KPD , KSD – skupina A 18. kolo 21.-22.4. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

KRÁL REMÍZ VYHRÁL ŠESTÝ ZE SEDMI PENALTOVÝCH  ROZSTŘELŮ

Jednoznačným dosavadním remízovým králem tohoto ročníku krajského přeboru staršího dorostu je Sušice. Svěřenci trenéra Josefa Sovy z osmnácti zápasů  sedmkrát remizovali. Těmto sedmi bodům dalších šest získali za úspěšnou střelbu pokutových kopů, naposledy v tomto kole v Nepomuku   a jen jedenkrát svůj penaltový rozstřel prohráli.

V 18.kole KP dorostu se hrálo pošumavské derby v Horažďovicích ve kterém hostili domácí Luby . Derby skončilo  podle papírových předpokladů a body zůstaly doma. Vyrovnaný zápas dvou sousedů v tabulce sehrály Klatovy  v Přešticích a také zde nakonec získal plný počet bodů domácí celek.

STARŠÍ   DOROST

HORAŽĎOVICE - LUBY 3 : 1 (3:1)

Václav Dušek ml.

V Horažďovicích bylo k vidění utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jasná převaha domácích, kterým se marodka až na Kubaně vyprázdnila, ve druhém pak podstatně lepší výkon hostů. Domácí do utkání do slova vlétli, po pár vteřinách je poslal dovedení střelou k tyči Kába a když brzy zakončili brejkové situace do nestíhající lubské obrany Vachuška a Kliment, vše vypadalo, že si Luby odvezou podobnou nadílku jako nedávno v tabulce podobně postavený Nepomuk. Domácí se v dalším průběhu nepochopitelně uspokojili se skórem, výrazně zvolnili a Luby je před přestávkou dokázali potrestat brankou Pivoňky z pokutového kopu. Toto varování však zřejmě nestačilo a v úvodních deseti minutách druhého poločasu měli Luby dvě slušné příležitosti na další korekci výsledku. Neuspěli a tak se utkání slabé úrovně dohrálo bez dalších rušivých momentů za současného stavu až do konce. S přehledem řídil rozhodčí Petrželka František.

Branky: 1.Kába Roman, 11.Vachuška Alex, 21.Kliment Ladislav - 44.Pivoňka Marek PK

Rozhodčí: Petrželka František, ŽK: 1:1, Diváků: 50

Sestava Horažďovic: Macoun - Dom.Vonášek, Dan Vonášek, Pintíř, Štěpán - Kliment, Sova, Vachuška, Vrzal - Kába, Zdichynec (T.Nováček, J.Pařil, T.Greger - Kylián)

PŘEŠTICE  - KLATOVY 4: 3 ( 2: 1)

Podrobnosti nehlášeny.

NEPOMUK  - SUŠICE  3 : 3 (2 : 0) PK  4:5

Branky za Sušici : Varga 2, Mužík (PK)

Sestava Sušice: Janda,Trčan,Kodýdek,Chmelík,Šoural,Mužík,Pojar,Halas,Skuhra, Varga, Matějka, Chudý, Tonner

Rozhodčí:Konig Michal,ŽK:3:3, diváků 30.

OSTATNÍ VÝSLEDKY : SŠ Plzeň -  Postřekov 5: 0 ( 4: 0) , Domažlice  - Tachov 5: 2 ( 2: 1) , SK ZČE  - Holýšov 9: 2 ( 4: 0),  Vejprnice -  Doubravka 2: 3 ( 1: 1)

1. SŠ  Plzeň           18  16   0   2   82 : 17    48  ( 21)

2. Sušice              18   9   7   2   51 : 23    40  (  7)

3. Doubravka           18  11   1   6   72 : 31    37  (  7)

4. SK ZČE Plzeň        18  11   3   4   63 : 30    37  (  9)

5. Tachov              18  10   3   5   53 : 33    35  (  6)

6. Vejprnice           18   9   4   5   53 : 30    32  (  4)

7. Horažďovice         18   7   5   6   42 : 32    29  ( -1)

8. Klatovy             18   6   3   9   45 : 45    27  ( -6)

9. Domažlice           18   7   4   7   50 : 34    26  ( -2)

10. Přeštice            18   7   4   7   41 : 32    26  ( -2)

11. FK Nepomuk          18   4   5   9   30 : 51    18  (-10)

12. Holýšov             18   3   1  14   38 : 92    10  (-17)

13. Luby                18   2   2  14   17 : 95    10  (-19)

14. Postřekov           18   3   0  15   16 :108     9  (-18)

MLADŠÍ   DOROST

PŘEŠTICE KLATOVY 5: 2 ( 2: 0)

Podrobnosti nehlášeny

OSTATNÍ VÝSLEDKY : Vejprnice Doubravka 2: 2 ( 1: 0)  PK 2:4

1. SŠ  Plzeň            9   7   2   0   35 : 12    24  (  8)

2. Doubravka           10   6   2   2   38 : 16    22  (  8)

3. Vejprnice           10   6   1   3   29 : 24    19  (  1)

4. Přeštice             9   5   1   3   22 : 18    16  (  7)

5. Domažlice            9   4   2   3   21 : 23    14  (  2)

6. Sušice              10   3   2   5   28 : 28    13  ( -4)

7. Klatovy 1898        11   3   0   8   25 : 36     9  ( -9)

8. Horažďovice         10   0   0  10    6 : 47     0  (-18)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

NÝRSKO ZNOVU  INKASOVALO PĚT BRANEK

V 18. kole krajské soutěže hráli podruhé na jaře nýrští dorostenci na hřišti soupeře. Jak před tím v Kolovči, tak nyní v Nýřanech inkasovali po pěti brankách .Přes tento opakovaný neúspěch vzhledem k bezpečnému bodovému náskoku je Okula stále v tabulce na velmi pěkném 3. místě .

Nadále příjemně překvapují dorostenci Sokola Kolinec, kterým se na rozdíl od dalších dvou zástupců z Pošumaví v krajské soutěži daří svoje umístění vylepšovat, když po  výrazné výhře doma nad Stodem  postoupili na deváté místo.

Měčín velké naděje uspět na hřišti lídra tabulky v Merklíně neměl a klesl na předposlední místo.

MERKLÍN  - MĚČÍN 5: 0 ( 1: 0)

NÝŘANY  - NÝRSKO 5: 4 ( 4: 2)

KOLINEC – STOD  2 : 0 (0 : 0)

Po krásné prvním poločase domácí začali těžkého soupeře přehrávat a po krásné střele Vítka Kratochvíla se ujali vedení, které potvrdil únikem a angličanem Michal Rab. Za zmínku stojí tři nastřelená  břevna  naší branky i přesto však bylo naše vítězství zasloužené a to i protože většina našich hráčů včera sehrála celý těžký zápas v Kvaseticích, kde zejména jejich zásluhou uhráli cenný bod.

OSTATNÍ VÝSLEDKY : Staňkov  - Koloveč 1: 2 ( 1: 1)  ,  Mrákov -  Blovice 6: 0 ( 3: 0)   Zbůch  - SK Smíchov 6: 2 ( 3: 1), Horš.Týn  - Blížejov 3: 3 ( 3: 3)  PK 2:1

1. Merklín             18  15   0   3   89 : 35    45  ( 18)

2. Smíchov Plzeň       18  14   0   4   90 : 32    42  ( 15)

3. Nýrsko              18  13   1   4   92 : 39    40  ( 13)

4. Koloveč             18  11   3   4   55 : 37    38  (  9)

5. Stod                18  10   3   5   55 : 28    34  (  6)

6. Nýřany              18  10   2   6   48 : 37    34  (  5)

7. Mrákov              18   7   5   6   37 : 43    30  ( -1)

8. Zbůch               18   7   3   8   54 : 63    25  ( -3)

9. Kolinec             18   7   1  10   40 : 51    22  ( -5)

10. Blovice             18   6   1  11   36 : 66    20  ( -8)