OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) 21. kolo 12. - 13.5. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

FAVORITÉ  NECHALY BODY NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘŮ

Jednadvacáté kolo okresního přeboru žáků přineslo pohromu na úkor favoritů. Vedoucí Hradešice nechaly překvapivě body v Mochtíně, Švihov podlehl v Dlouhé Vsi v duelu ve kterém jejich prohru zařídil autor všech čtyř branek domácích Pavel Beránek a  Hartmanice se vrátily s prázdnou z Nezamyslic. Bez bodů se ze Strážova vrátili i žáci ze Železné Rudy a dovršily nepříznivou bilanci tohoto kola pro čelo tabulky. Z  prvních pěti kolektivů dokázaly bodovat pouze Luby, které využily zaváhání Švihova v Dlouhé Vsi  a postoupily na 2. místo.

DLOUHÁ VES - ŠVIHOV  4 : 2 (1 :1 )

Krůs Josef

Velmi pohledný zápas s mírnou převahou domácích hráčů, kteří předvedli kolektivní výkon, ve kterém vyčníval hlavně střelec Pavel Beránek. Pochvalu však zaslouží všichni hráči, kteří už umí uplatnit na hřišti požadavky a rady trenérů.

Branky: 25., 37., 48. a 70. Beránek Pavel - 14. Voráček David, 60. Šimůnek Miroslav.

Rozhodčí:Kurc; ŽK:2:0; Diváků : 30.

NALŽOVSKÉ HORY - BOLEŠINY  6 : 0 (3 : 0)

Branky: 3., 33., 39., 50. Voler Václav,16.Urs Lukáš, vlatní, ŽK:0:1, ČK-0:1, Rozhodčí:Hessová Tereza Diváků:20

MYSLÍV - LUBY  0 : 6 ( 0 : 5)

Branky: 9.,20.,21. Šleis Karel, 30., 32., 44. Pivoňka Michal.

Rozhodčí: Josef Abraham. ŽK: 1 : 0. ČK: 1 : 0(Borka Daniel).Diváků: 20.

NEZAMYSLICE - HARTMANICE  3 : 2  (2 : 2)

Branky: Trejbal Filip 2,CHarvát Tomáš - Toner Patrik 2.

Rozhodčí: Bala Petr. Diváků: 20. ŽK: 0 : 1.

STRÁŽOV- ŽEL. RUDA  3 : 2 (0 : 1)

Milan Denk

Souboj 12. se 4. v tabulce okresní soutěže byl již od 1. minuty velmi vyrovnaný avšak na obou stranách bez výraznějších brankových příležitostí. První velkou šanci domácích měl v 18. minutě Heidenreich, který nastřelil tyč hostující svatyně. Předcházela tomu pohledná kombinace Tomana s Volfem. Nedáš - dostaneš, potvrdilo se v zápětí. 20. minuta hosté se dostali do protiútoku, přečíslili domácí obranu a Novotný otevřel skoré zápasu. 0:1. Aktivně hrající Heidenreich chtěl do poločasu skoré srovnat a na hostujícího golmana vyslal krásnou střelu, se kterou si však hostující brankář poradil. Poločas prospěl více strážovským fotbalistům. Po přestávce nastoupili do hry s chutí a už po 9 minutách hry druhého poločasu se mohli radovat, prosadil se Karas. Domácí nechtěli nechat nic náhodě a už za 4 minuty přidal další trefu výborně hrající Haidenreich. Hosté byli však proti. V 57. minutě vyrovnal Jelínek. Po vyrovnání Železné Rudy, převzal iniciativu opět Strážov, jmenovitě Vališ, který se svou premiérovou brankou zasloužil o vítězství pro domácí, to na ukazateli svítila 65. minuta zápasu.

Branky:49´Karas, 53´Heidenreich, 63´Vališ – 20´Novotný, 57´Jelínek.

Rozhodčí:Diviš;ŽK:0:2 ; Diváků : 30

Sestava domácích:  F.Muchka, J.Vališ, D.Zetocha, D.Heidenreich, V.Thurnvald, P.Hudský, O.Adamec, O.Schwarc, L.Soušek, V.Vítovec, O.Rubáš, J.Toman, T.Volf, T.Pangerl, P. Karas

MOCHTÍN – HRADEŠICE   2 : 0 (1 : 0)

Stanislav Bejvl(Mochtín)

Domácí byli ve všech činnostech lepší a zaslouženě vyhráli.

Branky: 2. Hadáček Jakub, 62. Velek Tomáš

Rozhodčí:Dolejš Jiří st.;ŽK:1:1 ;Diváků : 20

Sestava Mochtín:Kuchař-Kapusta,Žiak,Peleška Jiří,Pretzelmayer Jaroslav-Velek,Hadáček, Řeřicha, Lorenc-Pretzelmayer Viliam,Burian. Střídali:Nebeský,Peleška Petr,Lang

Milan Černík (Hradešice)

Hosté doplatili na nejednotný termín uzávěrek hlášenek u OFS Klatovy a PKFS. Čtyři hráči patřící mezi největší opory nastoupili do zápasu v Mochtíně poté, co měli v nohách již jeden dopolední zápas za Horažďovice. A při absenci další opory - nemocného D. Chmelíka - to bylo na jejich hře hodně znát. Přesto převedli, na rozdíl od minulého zápasu s D. Vsí, velmi špatný výkon. A když nejlepšího střelce hostů P. Nauše dvakrát vychytal domácí gólman, dobře hrající domácí zaslouženě zvítězili.

1. Hradešice           20  16   1   3   62 : 26    49  ( 19)

2. Luby                20  14   2   4   64 : 26    44  ( 14)

3. Švihov              20  13   2   5   66 : 33    43  ( 14)

4. Železná Ruda        20  13   2   5   59 : 35    43  ( 14)

5. Hartmanice          20  11   1   8   58 : 46    34  (  4)

6. Dlouhá Ves          19   8   4   7   36 : 54    31  ( -2)

7. Mochtín             19   8   3   8   37 : 35    29  ( -3)

8. Nalž. Hory          19   7   5   7   39 : 35    28  ( -4)

9. Nezamyslice         19   8   2   9   48 : 44    26  ( -4)

10. Kašp. Hory          19   5   4  10   27 : 41    21  ( -8)

11. Strážov             19   3   4  12   30 : 64    16  (-17)

12. Bolešiny            19   2   3  14   26 : 65     9  (-18)

13. Myslív              19   0   3  16   16 : 64     4  (-27)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

PO REKORDNÍM POLOČASE REKORDNÍ VÝSLEDEK

Ze statistického  pohledu bylo utkání 17. kola přeboru mladších žáků ve kterém lídr tabulky Start Luby hostil fotbalový potěr Sokola Plánice hned dvakrát významné. Vedoucí branka domácích byla v síti hostů již v pořadí dvoustou obdrženou a následný rekordní poločasový stav signalizoval, že se v Lubech zrodí nejvyšší  výsledek tohoto ročníku OPMŽ.

PAČEJOV  -  ŽICHOVICE  7 : 0  (3 : 0)

Povinné vítězství domácích nad snaživým celkem Žichovic. Střelecky se zaskvěl především Petr Hosnedl, autor čtyř branek.

Branky: (13., 30., 57., 59. Petr Hosnedl  , 4., 42. Matěj Kříž , 54.  František Hrachovec .

Rozhodčí:  Miroslav Holeček.   ŽK: 0 : 2. Diváků: 30

LUBY-PLÁNICE 32 : 1(18 : 0).

Branky: Pivonka Matej 6, Maňas Vít, Petlan Fr., Justich Michal  4,Kafka Filip 3,  Blummenentritt Petr , Hosnedl Adam , Doubek Štěpán ,Bláha Matěj 2, Bureš Tom., Jiřinec Pavel  a vlastní  - Pešková Anežka.

Rozhodčí: Mazanec Marek. Diváků: 30.

JANOVICE – KLATOVY B  2 : 4 (1 : 2)

Branky : 15. a 39. Bastl A. - 6. a 53. Petrmichl K.,18. Andrlík P., 49. Bilíček M.

Rozhodčí: Hessová Tereza. Diváků: 30

SUŠICE C – MĚČÍN  2 : 4 (1 : 1)

Branky:  28. Miškovič, 43. J. Kutil  -  46. a 53. Benda, 3. M. Žižka, 52. Jareš. Hráno bez karet Rozhodčí  laik.  Diváků: 40.

Setava TJ Sušice:  Kožmín, Homolka, Jána, Krouský, Ježek, Miškovič, Bernátek, J. Kutil, T. Kutil, Holeček a Tomas

SUŠICE B – MOCHTÍN  2 : 3 (0 : 3)

Branky :   Svoboda  Florián 2 -  Kapusta matěj, Šafránek Jan a Velek Tomáš