Okresní přebor dorostu - finálová část 1. kolo : 5. - 6.5. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

PRVNÍ FINÁLOVÉ KOLO BEZ PŘEKVAPENÍ

Prvním kolem  nástavby, která navázala na základní byla rozehrána závěrečná finálová část  okresního přeboru dorostu. V souboji o 1.-4.místo potvrdily první dva týmy základní části Mochtín a Chanovice, že právě mezi nimi se rozhodne o letošním přeborníku okresu.

Ve skupině o 5. – 8. místo překvapila horažďovická rezerva, která v základní části skončila na posledním místě výhrou v Hradešicích proti domácím, kteří skončili v základní části jen horším vzájemným zápasem v tabulce.

o 1 – 4. místo

CHANOVICE - MALÝ BOR   4 : 0 (2  : 0)

Oldřich Šebek

Utkání začalo náporem domácího mužstva a již ve třetí minutě obdržel domácí Mrázek výborný pas do běhu a svůj únik po pravé straně proměnil. Poté se na deset minut dostali do hry hosté, dobře kombinovali, ale do vyložené šance se nedostali. Dále se hrálo vyrovnané utkání, obě mužstva se dostali do vyložených šancí, kterých však bylo více na straně domácích.  Do konce prvního poločasu zvýšil na 2:0 Zoubek, který z úhlu prostřelil brankáře. Začátek druhého poločasu patřil opět domácím a dvacet minut měli domácí územní převahu. Jakmile však Beránek zvýšil na 3:0, resp. na 4:0, zachvátilo domácí přílišné uspokojení a přenechali hru hostům. Tito bušili do domácích vrat a jenom zásluhou výtečného výkonu brankáře Soukupa se zápas nezdramatizoval.

Branky :  3. Mrázek Martin, 34. Zoubek Václav, 50. a 65 min. Beránek Daniel.

ŽK: 2 : 9. Rozhodčí : Kurc. Diváků:  30.

MOCHTÍN - HRÁDEK  3 : 0 (2 : 0).

Trvalá, ale málo efektivní převaha domácího týmu proti soupeři, který přijel jen s deseti hráči a zaměřil se prakticky jen na bránění.

Branky : Smolík Zbyněk, Potužník Jan, Bejvl Jakub, rozhodčí Bína, ŽK 3:2, 30 diváků.

1.  Mochtín      1   1   0   0   51:  4    40 (  0)

2.  Chanovice    1   1   0   0   67: 13    39 (  0)

3.  Malý Bor     1   0   0   1   32: 26    29 (  0)

4.  Hrádek       1   0   0   1   19: 24    17 (  0)

Poznámka:

Do tabulky se přenášejí výsledky dosažené v základní části OPD

o 5. – 8. místo

JANOVICE-PAČEJOV 2 : 2 (1:1) na PK 3 : 2

Branky: 10. Kotlan Daniel, 47.Diviš Roland - 20.Suda Vojtěch (PK), 83.Tichacek Pavel (PK).

Rozhodčí: Petrželka František,ŽK 4:1.Diváků:30.

HRADEŠICE - HORAŽĎOVICE B  1 : 2 ((1 : 2)

Branky : 12.Hlavin David - 4.Greger Tomáš,41.Vonášek Dominik

Rozhodčí : Míšek Tomáš. ŽK: 2 : 1. Diváků: 30

1.  Pačejov        1   0   1   0   35: 14    28 (  1)

2.  Hradešice      1   0   0   1   20: 37    17 ( -3)

3.  Janovice       1   0   1   0   33: 55    16 ( -2)

4.  Horažďovice B  1   1   0   0   22: 79     9 (  3)