Okresní přebor dorostu 3. kolo 19. – 20.5.2012

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

SVATOBOR SI ODVEZL Z CHANOVIC TUCET BRANEK

Ve 3. kole finálové části OP dorostu padl první dvouciferní výsledek v tomto ročníku Jde na úkor Svatoboru Hrádek , si odvezl z Chanovic tucet branek. Mochtín po té kdy v Malém Boru v základní části OP hrál bez branek (0:0) si ve finále vedl lépe a přivezl si ze hřiště třetího nejlepšího týmu přeboru cennou výhru. Ve skupině o 5. – 8. místo si pačejovští dorostenci ve vyrovnaném duelu se Sokolem Hradešice upevnili  5. místo.

o 1 – 4. místo

CHANOVICE - HRÁDEK  12 : 0  (7:0)

Oldřich Šebek

Hosté přijeli do Chanovic v deseti lidech,do 21.minuty bojovali a drželi s domácím favoritem krok. Pak však obdrželi dva rychlé góly, v 21. a 23. minutě,  které je zlomily. Od této chvíle přestali hrát a zápas domácím vysloveně odevzdali.

Branky: 21.,32 .Klásek Jakub, 23.,49 . Mrázek Martin, 30., 34., 43. Zoubek Václav, 52., 62., 72. Beránek Daniel, 38. Prýmas Jaroslav, 74. Šulc Jiří.  Rozhodčí:Bala Petr; Diváků : 40.

JANOVICE - HORAŽĎOVICE 1 : 2 (0:2)

Branky: 78. Roland Diviš - 15. Kliment Ladislav, 40. Prokopius Filip Rozhodčí: R. Diviš. Diváků: 40. ŽK: 1 : 1.

PAČEJOV – HRADEŠICE  2 : 1 (0 : 0)

Vyrovnané utkání průměrné úrovně. V prvním poločase hosté hráli lepší fotbal, ale více příležitostí si vytvářeli domácí. Všechny ale zlikvidoval velmi dobrý brankář Zdeněk Říha. Po změně stran šly Hradešice zaslouženě do vedení, když se v 54.minutě trefil Pavel Nauš. Teprve to vyprovokovalo domácí k větší aktivitě a závěr zápasu se už hrál v jejich režii. Nejprve po brejku v 76.minutě vyrovnal Lukáš Plánička a v 82.minutě otočil výsledek Pavel Ticháček. Kromě toho domácí ještě ve druhém poločase trefili tyč. Vítězství Pačejova se dá označit jako šťastné.

Branky: 76.Lukáš Plánička, 82.Pavel Ticháček  -  54.Pavel Nauš

Rozhodčí: Miroslav Pena. ŽK: 1 : 1. Diváků: 30

5. Pačejov          3   1   1   1   39 : 21    31

6. Hradešice        3   1   0   2   26 : 39    20

7. Janovice         3   0   1   2   34 : 62    16

8. Horažďovice B    3   3   0   0   30 : 82    15