KPD , KSD – skupina A 19. kolo 28. – 29.4. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

FAVORIT V SUŠICI NARAZIL

Dosavadní vedoucí tým krajského přeboru staršího dorostu který reprezentuje sportovní školu Plzeň  na jaře poprvé narazil. V duelu hraném na hřišti v Sušici po  sérii letošních jednoznačných výher , kdy zatěžkával soupeře pěti a více góly překonal domácí obranu a brankáře Jandu pouze jedou . Jelikož i lídr tabulky jednou musel kapitulovat došlo na dělbu bodů. Domácí tak znovu prokázali, že druhé místo v tabulce jim patří zcela zaslouženě, ale musí nadále čelit ataku o bod v tabulce zpět  dvou plzeňským soupeřům Doubravce a ZČE Plzeň. Za úspěch je třeba pokládat v tomto kole i remízu Horažďovic v souboji dvou sousedů v tabulce na horké půdě ve Vejprnicích. Méně již byli úspěšní další dva zástupci Pošumaví v 19.kole KP  Klatovy doma podlehli těsně třetímu týmu tabulky ZČE Plzeň a Luby po prohře v Postřekově klesly v tabulce na její samotné dno.

STARŠÍ   DOROST

SK KLATOVY 1898 - ZČE PLZEŇ  1 : 2 (0 : 0)

Branky : Rendl - Trnka, Bledý

Rozhodčí : Jiří Petržilka. ŽK: 2 : 1, ČK : 74. min. Patrik Kvítek (SK Klatovy 1898)Diváků : 25

Sestava SK Klatovy 1898: Opl (46.min. Sláma) - Matějka Tadeáš, Rendl, Malenka, Macháček - Kodýtek, Flodr, Bouzek, Kolář - Lužný, Dolanský Střídali : Kvítek, Kalivoda, Kozák, Bilíček

VEJPRNICE HORAŽĎOVICE  2 :  2 ( 0: 1)  PK 4:3

Branky Horažďovice: 6. a 85.Sova Jan.  Rozhodčí: Sirový Václav

Sestava Horažďovic: Kylián (65.Macoun) - Dom.Vonášek, Dan Vonášek, Pintíř, J.Pařil - Kliment, Sova, Vrzal, Štěpán - Macoun, Zdichynec (T.Greger, T.Nováček, Červený)

SUŠICE -  SŠ PLZEŇ 1: 1 ( 0: 0)  PK 3:5

Josef Sova

Obětavý a bojovný výkon domácího celku proti vedoucímu týmu z Plzně přinesl zaslouženou remízu. Domací tým dobře a organizovaně bránil a nepouštěl aktivní hosty do ložených gólových šancí.

Jediný gól hostů trefil trefil hlavou v 80min.Černý po rozehraném přímém kopu.Domácí celek po krásné přímočaré akci v 90. minutě  srovnal Mužíkem.

Trenér Josef Sova : " Celý tým za dnešní výkon zaslouží pochvalu."

Branky: Mužík -Černý

Rozhodčí:Hájek Zdeněk,ŽK:2:2, diváků:30

Sestava Sušice:Janda, Trčan, Kodýdek, Chmelík, Šoural, Kůs,Halas,Mužík,Reitmaier, Varga, Matějka, Chudý, Tonner,Skrbek,Pojar.

POSTŘEKOV  - VD LUBY 3: 2 ( 1: 2)

Podrobnosti nehlášeny

Ostatní výsledky :  Tachov  -Nepomuk 1: 0 ( 1: 0), Doubravka - Přeštice 4: 2 ( 1: 0), Holýšov  - Domažlice 0: 8 ( 0: 2)

1. SŠ  Plzeň           19  16   1   2   83 : 18    50  ( 22)

2. Sušice              19   9   8   2   52 : 24    41  (  5)

3. Doubravka           19  12   1   6   76 : 33    40  (  7)

4. SK ZČE Plzeň        19  12   3   4   65 : 31    40  ( 12)

5. Tachov              19  11   3   5   54 : 33    38  (  6)

6. Vejprnice           19   9   5   5   55 : 32    34  (  2)

7. Horažďovice         19   7   6   6   44 : 34    30  (  0)

8. Domažlice           19   8   4   7   58 : 34    29  (  1)

9. Klatovy             19   6   3  10   46 : 47    27  ( -9)

10. Přeštice            19   7   4   8   43 : 36    26  ( -2)

11. FK Nepomuk          19   4   5  10   30 : 52    18  (-10)

12. Postřekov           19   4   0  15   19 :110    12  (-18)

13. Holýšov             19   3   1  15   38 :100    10  (-20)

14. Luby                19   2   2  15   19 : 98    10  (-19)

MLADŠÍ   DOROST

VEJPRNICE - HORAŽĎOVICE  4 : 1 ( 2: 1)

Branka  za hosty : 12.Vachuška Aleš.  Rozhodčí: Sirový Václav

Sestava Horažďovic: Říha - Hájek, Vaněček, Vrzal, Červený - T.Nováček, T.Greger, Vachuška, T.Pařil - Kovář, Mareš (Pena)

SUŠICE –SŠ PLZEŇ  B   2: 0 ( 0: 0)

DOUBRAVKA PŘEŠTICE 3: 0 ( 1: 0)

1. Doubravka           11   7   2   2   41 : 16    25  (  8)

2. SŠ  Plzeň           10   7   2   1   35 : 14    24  (  8)

3. Vejprnice           11   7   1   3   33 : 25    22  (  1)

4. Sušice              11   4   2   5   30 : 28    16  ( -4)

5. Přeštice            10   5   1   4   22 : 21    16  (  7)

6. Domažlice            9   4   2   3   21 : 23    14  (  2)

7. Klatovy 1898        11   3   0   8   25 : 36     9  ( -9)

8. Horažďovice         11   0   0  11    7 : 51     0  (-18)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

KOLINEC PODRUHÉ NA JAŘE PŘIVEZL BODY Z VENKU

Devatenácté kolo krajské soutěže přineslo pro Kolinec další úspěch. Již potřetí  na jaře přivezl z venku tři body a zároveň prodloužil svojí úspěšnost tří výher  za sebou. V tabulce třetí Nýrsko si doma poradilo se sedmým Mrákovem  a předposlední Měčín podle předpokladů nestačil na druhý plzeňský Smíchov od kterého dostal doma půltucet branek.

BLÍŽEJOV -  KOLINEC 3 : 5 (2:3)

Milan Milfort Kolinec: „Do utkání jsme vstoupili s nasazením a lehce jsme se ujali vedení 3:0. Ještě snáz jsme však domácí nechali srovnat stav a to během pěti minut pokud pominu poločasovou přestávku. Nakonec jsme však zápas se cti uhráli a zaslouženě vyhráli.“

NÝRSKO  - MRÁKOV 5: 3 ( 2: 1)

MĚČÍN  - SK SMÍCHOV 1: 6 ( 0: 3)

Ostatní výsledky:

Nýřany  - Zbůch 0: 6 ( 0: 3),  Blovice -  Staňkov 7: 0 ( 2: 0), Koloveč  -Horš.Týn 6: 2 ( 1: 0),Stod - Merklín 1: 4 ( 0: 1)

1. Merklín             19  16   0   3   93 : 36    48  ( 21)

2. Smíchov Plzeň       19  15   0   4   96 : 33    45  ( 18)

3. Nýrsko              19  14   1   4   97 : 42    43  ( 13)

4. Koloveč             19  12   3   4   61 : 39    41  (  9)

5. Stod                19  10   3   6   56 : 32    34  (  3)

6. Nýřany              19  10   2   7   48 : 43    34  (  2)

7. Mrákov              19   7   5   7   40 : 48    30  ( -1)

8. Zbůch               19   8   3   8   60 : 63    28  (  0)

9. Kolinec             19   8   1  10   45 : 54    25  ( -2)

10. Blovice             19   7   1  11   43 : 66    23  ( -8)