IV. TŘÍDA - skupina A, B 17.4.2012 19.(17.) kolo

IV. TŘÍDA  - skupina  A

NA STŘELCE DOSEDLA JARNÍ ÚNAVA

Devatenácté kolo IV. třídy skupiny A oproti tradici této soutěže bohaté na branky  naopak nečekaně na brankovou úrodu skoupé.  Čtyři zápasy skončily výhrou o pouhou branku, kdy tři z nich  pak tím  nejtěsnějším výsledkem 1 : 0 a v dalších dvou duelech došlo po výsledku 1:1 na dělbu bodů.  Že by na střelce dosedla již jarní únava?

JEŽOVY - MĚCHOLUPY B  1 : 1(1:0).

Branky : 33. Stanislav Rajtolar - 71. Petr Harmady. ŽK: 0 : 1.  Rozhodčí:  Hessová Tereza. Diváků:  50.

KŘENICE – MĚČÍN 1 : 1 (0 : 1)

Branky:  67. Rejthar Vlastimil  - 15 .Kubik Daniel (PK)

Rozhodčí: Švátora, ŽK 0:1 , diváků 10.

BEZDĚKOV B – DLAŽOV  2 : 1 (1 : 1)

Michal Karlubík

V sobotu se hrálo za parného počasí derby mezi domácí rezervou Bezděkova a hostujícím Dlažovem. Doácí měli problém se sejít a tak byli doplněni hráči A-týmu, což se projevilo. Domácí celý zápas jasně ovládali a jen díky špatné koncovce bylo na koni ještě drama. Už v deváté minutě krásnou střelou zdálky rozvlnil Alexandr Zhvakin síť za Dlažovským brankářem 1:0. V 36. minutě se znovu zdálky trefil Alexandr Zhvakin a domácí vedly 2:0. Další šance proměněny nebyly a tak se šlo do šaten za stavu 2:0. Druhou půli hosté vsadili vše na útok a tak se hrálo nahoru dolů a po chybě domácí obrany hosté dokonce snížily na 2:1. Žádnou další šanci už ani jeden tým nevyužil a tak domácí poprvé na jaře vyválčili 3 body.

Sestava domácích : Martínek Michal - Karlubík Michal, Hlaváček Martin, Nadymáček Petr, Karlubík Karel - Grassl Pavel, Novák Vácav, Zhvakin Alexandr (Tuček Jindřich), Tuček Tomáš - Čížek Václav, Zhvakin Alexandr.

Branky: 9. a 36. Žhvakin Alexander – 51. Mildner Jan.

Rozhodčí: Blaheta Josef. ŽK: 1 : 0.Diváků: 30.

SK KLATOVY 1898 "B" - START DEŠENICE "B"  1 : 0 (1 : 0)

Branka: : Votípka.  Rozhodčí: Jiří Bureš. Diváků: 60.  Bez karet.

Sestava Klatovy B : Opl - Homolka, Hošek, Vacovský, Kotáb(71. Jánský)  - Kodýtek, Šlechta, Sojka (50.min. Kozák), Ježek - Bilíček, Votípka

FOTO 2X MILAN KILIÁN KLATOVSKÝ DENÍK

BOLEŠINY B - SPŮLE   1 : 0( 0 : 0)

Branky: 75. Zahálka Pavel. ŽK: 0 : 2. Rozhodčí: Pastyřík, diváků: 70.

VRHAVEČ B – ŽELEZNÁ RUDA B  1 : 0 (0 : 0

Branka : 75. Malinka. Diváků: 50. ŽK: 5 : 0. ČK: 1 : 0 (Hošek J.).

Rozhodčí: Simbartl Václav .

1. Klatovy  1898 B     17  16   0   1   96 :  7    48  ( 21)

2. Bolešiny B          18  10   3   5   39 : 26    33  (  6)

3. Měčín B             18   9   6   3   36 : 40    33  (  6)

4. Vrhaveč  B          17   8   5   4   29 : 16    29  (  2)

5. Dešenice            18   8   2   8   30 : 27    26  ( -1)

6. Janovice B          17   7   4   6   48 : 42    25  (  1)

7. Ježovy              18   6   6   6   25 : 45    24  ( -3)

8. Bezděkov B          16   6   4   6   33 : 30    22  ( -5)

9. Železná Ruda B      16   5   4   7   28 : 40    19  ( -2)

10. Křenice             18   4   5   9   32 : 45    17  (-13)

11. Měcholupy B         18   4   4  10   25 : 44    16  (-11)

12. Dlažov              17   3   4  10   28 : 48    13  (-11)

13. Spůle               18   2   3  13   16 : 55     9  (-15)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

MILČICKOU TVRZ DOBYLY  KVASETICE

Osm zápasů které Milčice odehrály v tomto ročníku na domácím hřišti po úvodní remíze s béčkem Pačejova pak skončilo vždy jejich vítězstvím. Devátý duel už znamenal pro domácí Milčice stop této úspěšné sérii. Jejich nedostupnou tvrz  dobyly Kvasetice, které do domácí branky třikrát skórovaly a dali tak ještě o jednu branku více, než domácí inkasovali v předcházejících pěti zápasech dohromady. Kvasetice si tak upevnily v tabulce druhé místo a na třetí místo se vrátil zpět  po vítězství v Pačejově Sokol Zavlekov.

SOBĚŠICE – PLÁNICE  1 : 1 (0 : 0)

Branky: 65. Strolený(vlastní) – 48. Bauer Marek .

Rozhodčí: Vondrtáček Václav, hráno bez karet. Diváků: 40.

MILČICE – KVASETICE  2 : 3 (0 : 2)

Branky: 47. a 81. Kubáň Milan - 8. Bally Pavel, 16. Hanzlík Josef, 70. Koc Václav. ŽK 3:3. Diváků: 80. Rozhodčí:  Abraham Josef

KOLINEC – KAŠPERSKÉ HORY  1:4 (1:1).

Branky: :7. Kudlic, - 7. a 46. Rovňan M.,60. Kašák T.,85. Šuba V. ŽK 1:0. Diváků:  70. Rozhodčí: Brůha.

NALŽOVSKÉ HORY B  - HRÁDEK B 2 :4 (1 : 2)

Branky: 23. Kareš Kamil, 85. Jedlička Antonín  - 15.,61. Moravec Pavel, 85. Buchsbaum Petr, 34. Vinický Pavel.  Rozhodčí:Mácal Roman . ŽK: 2:2. Diváků: 60.

ŽIHOBCE B - SVÉRADICE B 3 : 0( 0:0).

Branky: 68. Pokorný Luboš 79. Drobný Milan 89. Roháček Tomáš . ŽK:  1: 1. Diváků 50. Rozhodčí Staněk  L.

PAČEJOV B - ZAVLEKOV 0 : 1 (0 : 0)

Branky: Fous Jan. ŽK: 0 : 1. Diváků: 100. Rozhodčí: Bala Petr.

1. Kašp. Hory     17  15   0   2   90 : 22    45  ( 21)

2. Kvasetice      17  12   3   2   80 : 23    39  ( 15)

3. Zavlekov       17  11   2   4   54 : 20    35  ( 11)

4. Pačejov B      17  10   3   4   60 : 24    33  (  6)

5. Milčice        17   9   5   3   54 : 27    32  (  5)

6. Kolinec        17   7   3   7   38 : 42    24  ( -3)

7. Plánice        17   6   5   6   41 : 33    23  ( -1)

8. Žihobce  B     17   7   2   8   39 : 44    23  ( -4)