OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) 18.(14.). kolo 21.-22.4. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

ŠVIHOVU K URŽENÍ DRUHÉHO MÍSTA PŘISPĚL KULHÁNKŮV  HATTRICK

Odložením utkání 18. kola okresního přeboru žáků Železná Ruda – Bolešiny pro nezpůsobilý terén se ještě více zkleslila počtem odehraných zápasů tabulka této soutěže. Na prvních místech nedošlo ke změnám. Švihov si za vedoucím Sokolem Hradešice udržel druhé místo také domácí výhrou nad Sokolem Nezamyslice ve kterém se blýskl autor všech branek vítěze , čistým hattrickem Lukáš Kulhánek. Toho napodobil dalším hattrickem i lubský Karel Šleis, který zachránil tři body ve vyrovnaném souboji doma se Sokolem Nalžovské Hory.

ŽELEZNÁ RUDA – BOLEŠINY  nehráno

Utkán í bylo pro nezpůsobilý terén odloženo.

TJ KAŠPERSKÉ HORY – HARTMANICE  2 : 0 (1 : 0)

Tomek Petr

Zasloužené vítězství domácího mužstva.

Branky: 11.Pešek Pavel, 37.Podzemský Martin. Rozhodčí: Bala Petr; ŽK: 1:3; Diváků:30

MOCHTÍN-DLOUHÁ VES   1 : 2 (1 : 1)

Stanislav Bejvl

Mírnou převahu nedokázali domácí využít a tak vyhrál ten štastnější.Za předvedenou hru musím klukům poděkovat a jen je povzbudit do dalších bojů.

Branky: Burian David - Beránek Pavel,Hrach Václav. Rozhodčí:Dolejš Jiří;Diváků : 30.

FC ŠVIHOV –  SOKOL NEZAMYSLICE  3 : 0 (1 : 0)

Václav Pavelec

Domácím se povedla odveta za nepovedené podzimní utkání. Potěšili nulou gólmana, naopak je může mrzet mnoho dalších neproměněných šancí.

Branky : 3.,50.,70.Kulhánek Lukáš . Rozhodčí: Koura Radim. ŽK:1:1 .Diváků : 30

HRADEŠICE - STRÁŽOV  4 : 1 (0 : 0)

Milan Denk

Při prvním pohledu na oba soupeře bylo vidět že domácí mají několik hráčů    fyzicky vyspělejších než hosté. První poločas byli domácí lepším týmem,ale hosté   dobře bránili a golové šance Hradešic vychytal vynikající Jakub Kalivoda. Hosty   oslabilo ve 25 min. zranění doté doby vynikajícího Petra Thurnvalda,V druhem   poločase se hosté ujali vedení po golu Tomáše Volfa. Poté domácí zvýšili aktivitu   a o dvě hlavy menší Strážovští hráči propadali v osobních soubojích, poté během   dvaceti minut domácí vstřelili čtyři góly a o zápase bylo rozhodnuto.

Sestava hostů: J.Kalivoda, P.Thurnvald, P.Bouberle, J.Vališ, D.Zetocha,   D.Heidenreich, V.Thurnvald, P.Hudský,O.Adamec, O.Schwarc, L.Soušek, V.Vítovec,  J.Toman,T. Volf.

Branky:  55' D. Chmelík, 57', 64' D. Vaněček, 61' M. Buchta - 48' T. Volf.

Rozhodčí: Miroslav Pena, hráno bez karet, diváků 30.

LUBY – NALŽOVSKÉ HORY  3 : 2 (1 : 2)

Domácí po zlepšeném výkonu ve druhém poločase strhli  vítězství s vyrovnaným soupeřem na svojí stranu.

Branky:  Šleis Karel  3 - Kupka Robert 2. ŽK 1:2, ČK 0:1 (66. Pícha Martin)

Rozhodčí: Habada . Diváků: 50.

1. Hradešice           17  14   1   2   53 : 22    43  ( 16)

2. Švihov              17  11   2   4   53 : 28    37  ( 11)

3. Luby                17  11   2   4   46 : 23    35  (  8)

4. Železná Ruda        16  10   2   4   52 : 31    34  ( 11)

5. Hartmanice          17   9   1   7   50 : 40    28  (  1)

6. Dlouhá Ves          17   7   4   6   32 : 48    28  ( -2)

7. Nalž. Hory          16   6   5   5   33 : 31    25  ( -1)

8. Mochtín             17   7   2   8   35 : 35    24  ( -1)

9. Nezamyslice         16   7   2   7   42 : 34    23  ( -1)

10. Kašp. Hory          17   5   2  10   26 : 40    19  ( -7)

11. Strážov             16   2   4  10   26 : 52    12  (-14)

12. Bolešiny            15   2   2  11   22 : 53     8  (-16)

13. Myslív              16   0   3  13   13 : 46     4  (-21)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

BRANKOVÉ KONTO PLÁNICKÝCH HROZIVĚ NARŮSTÁ

V roli vraždění neviňátek nastupují do každého soutěžního zápasu mladších žáků fotbalové naděje Sokola Plánice. Funkcionáři tohoto klubu přihlásili do této soutěže věkovým složením velice mladé družstvo, které tvoří hráči patřící ve dvou třetin mezi kategorie mladších a starších přípravek. Také proto jejich výsledky jsou dvouciferné a soupeři si s Plánicí vylepšují skóre. To na straně Plánice se v počtu obdržených branek již blíží ke dvoustovce.

KLATOVY B - SUŠICE B   5 : 3 (1 : 2)

Branky: Javorský Ondřej  2, Baxa Dominik, Petrmichl Kevin. Shklyarskyy Bohdan -  Trz Lukas,2x Svoboda Florián.

Rozhodčí: Bína  Roman. Diváků 20.

PLÁNICE  - MĚČÍN  0 : 17 (0 : 7)

Branky:  23., 26., 41., 46., 56. Žižka, 6.,44. a 59. Benda, 10.,30.  Jareš , 15. Šimek 18. Kaliba , 34. Šindelář,  38.  Votípka, 51. Sládková, 51. Brant. 58. Knap.

Diváků: 30. Rozhodčí: Mácal Roman.

LUBY - SUŠICE C  3 : 0(2 : 0).

Libor Kutil

Přestože domácí nastoupili ve značně oslabené sestavě , kdy na postu brankáře musel zaskočit Jakub Brabec a do pole  byl tým doplněn dvěma hráči ze starší přípravky. Domácí si vytvořili několik brankových příležitostí , které ale zůstaly nevyužity. Naopak po vlastních chybách jsme dvakrát od Michala Pivoňky inkasovali  prohráli první poločas 2 : 0. V druhém poločase hosté bojovali, ale na jejich výkonu se podepsala únava z dopoledního zápasu, který většina hráčů měla v nohou.   Přesto druhý poločas přinesl pouze jedinou branku v sušické brance.

„Kluci zasluhují  pochvalu za to, že zápas nevzdali, bojovali do poslední minuty. “ řekl na adresu svých svěřenců sušický trenér Jiří Kutil.

Branky:Pivonka Michal 3, rozhodčí :Blaheta. Diváků:30.

Sestava Sušice  : Brabec- Homolka,  Jána,  Bernátek, Miškovič,  Krouský,  Ježek , Kutil T. Kutil J.

ŽICHOVICE – MOCHTÍN  1 : 6 (0 : 4).

Branky: 45. Miroš Martin - 5.Šafránek Jan, 11. a 59.Truchlý Tomáš, 20.Kapusta Matěj, 30.a 39.Velek Tomáš.

Rozhodčí: :Bala Petr. Diváků: 20.

DUKLA JANOVICE - PAČEJOV  0 : 6 (0 : 3)

Branky :3.,17.,33.,38. Hosnedl Petr, 50. Fiala Alexandr, 60. Hrachovec František

Rozhodčí: Diviš Robert. Diváků:20

Dohrávka 13. kola :

TJ  SUŠICE  "C" - FK DUKLA  JANOVICE   14  :  0 (8 : 0)

Jiří Kutil

Jednoznačný průběh zápasu, kdy si domácí hráči s chutí zastříleli proti fyzicky i herně slabšímu soupeři. Hosté přesto zasloužili pochválit za bojovný výkon. Nesoustředili se pouze na obranu, ale snažili se o kombinační  a útočný fotbal.

Branky:  Brabec 5, Holeček 3, Kutil Jiří 2, Bernátek, Krouský, Jána a Ježek po 1 .

Rozhodčí: Mácal. Diváků: 60

Sestava TJ Sušice "C": Jána, Homolka, Miškovič, Brabec, Kutil Jiří, Bernátek, Holeček, Ježek, Kutil Tomáš a Krouský

TJ  SUŠICE  "B" - START VD  LUBY 1 : 2 ( 0  :  1 )

Branky:  Loffelmann - Pivoňka 2

Rozhodčí: Veverka. Diváků: 60

Sestava TJ Sušice "B":Hanč, Šefrna, Černý, Loffelmann, Valenta, Svoboda, Skrbek, Mostl a Trš

1. Luby             12  10   1   1   68 : 10    32  ( 13)

2. Pačejov          12   9   2   1   57 :  9    30  ( 11)

3. Měčín            12   8   3   1   89 : 18    27  (  9)

4. Sušice C         12   7   1   4   76 : 22    23  (  7)