IV. TŘÍDA - skupina A, B 18. kolo 21.-22.4. 2012

IV. TŘÍDA  - skupina  A

BOD SI Z DERBY ODVEZLY KŘENICE

Remízový král dosavadního průběhu tohoto ročníku IV. třídy sk.A  SK Ježovy  se  po šesté , z toho již po páté doma rozešel se svým soupeřem dělbou bodů. Naposledy to bylo v posledním odehraném kole doma v prestižním derby se Sokolem Křenice, které stejně jako to na podzim hrané v Křenicích skončilo remízou.

SPŮLE - JANOVICE "B"  1 : 1 (0 : 1)

Branky: Petr  Radovan – Jelínek  Pavel, ŽK: 1:3, rozhodčí: Veverka  Jan, diváků: 50.

JEŽOVY – KŘENICE  2 : 2 (1 : 1)

Branky: Tampa, Oberdorfer Dušan  -  Losch, Baxa Jiří .

Rozhodčí: Hessová Tereza, ŽK: 1 : 2 . Diváků: 20.

DEŠENICE - VRHAVEČ „B“  2 : 1 (1 : 0 )

Karel Pytel-sekretář Startu Dešenice: "Chtěli bychom vyzdvihnout dobře odvedenou práci pana rozhodčího Habady při fotbalovém utkání Dešenice - Vrhaveč "B". Tak skvěle odpískané utkání jsem již dlouho nezažili."

Branky:  12. Rosa Pavel, 86. Dvořák Jiří - 85. Hošek Josef. ŽK: 1 : 1. Diváků: 60

Rozhodčí Habada .

MĚCHOLUPY B – DLAŽOV  2 : 2 (0 : 0)

Branky: 53. Jahoda Marek, 91. Petelík Radek – 51. Kůra Augustýn, 83. Tribula Jakub

Rozhodčí:Holeček; ŽK:0:2; Diváků:40.

ŽELEZNÁ RUDA B – BEZDĚKOV B

Utkání nehráno pro nezpůsobilý terén. Na základě dohody obou klubů bude sehráno v náhradním termínu 1.5. ve 14:00hodin. Termín podléhá schválení STK.

MĚČÍN B – BOLEŠINY   B  1 : 1 (0 : 1)

Branky: 52. Duchek - 34. Moravčík .

Rozhodčí:  Hájek Zdeněk;  ŽK: 3:3;  ČK: 0:1(Bureš); Diváků :50 .

1. Klatovy  1898 B     16  15   0   1   95 :  7    45  ( 21)

2. Měčín B             17   9   5   3   35 : 39    32  (  5)

3. Bolešiny B          17   9   3   5   38 : 26    30  (  6)

4. Vrhaveč  B          16   7   5   4   28 : 16    26  (  2)

5. Dešenice            17   8   2   7   30 : 26    26  ( -1)

6. Janovice B          17   7   4   6   48 : 42    25  (  1)

7. Ježovy              17   6   5   6   24 : 44    23  ( -1)

8. Bezděkov B          15   5   4   6   31 : 29    19  ( -5)

9. Železná Ruda B      15   5   4   6   28 : 39    19  ( -2)

10. Křenice             17   4   4   9   31 : 44    16  (-11)

11. Měcholupy B         17   4   3  10   24 : 43    15  (-12)

12. Dlažov              16   3   4   9   27 : 46    13  (-11)

13. Spůle               17   2   3  12   16 : 54     9  (-15)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

PLÁNICE POPRVÉ LETOS VYHRÁLA

Od  prvního dne měsíce října minulého roku čekali diváci v Plánici na další vítězství Sokola v domácím prostředí . Nechtěnému půstu udělal konec  73. minuta zápasu   s rezervou FK Svéradice ve které  dal Lukáš Plánička vítěznou branku do branky tohoto soupeře.   Po třetí za sebou na jaře ze svého  hřiště odešli  bez obdržené branky  hráči druhého celku tabulky Sokola Kvasetice. V osmém domácím duelu v tomto ročníku ale poprvé jejich střelci nedokázali vsítit ani jedinou branku a to znamenalo , že se museli doma s Kolincem po bezbrankovém průběhu o body dělit. Na tomto klopýtnutí Kvasetic nejvíce vydělaly vedoucí Kašperské Hory, které po dvouciferné výhře nad béčkem z N. Hor zvýšily svůj náskok už na slibných šest bodů.

PLÁNICE – SVÉRADICE  B    1 : 0 (0 : 0)

Branky:  73. Plánička Lukáš .

Rozhodčí: Mácal Roman; diváků : 50. ŽK: 1 : 2.

KVASETICE - KOLINEC 0 :0 (0:0)

Pavel Roub

V Kvaseticích se hrálo za velice větrného, i když slunečného počasí. Hosté překvapili velice dobrou hrou v poli a v prvním poločasu si obě mužstva vypracovala několik šancí. Vyrovnaná hra pokračovala i ve druhém poločase. Hrálo se vyrovnaně až do 90. minuty a nejlepšími hráči na obou stranách byli brankáři.

Rozhodčí : Blaheta, ŽK: 1 : 2, diváků 30

TJ KAŠPERSKÉ HORY – NALŽOVSKÉ HORY „ B“  11 : 0 (9 : 0)

Tomek Petr

Utkání začalo s 15 minutovým zpožděním. Domácí mužstvo  před nadšenými fanoušky zaslouženě  zvítězilo i po vlažném druhém poločase. Velkou zásluhu na konečné výsledku měl hostující gólman, který chytil nejméně  7 dalších gólových šancí.

Branky: 4,76.Šuba Vladimír, 8,41 .Rovňan Richard, 12,45. Uxa Lukáš,13. Zifčák Jiří, 24,28. Vrhel Aleš, 38. Tomek Petr, 64. Voldřich Jiří .Rozhodčí: Bala Petr. ŽK: 1:5. Diváků:60

SOBĚŠICE – PAČEJOV B   1 : 5 (0 : 3)

Jaroslav Macháček

Hosté sehráli dobrý zápas, zvláště první poločas velmi dobře kombinovali.

Branky :Procházka - Ondřej  Hromádka 3,  Zdeněk Marek a  Václav Hlůžek . Diváků: 30. Rozhodčí: Míšek.

ZAVLEKOV – MILČICE  1 : 1 (0 : 0)

Branky: 59. Špitalský Jan – 50. Průcha Jiří. ŽK: 1 : 2. Rozhodčí: Lažánek Karel. Diváků: 50.

HRÁDEK B  - ŽIHOBCE B     6 : 2 (5 : 0)

Branky: 5. 6. 30. 34.min. Vinický Pavel, 27. Bigasz Robert, 83. Král Tomáš - 56.  Kratejl Michal, 75. Fiala Luboš . Diváků: 40. ŽK: 2 : 1. Rozhodčí: Petr Bala.

1. Kašp. Hory          16  14   0   2   86 : 21    42  ( 18)

2. Kvasetice           16  11   3   2   77 : 21    36  ( 12)

3. Pačejov B           16  10   3   3   60 : 23    33  (  9)

4. Zavlekov            16  10   2   4   53 : 20    32  (  8)

5. Milčice             16   9   5   2   52 : 24    32  (  8)

6. Kolinec             16   7   3   6   37 : 38    24  (  0)

7. Plánice             16   6   4   6   40 : 32    22  ( -2)

8. Žihobce  B          16   6   2   8   36 : 44    20  ( -4)

9. Hrádek B            16   6   1   9   37 : 66    19  ( -5)

10. Svéradice B         16   3   0  13   19 : 52     9  (-15)