OP , OS přípravky starší 5. kolo 5.-6.5.2012

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

FOTBALOVÝ TRPASLÍK PO SUŠICI POTRÁPIL DOMA I KLATOVY

Starší přípravka z malého venkovského klubu z Nalžovských Hor  již podruhé na jaře ve finálové části přeboru Pošumaví potrápila hráčské naděje z městských klubů . Po překvapivé výhře nad TJ Sušice doma potrápila i favorizované Klatovy, které o své výhře definitivně rozhodli až v poslední třetí části tohoto duelu.

NALŽOVSKÉ HORY - KLATOVY   2 : 9 (1:2, 1:2, 0:5)

Mareš František

V prvních dvou třetinách domácí potrápili favorizované Klatovy, ale v závěrečné části se projevila kombinační hra Klatov. Hosté zvítězili zaslouženě vysokým rozdílem, když domácí družstvo v závěru nestačilo ani fyzicky.

Branky:16 . Mareš František, 22. Říha Petr,4.Petrmichl Kevin, 14. Bilíček Matyáš, 21.,40. Jílek Petr, 31. Berka Petr, 44. Sojka Alexandr, 56. Jirotka Jakub, 59., 59. Partyngl Tomáš

Rozhodčí:Pena Miroslav;Diváků:30.

LUBY A - NÝRSKO  13 : 4 (4 : 0, 3 : 3, 6 : 1)

Karel Křížek

Domácí hráči na domácí půdě potvrdili roli favorita utkání a po dobrém výkonu zejména ve třetí třetině  přehráli svého soupeře z Nýrska a drží tak zatím svoji neporazitelnost.  Obě družstva se zasloužila o to, že se hrál pohledný, kombinační fotbal, hosté ve druhé třetině zaskočili domácí hráče důrazem a napadáním a vytvořili si brankové příležitosti, které taky dokázali proměnit díky svému nejlepšímu střelci Adamovi Vackovi.  Ve třetí třetině se domácí hráči vyvarovali chyb, zpřesnili a zrychlili kombinaci a prosadili se i střelecky a zaslouženě tak vyhráli.

Sestava domácích: Šebesta Jan, Hejduk Martin, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Hais Jakub, Votava Tomáš, Maňas Vít, Schejbal David a Malát Sebastian.

Branky: 6., 30., 48., 50. a 51. Pivoňka Matěj,  2., 28. a 46. Malát Sebastian, 13. a 49. Flosman Pavel, 9. Hais Jakub, 25. Maňas Vít, 58. Votava Tomáš  -  22. a 29. Vacek Adam, 23. Švec Štěpán, 52. Tomanová Tereza. Rozhodčí:Vasková Martina. Diváků : 40

TJ   SUŠICE - JANOVICE  13: 4 (6:0,3:3,4:1)

Branky:Trš 4, Voldřich 2, Tomas 2, Krouský, Janda, Myslík, Lorenc a Holeček  -  Adam Bastl 4 .Diváků 40. Rozhodčí: Šůrová

Sestava TJ Sušice:  Hanč, Voldřich, Koryťák, Tomas, Janda, Lorenc, Krouský, Holeček, Němec, Kutil, Trš a Myslík

1.  Luby               5   5   0   0   52: 12    15 (  9)

2.  Klatovy 1898       5   4   0   1   51: 18    12 (  3)

3.  Sušice             5   2   0   3   38: 36     6 ( -3)

4.  Nalž. Hory         5   2   0   3   26: 36     6 (  0)

5.  Nýrsko             5   2   0   3   36: 48     6 ( -3)

6.  Janovice           5   0   0   5   16: 69     0 ( -6)

OKRESNÍ SOUTĚŽ – PŘÍPRAVKA STARŠÍ

VE STRÁŽOVĚ SE RADOVALI Z HISTORICKÉ VÝHRY

K souboji dvou nováčků soutěže starších přípravek došlo v 5. kole na hřišti ve Strážově. Týmy Strážova a Chanovic které zatím sbírají své první zkušenosti zatím na svoje sportovní úspěchy stojí ve frontě . Nicméně ten první domácí hráčský potěr na svém kontě má. S Chanosem nejen že vysoko zvítězil, ale připsal si i první historické vítězství . O to byla radost po utkání větší!

STRÁŽOV - CHANOVICE  20 : 2  (4:0,8:1,8:1)

Branky : Kalivoda Lukáš 8, Holub Radek 3, Heidenreich Dennis 3, Červený Tadeáš 2, Bastl Eduard, Mayerová Michaela, Chval Ondřej, Rendl Adam  - Varga Jakub, Urbánek Petr.

Diváků 30. Rozhodčí: laik

MĚČÍN – LUBY B  2 :14 (0:3,0:6,2:5)

Branky: 41. Muknšnábl Filip, 57. Homolka David – 3.,53.,56.,59. Doubek Martin, 16.,22.,23. Holý Jan, 31.,35.,39.Hais   Daniel, 40.,45. Holý Jakub, 7. Votava Tomáš,  58. Řeřicha Václav.

Rozhodčí: laik; Diváků : 40

HORAŽĎOVICE - PAČEJOV   5 : 6 (1:3, 3:2, 1:1)

Branky: 4, 30 Hnídek, 27 Štěch, 28 Pikeš, 45 Stulík – 3, 12,13 Růžičková, 22 Valeš, 33 Havlík, 42 Korbel. Rozhodčí:Laik. ;Diváků : 75

BOLEŠINY - ŠVIHOV  2 : 2 (1:0, 0:1, 1:1)

Branky:18´52´Kaiser Daniel  -32´Šimůnek Vojťěch  60´Krieger Jan

Rozhodčí:laik; Diváků:30

DLOUHÁ VES - KLATOVY „B“ 5 : 3  (2:0,1:1,2:2)

Krůs Josef

Vyrovnaný zápas s větší snahou po vítězství domácích hráčů.

Branky: 9´. a 53.´Kadlec Josef, 15.´Slanina Rostislav,29.´Novák Matěj a  57.´Krůs Štěpán - 30.´Kuchárik Dan, 43.´Karlík  Michal a 50.´Marek Lukáš

Rozhodčí : laik ;Diváků :40

1.  Pačejov            5   5   0   0   46: 10    15 (  9)

2.  Dlouhá Ves         4   3   1   0   35: 10    10 (  4)

3.  Mochtín            4   3   0   1   40: 16     9 (  3)

4.  Luby B             4   3   0   1   34: 15     9 (  3)

5.  Horažďovice        4   2   1   1   34: 17     7 (  1)

6.  Bolešiny           5   2   1   2   37: 22     7 ( -2)

7.  Klatovy 1898  B    5   2   0   3   33: 35     6 (  0)

8.  Švihov             4   1   1   2   28: 17     4 ( -2)

9.  Strážov            5   1   0   4   27: 45     3 ( -6)