IV. TŘÍDA - skupina A, dohrávka 18.kola 1.5. 2012

IV. TŘÍDA  - skupina  A

V DOHRÁVCE BYLA ÚSPĚŠNĚJŠÍ ŽELEZNORUDSKÁ REZERVA

Po půlroční přestávce se železnorudskému publiku představilo B mužstvo .Poslední utkání na domácím hřišti odehráli 30.10. s týmem Křenic 3:2).Celkem 80 diváků, zavítalo v tento sváteční den na dohrávku 18.kola.Rozhodně toho nelitovali.

ŽELEZNÁ RUDA B - BEZDĚKOV B  5 : 1 (1:1)

Pavel Rudolf

První dvacetiminutovka byla poznamenána snad stavěním májek ,nebo velkým teplem,ale rozhodně nebyla příliš záživná.Teprve trestný kop P.Velackého ve 23.min.(1:0)probral oba týmy z přílišné letargie.Hosté se brzo vzpamatovali a ve 26.min srovnal P.Grossl (1:1).Do konce poločasu hosté lehkovážně zahodili další šance a to se nevyplácí.Domácí je za to ve druhé půli potrestali.Od začátku nasadili veliké tempo.

Prospěla k tomu i střídání.Hosté sice v 50.min.nastřelili tyč branky domácích,ale to bylo téměř vše co se jim podařilo. Domácí se velice často dostávali do pěkných kombinací a výsledek se dostavil.Po jedné takové akci se dostal A.Trejbal do pokutového území a obrana hostí musela použít záchrannou brzdu.Pokutový kop v 58.proměnil (2:1) P.Velacký .Další utěšenou kombinaci zakončil V.Nedvěd v 69.min (3:1).Byla to velice důležitá branka.Přinesla klid na kopačky hráčů Železné Rudy a spokojenost diváků na tribuně.V tu chvíli nelitovali pohodlí domácího krbu a televize.

Hráči je za to odměnili dalšími akcemi a hlavně brankami.V 80.min.Ondra Choleva po náhrávce mladíka F.Zelenky zvýšil na 4:1.Nejhezčí akce utkání ale přišla nakonec.V 89.min.J.Balda mladší,prošel téměř celým hřištěm až k brankové čáře.Obešel i brankáře a před prázdnou brankou stojící V.Nedvěd zvýšil na konečných 5:1. Hosté si za předvedenou hru rozhodně tak výraznou prohru nezasloužili.Pokud by v první půli využili šance, mohlo utkání dopadnout opačně.Nestalo se.

Výraznou postavou byl rozhodčí Jan Veverka (79let) Střetnutí zvládl perfektně a jeho elán odměnili diváci potleskem.

Branky : Pavel Velacký 2 (23.,58.PK),Václav Nedvěd 2(69.,89.) Ondřej Choleva 1 (80.) Pavel Grassl 1 (26.)

Rozhodčí : Veverka Jan. Diváků : 80. ŽK: 1 :1

1. Klatovy  1898 B     17  16   0   1   96 :  7    48  ( 21)

2. Bolešiny B          18  10   3   5   39 : 26    33  (  6)

3. Měčín B             18   9   6   3   36 : 40    33  (  6)

4. Vrhaveč  B          17   8   5   4   29 : 16    29  (  2)

5. Dešenice            18   8   2   8   30 : 27    26  ( -1)

6. Janovice B          17   7   4   6   48 : 42    25  (  1)

7. Ježovy              18   6   6   6   25 : 45    24  ( -3)

8. Bezděkov B          17   6   4   7   34 : 35    22  ( -5)

9. Železná Ruda B      17   6   4   7   33 : 41    22  ( -2)