKA  3 : 4 (2 : 1)

Ivan Pavlík

S nadsázkou by se dalo říci, že utkání probíhalo stejně jako na podzim v Plzni. Nýrsko útočilo, zahazovalo šance a Doubravka trestala z rychlých protiútoků. Domácí vedli 2 : 0 po gólech Jakuba Pavlíka a Dominika Vávry. Hosté do poločasu snížili po rohovém kopu. Ve druhém poločasu dostali domácí výhodu pokutového kopu, který neproměnili, přestali hrát a hosté situaci 3 na samotného brankáře využili k vyrovnání. Domácí se nevzdali a šli opět do vedení brankou Martina Bastla. Ovšem po neproměnění několika vyložených šancí je hosté potrestali z rychlých protiútoků a zápas otočili ve svůj prospěch.

Branky: 7´ Pavlík Jakub, 9´ Vávra Dominik, 41´ Bastl Martin – 21´ Eret Patrik, 38´, 47´ Uzlík Václav, 51´ Kellich Adam

Rozhodčí:Holeček;Diváků : 50.

Předehráno:

SUŠICE  - KOŠUTKA 9:1 (4:1)

STŘÍBRO  - KLATOVY 0:1 (0:1)

HORAŽĎOVICE -  PŘEŠTICE 5:1 (4:0)

Ostatní výsledky:

SK Smíchov Tachov 1: 1 ( 0: 1)  PK 5:6 , Nepomuk Vejprnice 9:2 (5:1),  Domažlice -  SK ZČE 7:2 (4:0)

Ostatní výsledky :

Stod - Blovice 5:1 (3:1), Bezdružice - Heřm.Huť 4: 1 (0:0),  SK ZČE B - Holýšov 19:1 ( 6: 0),     Spoje Plzeň - Nýřany 0: 2 ( 0: 1)

1.  SK ZČE Plzeň      20  19   1   0  121: 13    59

2.  Blovice           19  16   1   2   68: 19    49

3.  Bezdružice        20  12   2   6   65: 40    39

4.  Chotěšov          19  10   1   8   67: 45    32

5.  Chodov            18   9   3   6   51: 35    31

6.  Stod              19   8   2   9   46: 46    27

7.  Hrádek            19   7   3   9   33: 47    27

8.  Mrákov            19   8   1  10   38: 35    25