1. B třída – skupina B - DOHRÁVKA 16. KOLA 1.5.2012

1. B  T Ř Í D A  - skupina  B

V DOHRÁVCE BYLI ŠTASTNĚJŠÍ STRÁŽOV

V dohrávce 16. kola 1.B třídy která se hrála 1.května ve Strážově viděli diváci vyrovnané derby ,  kterému by vzhledem k jeho průběhu slušela remíza. Fotbalový bůh ale byl štědřejší k domácím, kteří si připsali do tabulky důležité tři body a tímto ziskem se na svého posledního soupeře v tabulce dotáhli.

STRÁŽOV – MOCHTÍN   2 : 1 (2 : 1)

V očekávaném derby šli do vedení   hosté ve 13. minutě kdy po pravé straně rychle zahraný protiútok , kdy od půlící čáry přesný centr mezi roztaženou domácí obranu poslal Cihlář na nabíhajícího Jiřího Dolejše a ten přehozením vybíhajícího  brankáře Javorského poslal svůj tým do vedení. Snahu Strážova  po vyrovnání korunoval ve 24.minutě z rychlého protiútoku  po ideální přihrávce od Mayera  s přehledem hrající Faltín. V závěru první půle si role oba strážovští hráči vyměnili . Po rozehraném trestném kopu z levé strany poslal Milan Denk přesný míč na hlavu  Faltína a jeho hlavičku před brankovou čarou doklepl pohotově do sítě  Broněk Mayer. Druhý poločas  s kvalitním fotbalem již mnoho společného neměl. Množily se osobní souboje, na kopačky obou týmu se vkrádala stále častěji nervozita s z mí pramenící chyby, které ale ani jedno z mužstev již nedokázalo využít ke skórování. Navíc ve velkém horku většině hráčům kteří měli v nohách nedělní soutěžní zápas  docházeli síly a to se rovněž projevilo na celkové  úrovni hry.

Branky: 24. Faltín Tomáš  , 45.Mayer Broněk – 13. Dolejš Jiří.ŽK: 1 : 0. Diváků: 1 30. Rozhodčí: Krauz.

Sestava Strážov : Javorský – Michel, Chaluš, Franc(80. Čížek), Šlégl , Janda Tomáš (88. Presl Aleš), Denk, Faltín, Míšek, Mayer (89. Presl Š.) ,  Jánský (72.Weber).

Sestava Mochtín : Hromada – Dolejš T., Dolejš J.ml., Špindler(12. Sysel ), Kašpar(68.  Smolík Z., Flodr, Babka, Cihlář, Švátora Petr,  Plánička(85. Švátora Jiří) , Staněk (77. Novák Z.).

1. Spálené Poříčí      19  11   2   6   41 : 28    36  (  8)

2. Zichovice           19   8   6   5   40 : 40    35  (  3)

3. Štěňovice           19  10   2   7   47 : 29    34  (  5)

4. Svéradice           19   9   4   6   39 : 33    34  (  4)

5. Losiná              19   9   3   7   38 : 31    32  (  0)

6. Mochtín             19   7   6   6   35 : 31    31  ( -3)

7. Strážov             19   7   6   6   25 : 28    31  ( -3)

8. St. Smolivec        19   9   3   7   32 : 38    31  (  3)