IV. TŘÍDA - skupina A, B 20. kolo 5.-6.5.2012

IV. TŘÍDA  - skupina  A

DEŠENICKÁ VÍTĚZNÁ SÉRIE DOMA SKONČILA

Dvacáté kolo IV. třídy skupiny B ukončilo vítěznou sérii pěti zápasů  za sebou na domácím hřišti  Startu Dešenice . Postarala se o to v brankové přestřelce rezerva janovické Dukly, která tak tímto vítězstvím odčinila první prohru v tomto ročníku na svém hřišti se Sokolem Měčín B. Sokol Křenice se po dvou jarních remízách venku se konečně namlsal v podobě první a zasloužené  výhry na hřišti poslední Spůle.

SPŮLE - KŘENICE 0 : 1 (0 : 0)

Z.Taichman

Domácí měli problémy se sestavou a na jejich výkonu to bylo znát. Hosté vyhráli zaslouženě.

Branka: Frýba Michal, ŽK: 0:1.  Rozhodčí: Pastyřík Vladimír.  Diváků: 20.

DLAŽOV - VRHAVEČ B  1 : 5 (1 : 4)

Branky: Jarko - Franěk F., Lorenc 2, Hošek Zd., Malenka Lukaš.

Rozhodčí:  Vondráček Václav. Diváků: 20.

DEŠENICE - JANOVICE B  3 : 4 (1 : 4)

Branky: 25. a 48 min. Bartůněk Miloš, 82 min. Hvězda Jiří(PK) - 2. a 36. Jansta Josef,15. a 30. Urban Miroslav

Rozhodčí:  Mazanec Marek, ŽK: 0 : 2. , diváků: 40.

ŽELEZNÁ RUDA B -  KLATOVY B  0 : 3 (0 : 1)

Rudolf Pavel

Nečekaně vyrovnané utkání zejména v první púli odehrála domácí rezerva s vedoucím týmem soutěže.Hráči toužili odčinit ostudnou porážku   z podzimního utkání v Klatovech(0:9).To se jim částečně podařilo.V první púli odehráli domácí naprosto vyrovnanou partii a několikrát ohrozili branku hostujícího gólmana Opla.Byl to právě on kdo zlikvidoval největší šanci domácích.Ve 32.min padl do střely Filipa Brože z bezprostřední vzdálenosti.Tak jak to bývá,z protiútoku ve 33.min poslal hosty do vedení Bilíček Štěpán (0:1).

Druhá půle už ale byla pevně v moci hostujícího týmu,který využil zkušeností a za stáleho deště  po brankách Votípky Jan (65.) a Vacovského Václava (84.) stanovil konečný výsledek na 0:3.Domácí hráči nakonec zaslouží uznání za bojovný výkon.Hosté vyhráli zaslouženě.Utkání s přehledem řídila slečna Tereza Hessová ŽK 1:2

Branky : Bilíček Štěpán 33., Votípka Jan 65., Vacovský Václav 84.

Rozhodčí : Hessová Tereza. Diváků : 40. ŽK: 1 : 2.

MĚČÍN B – JEŽOVY   2 : 2 ( 1: 1)

Štěpán Vizingr

Dobrý den fanoušci fotbalu,dnes se sešli na Měčínském trávníku odvěcí regionální rivalové.Po opatrném začátku,kdy obě mužstva čekala co kdo od koho může čekat,se domácí otrkali a po krásné kombinační akci po levé straně hřiště P.Kadlec odcentroval do šestnáctky hostů,kde chladnokrevně proměnil Jan Duchek. Hosté však své zbraně nesložili a jak dělali chyby oni,tak dělali chyby i domácí.V což vyústilo vyrovnání,zasloužené!Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu,opatrná hra.Nějaké šance si vypracovali domácí,ale i hosté.Takže zasloužená dělba bodů.

Branky:25‘,47’Duchek Jan-37’Neubauer Jiří,75’Novák Richard

Rozhodčí:Bureš Michal;bez karet. Diváků : 50

MĚCHOLUPY B - BEZDĚKOV B  0 : 2 (0 : 1)

Michal Karlubík

Zápas IV.A třídy pojali hosté odlehčeně. Před zápasem se při rozcvičce místo klasického baga bavili volejbalem. Poté se společně vyfotili a šli hrát. Už ve 14. minutě se objevil Ioan-ovidiu Zima sám před brankářem a věděl si rady 0:1. Hra dále pokračovala s mírnou převahou hostů. Ještě v první půli musel střídat pro zranění hostující Michal Martínek (nutno dodat, že podobně na tom byli i domácí), nahradil ho Tomáš Tuček, takže v tu chvíli byli na hřišti tři sourozenecké dvojice hájící barvy Bezděkova. Ve druhé půli domácí více otevřeli hru a na obou stranách bylo vidět více šancí. Jediný kdo, ale dostal míč za brankářova záda byl Václav Čížek a tak si hosté spravedlivě odvezli všechny tři body za vítězství 0:2.

Sestava TJ Bezděkov: Nadymáček Vlastimil - Karlubík Michal, Nadymáček Petr, Hlaváček Martin, Karlubík Karel - Grassl Pavel, Novák Václav, Čížek Václav, Martínek Michal (Tuček Tomáš) - Tuček Jindřich, Ioan-ovidiu Zima.

Branky: 14. Zima Ioan-Ovidiv, 80. Čížek Václav ŽK 1:1.  Diváků: 30 Rozhodčí: Pastyřík Vladimír.

1.  Klatovy  1898 B   18  17   0   1   99:  7    51 ( 24)

2.  Měčín B           19   9   7   3   38: 42    34 (  4)

3.  Bolešiny B        18  10   3   5   39: 26    33 (  6)

4.  Vrhaveč  B        18   9   5   4   34: 17    32 (  5)

5.  Janovice B        18   8   4   6   52: 45    28 (  4)

6.  Dešenice          19   8   2   9   33: 31    26 ( -4)

7.  Bezděkov B        18   7   4   7   37: 34    25 ( -2)

8.  Ježovy            19   6   7   6   27: 47    25 ( -2)

9.  Železná Ruda B    18   6   4   8   33: 44    22 ( -5)

10.  Křenice           19   5   5   9   33: 45    20 (-10)

11.  Měcholupy B       19   4   4  11   25: 46    16 (-14)

12.  Dlažov            18   3   4  11   28: 54    13 (-14)

13.  Spůle             19   2   3  14   16: 56     9 (-18)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

ČEKALI DOMA NA VÝHRU PĚT ZÁPASŮ

Výrazný výsledkový propad v tomto soutěžním ročníku zaznamenalo béčko FK Svéradice. Rezerva klubu s bohatou tradicí asi ve své historii bude hledat dlouho v paměti,  kdy naposledy z osmi domácích zápasů jen jednou bodovala. Naštěstí vítězství z 24.září minulého roku nad Sokolem Plánice po výhře v 18.kole IV. třídy sk. B  nad posledním v tabulce Sokolem N.Hory již nebude osamocené.

.

PLÁNICE - ŽIHOBCE B   0 : 0 (0 : 0)

Domácí byli lepší,měli více ze hry, ale jasné brankové šance nedokázali proměnit. Hosty podržel svým výkonem brankář, který zlikvidoval šest domácích gólovek. Zápas velmi dobře řídila mladá rozhodčí Vasková.ŽK: 0 : 1, ČK 1 : 1 (Kohout Rudolf - Lukš Treml).Diváků: 40.

SVÉRADICE "B"- N.HORY "B"  4 : 0 (2:0),

Branky: Krejčí 2, Říha, Vaněček Miroslav . Rozhodčí Mácla. ŽK 0 : 1. Diváků: 50.

KAŠPERSKÉ HORY – MILČICE 2 : 1 (1 : 0)

Branky: 25.Tomek Petr, 66.Uxa Lukáš -80. Komorous  Miroslav

Rozhodčí: Holeček Miroslav; ŽK:0:3. Diváků:60

KVASETICE - PAČEJOV B  2 : 0 (1 : 0)

Pavel Roub

Zápas začal ve slušném tempu. Mužstvo hostů začalo rychlou kombinační hrou, která končila většinou před velkým vápnem, a domácí kontrovali rychlými protiútoky, z nichž jeden ve 38. minutě skončil brankou. Hra se rychle přelévala od jedné branky ke druhé i ve druhém poločase.  V 79. minutě kopal domácí Pepa Hanzlík přímý kop a krásnou střelou nedal hostujícímu brankáři nejmenší šanci. Stínem jinak hezkého utkání bylo zranění střelce první branky Michala Ballýho, kterému protihráč vysokou nohou rozkopl tvář. Je s podivem, že tak "zkušený" rozhodčí nechal tento přestupek bez potrestání.

Branky: 38. Ballý Michal, 79. Hanzlík Josef.

Rozhodčí: Blaheta Josef. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

ZAVLEKOV-SOBĚŠICE 8 : 0(4 : 0)

Branky: 3. 55. Fous Jan, 18. 41. 78. Čapík, 21. 83. Bilynskyy, 79. Maxa Jan. Rohodčí: Míšek . ŽK: 0 : 2. Diváků: 90.

HRÁDEK B  - KOLINEC 1 : 2 (1 : 1)

Branky: Kolář Miroslav - Milfort Jiří, Ráb Michal.

Rozhodčí: Abraham Josef. ŽK: 0 : 2 , ČK: 1 : 0 (Kodýdek Jan). Diváků: 60.

1.  Kašp. Hory        18  16   0   2   92: 23    48 ( 21)

2.  Kvasetice         18  13   3   2   82: 23    42 ( 15)

3.  Zavlekov          18  12   2   4   62: 20    38 ( 11)

4.  Pačejov B         18  10   3   5   60: 26    33 (  6)

5.  Milčice           18   9   5   4   55: 29    32 (  5)

6.  Kolinec           18   8   3   7   40: 43    27 (  0)

7.  Plánice           18   6   6   6   41: 33    24 ( -3)