OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) 15. kolo 28. – 29.4. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

NEJLEPŠÍ KANONÝŘI PŘEBORU OPĚT V AKCI

V 19. kole potvrdilo své postavení v tabulce ziskem třech bodů  prvních pět kolektivů . Na jejich výhrách se podíleli  nejlepší střelci  přeboru. V tabulce střelců kralující Jiří Jelínek ze Ž.Rudy  s 27 brankami  byl dvakrát jediným střelcem  duelu v N.Horách, druhý  hartmanický Michal Šimek si počínal obdobně    a rychlými 2 góly v Bolešinech  klestil cestu k výhře v Bolešinech (jeho spoluhráč a šestý v tabulce kanonýrů Patrik Tonner(16) přidal další dvě úspěšné trefy)  které nezabránil ani hattrickem devátý kanonýr střelecké tabulky domácí Josef Rašek. Vedoucí Hradešice mají  svého borce na skórování Pavla Nauše (27 branek) , což potvrdil čtyřmi góly  na hřišti domácího Myslíva . Zvláštní pozornost na sebe v posledních třech kolech upoutal Karel Šleis (24) ze Startu Luby tím, že v posledních třech kolech , vždy čistým hattrickem třikrát za sebou zařídil výhru Lub, když ten poslední hattrick dal v neděli v Nezamyslicích. Stranou nezůstal úspěšný střelec minulých kol ani Lukáš Kulhánek(15)  ze Švihova, který pečetil čtvrtým gólem vítězství druhého týmu tabulky ve Strážově.  Jen v tabulce střelců pátý Pavel Beránek (19) z D.Vsi svojí gólovou sbírku nerozšířil, neboť jeho klub měl v tomto kole volno.

MOCHTÍN - KAŠPERSKÉ HORY   0 : 0(0:0)na PK 3:2

Stanislav Bejvl

Domácí se nezbavili střelecké nemohoucnosti z předcházejícího zápasu a ani nejvyloženější šance nedokázali proměnit .Hosté ohrozili branku Mochtína za celý zápas pouze dvakrát a tak remíza je pro ně spíše ziskem.V penaltovém rozstřelu se zaskvěl domácí gólman Kuchař,který zlikvidoval tři soupeřovi penalty.

Sestava Mochtín:Kuchař-Peleška Petr.Žiak Jan,Řeřicha Tomáš,Pretzelmayer Jaroslav-Velek Tomáš,Nebeský Jan,Pretzelmayer Viliam,Hadáček Jakub-Peleška Jiří,Burian David,střídali Kapusta Matěj,Koranda David,Lang Tomáš,Mužík Radek,Šafránek Jan

Rozhodčí:Hessová Tereza;ŽK:1:0;Diváků:20

NALŽOVSKÉ HORY - ŽELEZNÁ RUDA   0 : 2(0 : 1)

Branky:22.,60.Jelínek Jiří

Rozhodčí laik ; hráno bez karet . Diváků:30

MYSLÍV – HRADEŠICE  2 : 5 (1 : 1)

Branky : 30. Kučera Martin, 44. Berka Daniel – 10. vlastní( Pitule Vojtěch), 37., 51., 61., 65. Nauš Pavel. Bez karet. Diváků: 20.

Rozhodčí: Bala Petr.

STRÁŽOV-ŠVIHOV  0 : 4 (0 : 1)

Milan Denk

Ve Strážově bylo k vidění průměrné utkání z obou stran. Švihov vstoupil do zápasu aktivněji, domácí se museli spokojit s hrou na brejkové situace. Hosté byli po stránce jak technické tak fyzické vyspělejší. Po obdržené brance v prvním poločase nedokázali domácí změnit hru a tak se golu nedočkali. Druhá půle přinesla řadu golových šancí na obou stranách, pouze hosté však dokázali tyto šance zužitkovat ve vlastní prospěch a ze Strážova si odvést plný počet bodů.

Branky:18.,67. Šimán, 45. Křepel, 68. Kulhánek

Rozhodčí:V. Presl;ŽK:1:0;Diváků :50

Sestava domácích: J.Kalivoda, F.Muchka, P.Thurnvald, P.Bouberle, J.Vališ, D.Zetocha, D.Heidenreich, V.Thurnvald, P.Hudský,O.Adamec, O.Schwarc, O.Rubáš, L.Soušek, V.Vítovec, O.Rubáš, J.Toman

BOLEŠINY – HARTMANICE  3 : 4 (2 : 2)

Branky: 20´30´42´ Rašek Josef  - 3.,8. Šimek Michal , 54.,60.Topner Patrik .

Rozhodčí:Pastiřík;ŽK:0:1;Diváků :30

NEZAMYSLICE – LUBY  2 : 6 (0 : 3)

Branky : Hošek Josef ,Kubovec Josef - Šleis 3,Pivonka 2,Jiřinec 1. Rozhodčí: Šůrová. Diváků. 30

1. Hradešice       18  15   1   2   58 : 24    46  ( 19)

2. Švihov          18  12   2   4   57 : 28    40  ( 14)

3. Luby            18  12   2   4   52 : 25    38  ( 11)

4. Železná Ruda    17  11   2   4   54 : 31    37  ( 14)

5. Hartmanice      18  10   1   7   54 : 43    31  (  4)

6. Dlouhá Ves      17   7   4   6   32 : 48    28  ( -2)

7. Mochtín         18   7   3   8   35 : 35    26  ( -3)

8. Nalž. Hory      17   6   5   6   33 : 33    25  ( -4)

9. Nezamyslice     17   7   2   8   44 : 40    23  ( -4)

10. Kašp. Hory      18   5   3  10   26 : 40    20  ( -6)

11. Strážov         17   2   4  11   26 : 56    13  (-17)

12. Bolešiny        16   2   2  12   25 : 57     8  (-19)

13. Myslív          17   0   3  14   15 : 51     4  (-24)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

LUBY VRÁTILY PAČEJOVU PODZIMNÍ PROHRU

Vedoucí kolektiv okresního přeboru mladších žáků  měl na svém kontě ve svém tažení za celkovým vítězstvím v přeboru Pošumaví jedinou kaňku v podobě podzimní domácí těsné prohry 0 : 1 se  překvapením přeboru Sokolem Pačejov. Tato černá tečka , která znamenala jedinou prohru lubských fotbalových nadějí  byla v tomto kole smazána . Luby v přímém souboji o první místo stejným výsledkem 0:1 domácím jejich prohru z podzimu vrátily. Tímto vítězstvím si s největší pravděpodobností proklestily Luby cestu za ziskem nejcennějších  medailí. K těm dalším dvěma, jde jen o to jaké budou barvy , stříbrné či bronzové mají již velmi blízko  Pačejov a  po výhře v Mochtíně také  nejlépe střílející tým přeboru (blíží se již ke stovce gólů) Sokol Měčín.

MOCHTÍN – MĚČÍN  4 : 7 (2 : 1)

Tomáš Kapusta

Utkání dvou rozdílných poločasů.První patřil domácím,kteří si vypracovali spoustu vyložených příležitostí,ale koncovka byla žalostná,včetně neproměněného pokutového .kopu. Přesto poločas skončil 2:1. Druhý poločas naopak patřil hostům. Ti měli nakonec více sil, své šance proměnili a šesti góly se jim podařilo otočit  výsledek ve svůj prospěch .

Branky : Velek Tomáš ,Mužík Radek ,Šafránek Jan ,Kapusta Matěj -  Žižka Michal 2, Zavadil Tomáš , Brantl Tomáš , Votípka Matěj , Šimek Jan  a Koliha Karel .

Rozhodčí : Šafránek Jan. Diváků: 20.

PAČEJOV – LUBY  0 : 1 (0:1)

V přímém souboji o 1.místo dokázali lubští mladší žáci vrátit domácím podzimní porážku stejným brankovým rozdílem. V oboustranně velmi kvalitním zápase rozhodl gól  Matěje Pivoňky už ze 6.minuty. Závěrečný nápor domácích už vyzněl naprázdno.

Branka: 6. Pivoňka Matěj

Rozhodčí: Roman Mácal;ŽK:0:1;Diváků:30.

JANOVICE-PLÁNICE  3 : 1 (1 : 1)

Branky : 15. Kovařík, 39. a 44. Jelínek L. - 28. Drmola V.

Rozhodčí: Mazanec. Diváků:20

SUŠICE C – KLATOVY B  3 : 2 (1 : 0)

Branky: Miškovič 2, J. Kutil  -  Mareš, Havlíček

Rozhodčí: Šůrová

Sestava TJ Sušice:  Kožmín, Krouský, Ježek,  Tomas, Holeček, Homolka, Miškovič, Bernátek, T. Kutil a J. Kutil

SUŠICE B – ŽICHOVICE 11: 1 (6 : 0)

Branky: 6´, 14´, 55´ a 57´ Černý, 25´, 29´, 44´ Skrbek, 17´, 41´, 47´ Svoboda, 30´ Gajdečka - 39´ Pavlík

Rozhodčí: Jakš

Sestava TJ Sušice:  Kaliský, Valenta, Gajdečka, Kolařík, Frolík, Skrbek, Loffelmann, Míčka, Šefrna, Černý a Svoboda

1. Luby                13  11   1   1   69 : 10    35  ( 16)

2. Měčín               13   9   3   1   96 : 22    30  ( 12)

3. Pačejov             13   9   2   2   57 : 10    30  (  8)

4. Sušice C            13   8   1   4   79 : 24    26  (  7)

5. Klatovy  1898 B     13   6   3   4   45 : 28    22  (  0)

6. Sušice B            13   6   1   6   61 : 35    20  ( -2)

7. Mochtín             13   5   1   7   75 : 47    16  ( -5)

8. Janovice            13   3   0  10   16 : 83     9  (-12)

9. Zichovice           13   2   0  11   23 : 83     6  (-12)