KPD , KSD – skupina A 21. kolo 12. - 13.5. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

SUŠICKÝ DOROST SI PŘIPSAL PRVNÍ DVOUCIFERNÍ VÍTĚZSTVÍ

Rekordní výhrou v tomto ročníku se mohou po 21.kole krajského přeboru staršího dorostu pochlubit dorostenci TJ Sušice . Třináct branek v síti hostů z Postřekova ale pro hosty zase není taková novinka, neboť na podzim si z Tachova odvezli prohru 13:0. Rekordním výsledkem  tohoto ročníku je ale prohra 14:0 Startu Luby v Plzni na Doubravce. Další dva výsledky již nejsou tak překvapivé.

Výhra Klatov doma na soupeřem ze spodních pater tabulky se čekala a nepřekvapila ani  porážka Horažďovic  na hřišti v Přešticích. Na něm jsou domácí dorostenci velice  silní . Od úvodní prohry na podzim doma se Sušicí již v dalších deseti zápasech vždy bodovali , což jim  vyneslo do tabulky 26 bodů.

STARŠÍ   DOROST

SK KLATOVY 1898 - FK NEPOMUK 5 : 0 (1 : 0)

Ján Gašpár

Po vyrovnaném prvním poločase domácím vyšel vstup do druhého poločasu a jasnou převahu vyjádřili i gólově.

Branky: Lužný 2, Kalivoda 2, Bilíček

Rozhodčí : Pavel Pohančeník. Diváků: 50. ŽK:2 : 2.

Sestava Klatovy : Sláma (46. min. Opl) - Matějka Tadeáš, Rendl, Štengl, Kodýtek - Kozák, Kalivoda, Flodr, Kolář - Bouzek, Lužný.  Střídali: Dolanský, Bilíček, Kojan, Malenka

SUŠICE- POSTŘEKOV 13 : 1 (6  :0)

Branky: Varga 4, Matějka 4, Chmelík 2, Mužík,Kůs, Chudý, - Gilfried Rozhodčí:Jiří Petržílka, diváků: 30,

Sestava Sušice : Volák,Trčan,Mužík,Chmelík,Šoural,Kůs,Pojar,Skuhra,Reitmaier,Varga,Matějka, Skrbek, Tonner, Svoboda,Chudý,Havránek.

PŘEŠTICE - HORAŽĎOVICE  3 : 0 (2 : 0)

Hosté se na jaře ještě ani jednou nesešli v kompletní sestavě, v Přešticích z různých důvodů opět chybělo 6 hráčů užšího kádru a konečný výsledek odpovídá průběhu na trávníku.

Rozhodčí: Kastl Jan

Sestava Horažďovic: Kylián - Dom.Vonášek, Vaněček, Pintíř, T.Greger - T.Nováček, Vrzal, Kliment, Vachuška, J.Pařil - Zdichynec (Červený)

TACHOV -  LUBY   10 : 1 (6 : 0)

OSTATNÍ VÝSLEDKY :

Vejprnice - SK ZČE 0: 2 ( 0: 1) , Doubravka -Domažlice 4: 2 ( 2: 0) , Holýšov SŠ  - Plzeň 1:11 ( 0: 7)

Předehrávka 23. kola :  Tachov  - Sušice 0:1 (0:0)

Pohár předsedy KM - čtvrtfinále:

SŠ PLZEŇ - HORAŽĎOVICE   1 : 0 (0 : 0)

Horažďovičtí se na půdě favorita drželi, ve vyrovnaném průběhu utkání inkasovali až 3 minuty před koncem, v poslední minutě navíc domácí zachránila tyč po rohovém kopu a hlavičce Vachušky.

Rozhodčí: Pálek

Sestava Horažďovic: Říha - Brokeš, Vaněček, T.Greger, Červený - Makovec, T.Nováček, Vrzal, Vachuška - Mareš, Hlaváč (Prokopius, Pena, Jedlička)

1. SŠ  Plzeň           21  18   1   2  101 : 20    56  ( 25)

2. Sušice              22  12   8   2   72 : 25    50  ( 11)

3. Doubravka           21  14   1   6   84 : 35    46  ( 10)

4. SK ZČE Plzeň        21  13   3   5   67 : 35    43  ( 12)

5. Tachov              22  12   3   7   65 : 42    41  (  3)

6. Vejprnice           21   9   6   6   56 : 35    36  (  0)

7. Horažďovice         21   8   6   7   50 : 37    33  (  0)

8. Klatovy             21   7   4  10   52 : 48    32  ( -8)

9. Domažlice           21   8   5   8   61 : 39    30  ( -1)

10. Přeštice            21   8   5   8   47 : 37    30  ( -4)

11. FK Nepomuk          21   4   6  11   33 : 60    20  (-12)

12. Postřekov           21   4   0  17   20 :129    12  (-18)

13. Holýšov             21   3   2  16   42 :114    11  (-22)

14. Luby                21   2   2  17   20 :114    10  (-22)

MLADŠÍ   DOROST

PŘEŠTICE - HORAŽĎOVICE   3 : 1 (1 : 1)

Hosté, ač jsou v tabulce bez bodového zisku, se postupem času stále zlepšují. V Přešticích byli vyrovnaným soupeřem, o body je nakonec připravila únava, jelikož několik hráčů mělo kvůli nabitému programu v nohách třetí zápas během 20 hodin.

Branka: Vachuška Aleš.  Rozhodčí: Kastl Jan

Sestava Horažďovic: Říha - J.Hájek, Vaněček, T.Nováček, Červený - Vachuška, Brokeš, Kovář, Pena - Makovec, Mareš (Vrzal)

Doubravka - Domažlice 2: 3 ( 2: 1)

1. Doubravka           12   7   2   3   43 : 19    25  (  5)

2. SŠ  Plzeň           10   7   2   1   35 : 14    24  (  8)

3. Vejprnice           12   7   1   4   33 : 26    22  (  1)

4. Přeštice            12   7   1   4   26 : 22    22  (  7)

5. Domažlice           11   6   2   3   29 : 29    20  (  5)

6. Sušice              11   4   2   5   30 : 28    16  ( -4)

7. Klatovy 1898        12   3   0   9   29 : 41     9  ( -9)

8. Horažďovice         12   0   0  12    8 : 54     0  (-18)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

NEJVYŠŠÍ VÝHRA OKULY V TOMTO ROČNÍKU

Ve 21. kole krajské soutěže dorostu prokázal nýrsko dorost, že jeho brankostroj  se roztočil na obrátky, které dosáhly rekordní výhry v tomto ročníku. Výhru  3 : 11 ve Zbůchu dosaženou na podzim přebyl v tomto kole  další dvouciferné vítězství  12:1 dosažený na domácím hřišti nad Dynemem Horšovský Týn.  Kolinec   v posledních zápasech  zápasí nejen se soupeři, ale také s nedostatkem hráčů. Tentokráte odehrál celý svůj duel na hřišti souseda v tabulce v Blovicích pouze o deseti a to stálo nováčka soutěže další bodový výpadek. Na ten si již zvykl třetí zástupce Pošumaví v soutěži Sokol Měčín, pro kterého byla prohra na hřišti soupeře z první poloviny tabulky  Slavoje Stod již na jaře  pátou v řadě za sebou.

BLOVICE – KOLINEC  3 : 0 ( 1 : 0)

Milan Milfort (Kolinec) : „V minulém kole kdy jsme hráli doma a nastoupili pouze s osmi hráči jsme na body nedosáhli. Do Blovic  jsme v tomto kole zajížděli o deseti . I přesto jsme uhráli pěkný zápas, který jsme sice prohráli 3:0, ale byli jsme rovnocenným soupeřem. Domácí se ujali  šťastnou střelou vedení na což jsme odpověděli protiútokem kdy měla být nařízena penalta za faul na Raba. Rozhodčí však zůstal v klidu . Naopak po změně stran odpískal pokutový kop proti nám, který byl při nejmenším hodně přísný. a  domácí ho se štěstím  proměnili. V poslední  minutě jsme po chybě obrany inkasovali třetí branku, což ale na naší prohře již nerozhodla. “

NÝRSKO – HORŠOVSKÝ TÝN  12 : 1 (8 : 0)

Podrobnosti  nehlášeny

STOD -  MĚČÍN 5 : 0 (2 : 0)

Mrákov -  Zbůch 7: 1 ( 2: 1) , Nýřany -  Staňkov 8: 0 ( 3: 0)   , Blovice  - Kolinec 3: 0 ( 1: 0) ,  Koloveč -  Merklín 3: 9 ( 0: 3), Blížejov  - SK Smíchov 2: 6 ( 1: 2)

1. Merklín         21  18   0   3  111 : 39    54  ( 24)

2. Nýrsko          21  16   1   4  116 : 44    49  ( 16)

3. Smíchov Plzeň   21  16   0   5  102 : 37    48  ( 18)

4. Koloveč         21  13   3   5   70 : 49    44  (  9)

5. Stod            21  12   3   6   63 : 32    40  (  6)

6. Nýřany          21  11   2   8   56 : 47    37  (  2)

7. Mrákov          21   9   5   7   51 : 49    36  ( -1)

8. Zbůch           21   9   3   9   69 : 72    31  (  0)

9. Blovice         21   9   1  11   57 : 67    29  ( -5)

10. Kolinec         21   8   1  12   46 : 63    25  ( -5)