OP dorostu – finálová část 2. kolo 12. - 13.5. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

V PŘÍMÉM SOUBOJI BYL ZNOVU ÚSPĚŠNĚJŠÍ  MOCHTÍN

V druhém kole finálové části okresního přeboru dorostu  se odehrál velmi důležitý  souboj dvou největších favoritů Mochtína a Chanovic který se hrál již mezi těmito soupeři v tomto ročníku potřetí. V základní části vyhrály Chanovice  na podzim doma  2:1 a letos na jaře v odvetě Mochtín na svém hřišti  4:0. Třetí souboj se hrál znovu v Mochtíně a skončil po vyrovnaném průběhu výhrou domácích, kterým se podařilo dvakrát dotáhnout jednobrankové vedení Chanovic a nakonec i otočit vítězství ve svůj prospěch. Mochtín tak jde do dalších čtyřech zápasů které zbývají do konce včetně odvety v Chanovicích se čtyřbodovým náskokem .

Ve skupině o 5. – 8. místo se opět dařilo rezervě FK Horažďovice, která dosáhla na rozdíl od základní skupiny již na své druhé vítězství.

o 1 – 4. místo

HRÁDEK - MALÝ BOR 1 : 2 (1 : 1)

Branky: 18. Hlaváč Milan ,  25. Senft Marek ,  80. Kulda Roman

Rozhodčí :  Steinbach Jiří, ŽK 1:1. Diváků:30.

MOCHTÍN - CHANOVICE   3 : 2 (0 :1 ).

Souboj o první místo v tabulce přinesl kvalitní fotbal s velkým nasazením obou mužstev. V prvním poločase byli hosté bojovnější a důraznější, vedli od 23.minuty brankou Václava Zoubka. Brzo po přestávce srovnal na 1:1 Zbyněk Smolík, ale hosté po chybě domácího golmana šli opět do vedení, když branku vsítil Daniel Beránek. Jenže Mochtín má Zbyňka Smolíka, který v 64.minutě opět srovnal na 2:2 a v 75. min. po rohu "angličanem" poslal domácí do vedení Milan Žiak. Hosté se pak snažili o vyrovnání, domácí ale byli již lepším mužstvem, změnu stavu soupeři nedovolili. Naopak, mohli své vedení ještě navýšit, ale ve stoprocentní šanci Sukovatý nastřelil jen golmana Chanovic.

Rozhodoval Karel Lažánek, ŽK 0:1, branky : Smolík - 2, Žiak - Zoubek, Beránek, 20 diváků

1. Mochtín       2   2   0   0   54 :  6    43  (  0)

2. Chanovice     2   1   0   1   69 : 16    39  (  0)

3. Malý Bor      2   1   0   1   34 : 27    32  (  3)

4. Hrádek        2   0   0   2   20 : 26    17  ( -3)

o 5. – 8. místo

HRADEŠICE - JANOVICE  5 : 0 (2 : 0)

Branky: 11. Mareš, 40. Vlasák, 50. Vaněček, 71., 88. Nauš V.

Rozhodčí: Pena Miroslav. ŽK: 1 : 1. Diváků: 30.

HORAŽĎOVICE B - PAČEJOV 6 : 2 (4 : 1)

Branky: 18.Zdichynec Lukáš, 20.Vachuška Aleš, 36.Zdichynec Lukáš, 44.Zdichynec Lukáš, 56.Prokopius Filip, 75.Zdichynec Lukáš - 6.Herout Michal, 59.Vavřička Dominik PK

Rozhodčí: Říha Zdeněk, ŽK: 1:1, Diváků: 20

5. Pačejov              2   0   1   1   37 : 20    28  (  1)

6. Hradešice            2   1   0   1   25 : 37    20  ( -3)

7. Janovice             2   0   1   1   33 : 60    16  ( -2)

8. Horažďovice B        2   2   0   0   28 : 81    12  (  3)