KPŽ (starší , mladší) , KSŽ 21. kolo 12. - 13.5. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

TANDEM SUŠICE – KLATOVY VLÁDNE ŽÁKŮM V KRAJI

I po 21. kole krajského přeboru starších žáků je velmi příjemný pohled na tabulku  . Sušice po povinné výhře ve Stříbře vede  přebor s pětibodovým náskokem  před Klatovy, které  se ale oproti očekávání na své vítězství v Nepomuku nadřeli více, než odpovídá postavení obou soupeřů v tabulce. Naplno bodoval i třetí tým z Pošumaví  Okuly Nýrsko, který dokázal přesvědčivým způsobem dotáhnout svůj vítězný souboj se sousedem v tabulce a klubem s bohatou mládežnickou líhní z Tachova. Horažďovice neudržely doma své slibné vedení z první půle a dovolily svému soupeři a sousedovi v tabulce z Plzně si odvést tři body.

STARŠÍ     ŽÁCI

SKP OKULA NÝRSKO – FK TACHOV  4 : 1 (2:0)

Jiří Vondra

Souboj dvou sousedů v tabulce začali domácí aktivně a hned si vypracovali několik střeleckých příležitostí. Nýrsko zaskočilo soupeře dobrou kombinační hrou v pohybu a ten nemohl najít účinnou protihru. V desáté minutě utkání se zapojil náběhem do hry krajní obránce Vlček. Zakončil svou akci hezkou střelou na branku tu ještě stačil  brankář hostí vyrazit, ale na dorážku domácího Bočana byl již krátký. Hosté prakticky mohli ohrozit branku Nýrska jen z přímých kopů, ale ty byli velmi nepřesné. Dvě minuty před poločasem přišla další hezká kombinace na pravé straně a střílený centr Kaase si hostující obrana srazila do vlastní branky.

I druhou půli se snažili domácí pokračovat ve své hře, i když tam už chyběla ta lehkost z první půle. Ale i přesto svou druhou brankou v zápase zvýšil již na 3:0 pro domácí Bočan. A o čtyři minuty později přidal další branku Marek Irlbek, který si jí za svou bojovnost zasloužil a zvýšil na 4:0. Hosté se prosadili až v samém závěru. Po zbytečném faulu v pokutovém území nařídil rozhodčí pokutový kop, který hosté proměnili a upravili konečný stav na 4:1 pro Nýrsko.

Branky Nýrska: 10. minuta 1:0 Bočan, 33. vlastní 2:0, 53. minuta 3:0 Bočan, 57. minuta 4:0 Irlbek

Sestava Nýrsko :Kubeč - Kněz Petr, Čanecký, Bureš D., Šveňha, Vlček, Idlbek R., Kaas, Svoboda V. Střídali:  Němec Ondřej, Bastl, Dražka Antonín, Toman Jaroslav

FK HORAŽĎOVICE – SENCO DOUBRAVKA   2 : 3 (2 : 1)

Jiří Motl

Branky:10. Boček, 12. Hlaváč - 20. Kozák,47. Kuncendörfer, 48. Hoang Cao Cuong. Rozhodčí: Simbartl Václav; ŽK: 1:2; Diváků :20.

Sestava FK Horažďovice: Panuška, Pikeš, Jedlička, Chalupný, Rejšek,  Stulík, Buchta, Ondrejíčka, Boček, Hlaváč, Vaněček, Šašek, Kovář

BANÍK STŘÍBRO - TJ SUŠICE  0 : 13 (0 : 6)

Pavel Hubáček, Václav Nauš

Ze začátku kluci domácí trochu podcenili, dovolili jim dvě jasné šance, které Tomáš Šoural zlikvidoval. Pak už to byl jen zápas na jednu branku. Domácí hráli s mladšími žáky, kteří prostě nestačili.

Branky  Martin Samek  6,  Jirka Sedláček  4, Daniel Klas  2, Martin Klas.

Sestava Sušice: Šoural, Klas D., Vichr, Jurga, Vítovec, Myslík, Dohnal, Sedláček, Skála, Samek, Klas M., Poustka, Pojar, Miškovič

FK NEPOMUK - SK KLATOVY 1898  1:2 (0:1)

Petr Ulrych

I přes nepříliš povedený výkon dokázali Klatováci přivézt z Nepomuku 3 body. Začátek se hostům povedl, ale neproměnili 2 jasné tutovky a pak upadla hra do průměru, ze kterého vystoupila jen Pavlíkova krásná přihrávka na rozběhnutého Povolného, který nedal brankáři šanci. Ve 2.poločasu dokázali domácí vyrovnat po neuvěřitelné sérii chyb klatovské obrany i brankáře. Vítězství nakonec strhl na stranu hostí Pavlík po gólu z přímého kopu.

Branky hostů: Povolný, Pavlík.  Rozhodčí: Kohout. ŽK : 0 : 1.  Diváků: 30

Sestava hostů:Schweigl, Bláha, Čabrada, Lysek, Soušek, Pavlík, Harmady, Pretzelmayer, Povolný, Javorský, Soupír; střídali: Zedek, Novák, Šít, Baštář

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

SK Smíchov -  Košutka 2: 1 ( 1: 1)  ,  Domažlice -  Vejprnice 2: 2 ( 1: 0)  PK 4:2, SK ZČE  - Přeštice 2: 0 ( 1: 0)

PŘEDEHRÁVKA 23.KOLA : Sušice  - Košutka 13: 1 ( 3: 0), Stříbro  - Klatovy 1:11 (0:7) , Nepomuk -  Vejprnice 3:2 (3:1) , Horažďovice - Přeštice 6:1 (3:0) , Domažlice  - SK ZČE 4:1 (2:0)

1. Sušice              22  19   2   1  130 : 20    60  ( 26)

2. Klatovy  1898       22  17   2   3   97 : 25    55  ( 23)

3. Domažlice           22  13   3   6   80 : 33    45  (  6)

4. Vejprnice           22  14   3   5   76 : 39    45  ( 15)

5. Doubravka           21  14   3   4   71 : 35    45  ( 15)

6. Horažďovice         22  13   1   8   97 : 45    40  (  4)

7. Nýrsko              21   9   2  10   56 : 58    31  ( -4)

8. Tachov              21   9   1  11   58 : 58    28  ( -2)

9. Přeštice            22   6   4  12   33 : 39    24  ( -8)

10. FK Nepomuk          22   6   4  12   57 : 57    23  (-14)

11. SK ZČE Plzeň        22   7   1  14   43 : 66    23  (-11)

12. Košutka             22   6   2  14   49 : 87    22  (-10)

13. Smíchov Plzeň       21   5   0  16   26 : 81    15  (-18)

14. Stříbro             22   0   0  22   13 :243     0  (-36)

MLADŠÍ  ŽÁCI

SKP OKULA NÝRSKO – FK TACHOV  3 : 4 (1 : 2)

Ivan Pavlík

V Nýrsku se hrálo pěkné vyrovnané utkání, které mu by zřejmě slušela spíše remíza. Domácí se dostali do šance již ve 4. minutě, kdy se tváří v tvář brankářovi neprosadil Michal Vlček. V 8. minutě těžil z důrazu Martina Bastla Jakub Pavlík, když z 20 metrů vzduchem trefil odkrytou branku. 1 : 0. Hosté do poločasu utkání otočili, když se nejdříve po chybě stopera dostal do samostatného úniku Martin Ruda a nezaváhal. V závěru se po chybě v rozehrávce prosadil Marek Skopový. V 2. poločase zvýšil vedení Radek Skopový. Domácí vstřelili ve 47. minutě Martinem Bastlem kontaktní gól a snažili se vyrovnat. Bohužel 4 minuty před koncem inkasovali z ofsajdové pozice hostujícího útočníka. Minutu před koncem ještě snížil Michal Vlček na 3 : 4.

Branky:8´ Pavlík Jakub, 47´ Bastl Martin, 59´ Vlček Michal – 17´ Ruda Martin, 26´ Skopový Marek, 43´ Skopový Radek, 56´ Popovič Roman. Rozhodčí:Bureš Michal;Diváků : 30.

BANÍK STŘÍBRO - TJ SUŠICE  1 : 3 (0 : 2)

Kutil Jiří

V bojovném utkání byli šťastnější  hosté, kteří si vytvořili více brankových šancí,které 3x dokázali proměnit, zatím co domácí se prosadili pouze jedenkrát.

Branky : 14. Fr.Jána, 23.Filip Miškovič, 42.  David Bernátek -  55. Pospíchal Jan

Sestava Sušice : Kožmín, Frolík, Jána, Černý, Miškovič, Svoboda, Bernátek, Kutil, Homolka, Kaliský, Loffelmann, Gajdečka.

NEPOMUK - KLATOVY   4 : 2 (3 : 0)

Petr Ulrych

Trochu nešťastný zápas sehráli klatovští mladší žáci v Nepomuku, kde měli sice více ze hry, ale gólově se v 1.poločase prosazovali pouze domácí ale vždy po nedůrazu a hrubých chybách klatovské obrany. I přes nepříznivé skóre se klatovští mladšíci ve 2.poločase nevzdali a zakousli se do soupeře a dokázali vstřelit 2 branky. K vyrovnání chyběl jen kousek, když míč skončil na tyči nepomucké branky. V úplném závěru utkání, kdy hosté vrhli všechny síly do útoku, domácí dokázali z rychlého protiútoku potvrdit své vítězství 4.gólem.

Branky hostů: Marek, Hranáč . Rozhodčí: Kohout. Diváků:50. ŽK:0:1

HORAŽĎOVICE  - DOUBRAVKA  4 : 2 ( 4 : 2)

SK Smíchov  - Košutka 3: 0 ( 2: 0), Domažlice  - Vejprnice 10: 0 ( 4: 0), SK ZČE -  Přeštice 1: 0 ( 0: 0)

PŘEDEHRÁVKA 23.KOLA : Sušice  - Košutka 9: 1 ( 4: 1),  Stříbro - Klatovy 0:1 (0:1) , Nepomuk - Vejprnice 9:2 (5:1) , Horažďovice - Přeštice 5:1 (4:0), Domažlice  -SK ZČE 7:2 (4:0)

1. FK Nepomuk          22  19   3   0  128 : 25    62  ( 24)

2. Domažlice           22  18   3   1  129 : 29    58  ( 21)

3. Klatovy  1898       22  15   4   3  103 : 35    52  ( 19)

4. Sušice              22  16   2   4  120 : 31    51  ( 17)

5. Tachov              21  14   0   7  105 : 43    42  ( 12)

6. Doubravka           21   9   2  10   78 : 73    30  ( -1)

7. Stříbro             22   9   1  12   61 : 67    29  ( -8)

8. SK ZČE Plzeň        22   8   4  10   56 :103    29  ( -5)

9. Nýrsko              21   9   1  11   68 : 69    28  ( -5)

10. Přeštice            22   6   3  13   69 : 92    22  ( -9)

11. Smíchov Plzeň       21   5   1  15   30 : 80    17  (-17)

12. Košutka             22   4   1  17   42 : 96    14  (-17)

13. Horažďovice         22   4   2  16   58 :139    14  (-22)

14. Vejprnice           22   2   1  19   29 :194     8  (-23)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ

SVATOBOR HRÁDEK - VOLNO

VÝSLEDKY 21. kola  :  Bezdružice -  Nýřany 4: 0 ( 3: 0) , Stod  - SK ZČE B 0: 3 ( 0: 2) , Bezdružice - Nýřany 4: 0 ( 3: 0)   , Mrákov - Holýšov 5: 0 ( 2: 0)  , Spoje Plzeň - Blovice 2: 3 ( 2: 3) , Heřm.Huť - Chotěšov 1: 6 ( 1: 4)

PŘEDEHRÁVKA 23. KOLA : Sv.Hrádek  - T.Chodov 2: 0 ( 2: 0)

1. SK ZČE Plzeň        18  17   1   0  100 : 11    53  ( 28)

2. Blovice             17  15   1   1   65 : 14    46  ( 19)

3. Bezdružice          18  10   2   6   59 : 38    33  (  5)

4. Chotěšov            18  10   1   7   66 : 43    32  (  7)

5. Chodov              17   9   3   5   50 : 33    31  (  9)

6. Hrádek              18   7   3   8   33 : 45    27  ( -6)

7. Mrákov              18   8   1   9   37 : 33    25  ( -5)

8. Stod                18   7   2   9   41 : 45    24  ( -4)

9. Slovan Plzeň        17   7   0  10   39 : 58    21  ( -6)