OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) . kolo . 2012

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

» Aktuální výsledky

HRADEŠICKÝ BRANKÁŘ  SKÓROVAL KURIOZNÍM GÓLEM

Ve 20.kole přeboru starších žáků padla kuriózní branka  na hřišti lídra tabulky v Hradešicích. Při neúčasti M. Panušky musel do branky domácích nastoupit David Chmelík. Brankářské domácí dvojce  se zápas náramně povedl. Nejen že udržel čisté konto, ale jako brankář dokonce vstřelil gól na 3:0, který definitivně zlomil odpor hostů. Svůj výkop poslal daleko za polovinu hřiště a skákající balón přeskočil i hostujícího gólmana.  Inu tomu se říká záskok !

HRADEŠICE - D. VES  4  : 0 (2 : 0)

Milan Černík

Proti dobře hrajícímu soupeři podali domácí konečně výkon podle představ trenérů, takže se opět potvrdilo, že s kvalitou soupeře stoupá i výkonnost hradešických žáků. V obraně podal bezchybný výkon M. Buchta.

Branky: 25' a 63' P. Nauš, 17' D. Vaněček, 42.  D. Chmelík.

Rozhodčí: Říha, ŽK 1:1, . Diváků: 30.

FC ŠVIHOV – SOKOL MYSLÍV 7 : 1(4:0)

Václav Pavelec

Domácím se dlouho nedařilo gólově prosadit proti dobře bránícím hostům. Nakonec ale svoji herní převahu dokázali zúročit a hosty hrající v deseti přestříleli a zaslouženě vyhráli.

Branky:  23.,67.,68.Voráček David,24.,29.Šimán Jiří,26.Hulec Václav,38.Treml Daniel – 44.Kučera Martin . Rozhodčí: Blaheta Josef, bez karet. Diváků : 20

HARTMANICE – NALŽOVSKÉ HORY   2 : 0(0 : 0)

Branky: 48.Michal Šimek, 60. Tonner Patrik, Rozhodčí : Jakš Jan, bez karet. Diváků : 40.

ŽELEZNÁ RUDA - NEZAMYSLICE 2 : 1 (2 : 1)

Rudolf Pavel

Domácí hráči se poprvé letos dostali na domácí trávník.Toužili po zisku bodů znamenajících umístění v předních patrech tabulky.To se jim podařilo,ale nebylo to snadné.Do vedení se dostali v 2.min.Kolmice Jirky Jelínka našla Dominika Vizingera.Ten se šance nezalekl a poprvé překonal brankáře hostí.Ve 4.min.hostující Josef Kubovec odebral míč domácím hráčům ve vlastním pokutovém území ,prokličkoval několik protihráčů a nezadržitelně skóroval (1:1).Byla to krásná akce.

Domácí se snažili vstřelit rozdílovou branku a několikrát musel zachraňovat brankář Nezamyslic. Skórovat se podařilo až v 29.min.Lukáš Hájek dostal ideální pas od Jelínka a nekompromisně k tyči zavěsil. Stanovil tak výsledek poločasu (2:1) Druhá půle byla velice vyrovnaná a bojovná až do posledních vteřin.Obrany obou týmu ,včetně brankářů ale jasně dominovali a nedovolili střelcům skórovat.Vítězství domácích bylo nakonec zasloužené .

Branky : 2. Dominik Vizinger , 29. Lukáš Hájek - 4. Kubovec Josef

Rozhodčí : Abraham Josef. Diváků: 30.

KAŠPERSKÉ HORY –BOLEŠINY   1 : 1 (0 : 1) na PK 4 : 3

Tomek Petr

Domácí mužstvo nastoupilo ve velmi oslabené sestavě, ale i tak dokázalo si připsat cenné dva body.

Branky: 45.Pešek Pavel - 28. Javorský Tomáš. Rozhodčí: Holeček Miroslav. Bez karet. Diváků:30

LUBY - STRÁŽOV  6 : 1  (3 : 1)

Milan Denk

Hosté ze Strážova přijeli do Lub oslabeni o dva hráče základní sestavy a sice  brankáře a obránce, roli brankáře musel tedy zastoupit hráč, který běžně  nastupuje v poli. Do utkání vstoupili nejlépe jak mohli už v 1. minutě  Heidenreich vstřelil vedoucí branku. To hostům přineslo tolik potřebnou jistotu,  dlouho jim však nevydržela. Domácí tým totiž už v 18 min. vyrovnal, posléze  nenechal nic náhodě a do poločasu přidal další dva zásahy. Druhý poločas byl již  zcela v režii domácích, kteří svůj výsledek vyšperkovali až do konečného stavu  6:1. Mírnou útěchou může být pro trenéry hostů fakt, že mladší hráči v týmu se  od zápasu k zápasu zlepšují a mají chuť na sobě pracovat.

Sestava Strážova: F.Muchka, J.Vališ, D.Zetocha, D.Heidenreich, V.Thurnvald,  P.Hudský, O.Adamec, O.Schwarc, L.Soušek, V.Vítovec, O.Rubáš,  J.Toman,T.Volf,T.Pangerl

Branky : Karel Šleis 2, Michal Pivoňka 2, Tomáš Mareš, Ondřej Toman -  Heidenreich Daniel. Rozhodčí: Blaheta Josef, bez karet, diváků 30.

DOHRÁVKA 18. KOLA

ŽELEZNÁ RUDA - BOLEŠINY  1 : 0 (0 : 0)

Odložené utkání žáků ukončilo víkendový provoz hřiště v Železné Rudě. Po sobotní výhře žáků 2:1  s týmem Nezamyslic a prohře A týmu s Vrhavčí 1:3 byli domácí diváci svědky dalšího dvoutkání. Nedělním dopoledním utkání B mužstev Železné Rudy a Klatov skončilo vítězstvím hostí 0:3.Reputaci tak zachraňovali žáci.

Nebylo to ale zdaleka jednoduché.Přes stálou převahu se domácí trápily v koncovce .Výborného brankáře hostí Ladislava Jelínka nedokázali překonat ani z vyložených příležitostí.Střelecky se nedaří zejména nejlepšímu střeli soutěže Jirkovi Jelínkovi.Nakonec to byl právě on ,kdo se výraznou měrou zasloužil o bodový zisk domácího mužstva.Ve 42.min přesnou kolmicí našel zkušeného Lukáše Hájka a ten se v takových situacích dokáže orientovat.Tentokrát jeho branka zajistila domácím 3 body. Utkání řídila Hessová Tereza a udělila 1ŽK hráči z Bolešin

Branky : Lukáš Hájek 42.min.

Rozhodčí : Hessová  Tereza. Diváků: 30. ŽK: 0 : 1.

1.  Hradešice         19  16   1   2   62: 24    49 ( 19)

2.  Švihov            19  13   2   4   64: 29    43 ( 14)

3.  Železná Ruda      19  13   2   4   57: 32    43 ( 14)

4.  Luby              19  13   2   4   58: 26    41 ( 11)

5.  Hartmanice        19  11   1   7   56: 43    34 (  4)

6.  Dlouhá Ves        18   7   4   7   32: 52    28 ( -2)

7.  Mochtín           18   7   3   8   35: 35    26 ( -3)

8.  Nalž. Hory        18   6   5   7   33: 35    25 ( -4)

9.  Nezamyslice       18   7   2   9   45: 42    23 ( -4)

10.  Kašp. Hory        19   5   4  10   27: 41    21 ( -8)

11.  Strážov           18   2   4  12   27: 62    13 (-17)

12.  Bolešiny          18   2   3  13   26: 59     9 (-18)

13.  Myslív            18   0   3  15   16: 58     4 (-24)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

MĚČÍN OSLAVIL DRUHÉ MÍSTO STÝM GÓLEM

Přetahovaná o druhé místo v tabulce přeboru mladších žáků pokračuje. Dosud druhý Pačejov který remizoval v Klatovech střídá na pomyslném stříbrném stupínku Sokol Měčín. Měčínští mladší žáci oslavili tento úspěch stým gólem  a autorem této jubilejní  a vítězné trefy do sítě  Sušice B byl Josef Benda.

.

KLATOVY B - PAČEJOV  0 : 0 ( 0 : 0 )  na PK 4 : 3

Rozhodčí: Bína. Diváků: 20.

LUBY – JANOVICE  3 : 1 (2 : 0)

Branky: Maňas Vít 2 , Bláha Matěj – Rejthar. Rozhodčí: Vondráček Václav. Diváků: 40.

TJ ŽICHOVICE - TJ SUŠICE C 2 : 2(1 : 1) na PK 3:2

Branky:5.Tábor Matěj, 46.Krejčí Tomáš - 24. a 45.Jána František.

Vítěznou branku z penaltového rozstřelu dal za domácí Pavel Bláha. Diváků :25. Rozhodčí : Pena Miroslav.

MĚČÍN - SUŠICE B   4 : 3 (2 : 0)

R.Žižka

Po dobře rozehraném prvním poločase,kdy domácí soupeře přehrávali přišel u domácích útlum.Po několika chybách hosté dokázali snížit a poté vyrovnat,kdy domácí za stavu 2:1 neproměnili pokutový kop.V dramatickém závěru však domácí borci zapnuli na plné obrátky a zaslouženě vstřeli rozhodující vítěznou branku.

Branky:4‘,36‘Žižka Michal, 9’Jareš Ondřej, 50’Benda Josef - 31’Černý Aleš, 38’Svoboda Florián, 41’Loffelmann Jan.  Rozhodčí:Mazanec Marek; ŽK:1:0;  Diváků:50.

PLÁNICE – MOCHTÍN 0  : 13 (0 : 6)

Branky:4.,10.,30. Koranda David, 20.,37.,56. Mužík Radek, 22.,29.,52. Šafránek Jan, 28.43. Kapusta Matěj, 31. Toman Petr, 41 .Bijedič Jan

Rozhodčí:Jakš Jan; Diváků : 30

1.  Luby              14  12   1   1   72: 11    38 ( 16)

2.  Měčín             14  10   3   1  100: 25    33 ( 12)

3.  Pačejov           14   9   3   2   57: 10    31 (  9)

4.  Sušice C          14   8   2   4   81: 26    27 (  8)

5.  Klatovy  1898 B   14   6   4   4   45: 28    24 ( -2)

6.  Sušice B          14   6   1   7   64: 39    20 ( -2)

7.  Mochtín           14   6   1   7   88: 47    19 ( -2)

8.  Janovice          14   3   0  11   17: 86     9 (-12)

9.  Zichovice         14   2   1  11   25: 85     8 (-14)