OPŽ( starší) vložené 23. kolo 16.5. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

REMÍZA V DERBY STÁLA LUBY DRUHÉ MÍSTO

Ve vloženém 23. kole OP starších žáků které se hrálo ve středu 16. května zvýšily svůj náskok na šest bodů vedoucí Hartmanice zejména zásluhou střelecky disponovaného  autora všech tří branek do sítě hostů z  K.Hor  Pavla Nauše V posledních jarních kolech rozjetí Luby po pěti výhrách za sebou o výborné druhé místo přišly v derby v Mochtíně. Domácí  nedopřáli  Startu  bodovat ani na penalty a na druhém místě je vystřídala přesvědčivou výhrou v Dlouhé Vsi Železná Ruda. Z dalších výsledků zaujala nečekaně vysoká výhra Hartmanic v Myslívě. Poměrně výrazným způsobem si poradily Nalžovské Hory  se Sokolem Nezamyslice na jeho hřišti a Strážov si doma druhou výhrou za sebou poradil se svým sousedem z tabulky z Bolešin.

HRADEŠICE – KAŠPERSKÉ HORY  3 : 0 (1 : 0)

Branky: 23., 57.. a 63. Nauš Pavel. Rozhodčí: Říha Zdeněk. ŽK: 2 : 0. Diváků: 20.

MYSLÍV – HARTMANICE   0 : 19 (0 : 8)

Branky: Šimek Michal 9, Tonner Patrik 7, Fiala David, Bubela Jiří, Gerčík Jiří. Rozhodčí: Mácal. ŽK: 0 : 2. Diváků: 10.

NEZAMYSLICE – NALŽOVSKÉ HORY  0 : 6 (0 : 3)

Branky: Chalupný 5, vlastní. Rozhodčí: Petržilka Jiří. ŽK: 1 : 0. Diváků: 20.

STRÁŽOV - BOLEŠINY  3 : 1 (1 : 0)

Milan Denk

Středeční podvečerní zápas se hrál za chladného počasí, avšak bylo k vidění velmi dobré ofenzivní utkání z obou stran. Domácí tým začal aktivněji a tlačil se do koncovky. Ve 28. minutě se výborně uvolnil záložník Heidenreich a přesnou trefou vedle hostujícího brankáře poslal Strážov do vedení. Tlak domácích trval i do poločasu ale hosté již neinkasovali. Po poločase se hostující brankář dopustil značné minely a umožnil aktivnímu Schwarzovi vstřelit svou prémiovou branku v žácké kategorii, kterou si za svou poctivou hru určitě zasloužil. Hosté nedali kůži nadarmo a ve 44. minutě korigoval skoré bolešinský Rašek - pěknou střelou k tyči, kterou brankář Kalivoda podcenil. Domácí trenéři přestavěli sestavu a Souška poslali více dopředu za účelem zatlačit hosty ještě víc. To se jim dařilo, trojice - Heidenreich - Soušek - Volf, vyvíjela na obranu Bolešin velký tlak, který završil po individuální akci opět Heidenreich. Možnost skórovat měl i výborně hrající Soušek, v koncovce však nebyl přesný. Posléze se utkání dohrávalo za stejného stavu. Rád bych pochválil za dnešní výkon šikovného útočníka Volfa, a v obraně pak Adamce.

Sestava domácích: F.Muchka, D.Zetocha, D.Heidenreich, V.Thurnvald, P.Hudský,O.Adamec, O.Schwarc, L.Soušek, V.Vítovec, O.Rubáš, J.Toman,T.Volf,T.Pangerl,P.Bouberle

Branky:28.  a 50. Heidenreich Daniel ,39. Schwarc -  44. Rašek

Rozhodčí: Bína; bez karet. Diváků:25

DLOUHÁ VES - ŽELEZNÁ RUDA   2 : 5 (2 : 2)

Krůs J.

Slušný fotbal, herně v podstatě vyrovnané utkání s tím, že střelecky byli zaslouženě úspěšnější hosté, kteří využili chyb v obraně domácích hráčů. Po odstoupení P.Beránka pro zranění ve 2.poločase už  domácí neměli na to, aby změnili poměr branek ve svůj prospěch.

Branky:13.´Beránek Pavel a 15.´Špička Petr - 25.Hájek Lukáš,30.a 62.Jelínek Jiří,68. a 69.Novotný Ondřej. Rozhodčí:J.Veverka;bez karet. Diváků: 40

MOCHTÍN - LUBY  2 : 2 (2 : 2 ) na PK: 3:2

Stanislav Bejvl

Vcelku vyrovnané utkání s mírnou převahou hostů, na kvalitě hry se podepsala nepřízeň počasí.

Sestava Mochtín:Kuchař-Kapusta Matěj.Žiak Jan,Peleška Jiří,Pretzelmayer Jaroslav-Velek Tomáš,Řeřicha Tomáš,Hadáček Jakub,Lorenc Pavel-Pretzelmayer Viliam,Burian David,střídali Nebeský Jan,Pretzelmayerová Aneta,Holub Michal

Branky:19. Peleška Jiří, 28.  Burian David – 15.  a 17.  Pivoňka Michal

Rozhodčí:Míšek Tomáš; bez karet. Diváků: 20

1. Hradešice           21  17   1   3   65 : 26    52  ( 19)

2. Železná Ruda        21  14   2   5   64 : 37    46  ( 17)

3. Luby                21  14   3   4   66 : 28    45  ( 15)

4. Švihov              20  13   2   5   66 : 33    43  ( 14)

5. Hartmanice          21  12   1   8   77 : 46    37  (  7)

6. Nalž. Hory          20   8   5   7   45 : 35    31  ( -1)

7. Mochtín             20   8   4   8   39 : 37    31  ( -5)