KPD , KSD – skupina A 17. kolo 14.-15.4. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

BODOVALA POUZE SUŠICE A UPEVNILA SI DRUHÉ MÍSTO

V 17. kole krajského přeboru dorostu  měly výhodu domácího hřiště tři týmy z Pošumaví, přesto uspěla pouze Sušice. Svěřenci trenéra Josefa Sovy si výhrou nad svým  rivalem z Domažlic upevnila druhé místo v tabulce. Bez sebemenší naděje na úspěch čelily doma předposlední Luby v utkání s lídrem tabulky. Přesto porážka doma místo tuctové na podzim v Plzni byla tentokráte pouze půltuctová. Daleko vyrovnanější souboj dvou sousedů v tabulce se hrál v Klatovech. Hostující Vejprnice získaly v první části dvoubrankový náskok. SK Klatovy již stačilo korigovat, ale na vyrovnání to nestačilo. Hosté si tak vynahradili podzimní ztrátu bodů doma, kdy s Klatovy hráli bez branek. Stále zraněními a nemocí zdemolovaný tým Horažďovic podle očekávání v tomto slátaném složení těžko odolával kvalitě v tabulce čtvrté Dobravky nad kterou na podzim dokázaly doma 3:1 zvítězit.

STARŠÍ   DOROST

LUBY - SŠ PLZEŇ 0 : 6  (0 : 3)

Branky : Lhotka Tomáš 3, Hanzal Luboš, Dotzauer Petr a Svoboda Daniel. Rozhodčí Šiška Pavel, ŽK 2 : 2, 40 diváků.

SK KLATOVY 1898 - SK SLAVIA VEJPRNICE 2 : 3(0:2)

Ján Gašpár

Soupeř za hru v 1. poločase si výhru zasloužil, domácí jenom dotahovali výsledek. Soupeř byl i fotbalovější a do hry dal i srdce.

Branky: Bouzek, Kodýtek - Šádek, Kuhajda, Gabriel

Rozhodčí : Vladimír Reznichenko. Divaku : 30. ŽK : 4 : 4

Sestava  Klatovy : Sláma (46.min. Opl) - Macháček, Rendl, Štengl, Kodýtek - Dolanský, Kojan, Flodr, Kolař - Lužný, Bouzek. Střídali: Bilíček, Kvítek, Kozák

SUŠICE -  DOMAŽLICE 3: 0 ( 2: 0)

Josef Sova

Rušné utkání s šancemi na obou stranách,které domácí proměnili v samém závěru prvního poločasu,J.Skuhrou ve 38. minutě  a ve 44.minutě T.Mužíkem.V samém úvodu druhého poločasu si vytvořili obě mužstva dvě stoprocentní šance,bohužel bez gólového efektu. V 65. minutě  střelou ze skrumáže z malého vápna zatížil konto hostů třetím golem J. Skuhra.

V 70.minutě  se hosté sami připravili vyloučením T.Čadka o možnost korigovat výsledek.

Branky: Skuhra 2,Mužík.

Rozhodčí:Klička,ŽK:1:2,ČK:0:1,Čadek,diváků 30.

Sestava Sušice : P. Janda, P. Trčan, L. Kodýdek, R. Chmelík, L. Šoural, T. Mužík, M .Halas, V. Pojar, A. Kůs, F. Matějka,  I. Varga, J. Chudý,  M. Tonner, J. Skuhra.

DOUBRAVKA  - HORAŽĎOVICE 3: 0 ( 1: 0)

Václav Dušek ml.

Hosté stále ve velmi oslabené a poslepované sestavě plánovali na půdě silné Doubravky co nejdéle vzdorovat. To se jim proti aktivitou hířícím domácím dlouho dařilo, ale celý zápas zlomila jediná minuta rozdělená poločasovou přestávkou. V nastaveném čase prvního poločasu domácí nepokryli náběh domácího hráče při rohovém kopu, který hlavou poslal svoje barvy do vedení. Hned ve 20.vteřině druhého poločasu to po hrubce v obraně hostů bylo již 2:0. Finální podobu výsledku dali domácí dvacet minut před koncem, další pokusy domácích kryl brankář Kylián, který se do branky Horažďovic vrátil po dlouhé pauze způsobené operací kolene.

Sestava Horažďovic: Kylián - Dom.Vonášek, Dan Vonášek, Pintíř, Červený - Kába, Sova, Vrzal, J.Pařil - Kliment, Zdichynec (Marek Hlaváč, Makovec, Vaněček, Mareš)

Rozhodčí: Pašek

Další výsledky  : Tachov  - SK ZČE 3: 3 ( 2: 3)  PK 4:5 , Postřekov -  Nepomuk 2: 1 ( 2: 0)

1. SŠ  Plzeň           17  15   0   2   77 : 17    45  ( 21)

2. Sušice              17   9   6   2   48 : 20    38  (  6)

3. Tachov              17  10   3   4   51 : 28    35  (  6)

4. Doubravka           17  10   1   6   69 : 29    34  (  4)

5. SK ZČE Plzeň        17  10   3   4   54 : 28    34  (  9)

6. Vejprnice           17   9   4   4   51 : 27    32  (  7)

7. Klatovy             17   6   3   8   42 : 41    27  ( -6)

8. Horažďovice         17   6   5   6   39 : 31    26  ( -1)

9. Domažlice           17   6   4   7   45 : 32    23  ( -2)

10. Přeštice            16   5   4   7   36 : 29    20  ( -5)

11. FK Nepomuk          17   4   4   9   27 : 48    17  ( -8)

12. Holýšov             16   3   1  12   36 : 82    10  (-14)

13. Luby                17   2   2  13   16 : 92    10  (-19)

14. Postřekov           17   3   0  14   16 :103     9  (-18)

MLADŠÍ   DOROST

SK KLATOVY 1898 - SK SLAVIA VEJPRNICE 0 : 4 (0 : 0)

Ján Gašpár

Zasloužená výhra hostů kteří byli v tomto duelu  jednoznačně lepší .

Branky : Filip, Kristl, Šádek, Mašek

Rozhodčí : Vladimír Reznichenko. Diváků : 20. ŽK : 2 : 0.

Sestava Klatovy : Schweigl - Kozák, Malenka, Pitel, Lysek - Dolanský, Smolík, Kojan, Macháček - Bilíček, Kvítek. Střídali: Bláha, Povolný, Čabrada

SUŠICE -  DOMAŽLICE 2: 2 ( 0: 1)  PK 6:5

DOUBRAVKA  - HORAŽĎOVICE 7: 1 ( 3: 0)

Šestnáct čerstvých hráčů domácích versus jedenáctka hostů, z níž 5 hráčů zasáhlo do utkání staršího dorostu, to byla rovnice před začátkem zápasu, která signalizuje i konečný výsledek. Čestný úspěch hostů si připsal po důrazném napadání rozehrávky domácích Roman Kovář.

Branka Horažďovic: Kovář Roman. Rozhodčí: Pašek

Sestava Horažďovic: Říha - Červený, Vaněček, Brokeš, Prokopius - Kovář, T.Nováček, Vrzal, Mareš - Pena, Makovec

1. SŠ  Plzeň            9   7   2   0   35 : 12    24  (  8)

2. Doubravka            9   6   1   2   36 : 14    20  (  7)

3. Vejprnice            9   6   0   3   27 : 22    18  (  3)

4. Domažlice            9   4   2   3   21 : 23    14  (  2)

5. Přeštice             8   4   1   3   17 : 16    13  (  7)

6. Sušice              10   3   2   5   28 : 28    13  ( -4)

7. Klatovy 1898        10   3   0   7   23 : 31     9  ( -9)

8. Horažďovice         10   0   0  10    6 : 47     0  (-18)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

NÝRSKO TRESTUHODNĚ PROMARNILO MOŽNOST VÉST TABULKU

O nemilé překvapení z pohledu nýrské kopané se představil domácí tým, který přezimoval na čele tabulky. Po vysoké výhře na podzim ve Zbůchu nad domácím Baníkem 11:3 tentokráte doma tomuto soupeři z druhé poloviny tabulky podlehl 3 : 1 . Nýrští dorostenci tak promarnili jedinečnou možnost, kdy dosavadní lídr tabulky Merklín prohrál v Plzni se Smíchovem v případě zisku tří bodů se vrátit do čela krajské soutěže a klesl z druhého na třetí místo.

Na první ze vzájemných derby tří účastníků z Pošumaví v krajské soutěži dorostu došlo  v 17.kole v Měčíně. Domácí v něm prohráli stejně jako na podzim v Kolinci s nováčkem soutěže tím nejtěsnějším rozdílem. .

NÝRSKO  - ZBŮCH 1: 3 ( 0: 1)

MĚČÍN - KOLINEC 0: 1 ( 0: 0)

Ostatní výsledky : Blovice  - Nýřany 0: 3 ( 0: 1) , Koloveč  - Mrákov 7: 1 ( 5: 1), SK Smíchov -  Merklín 2: 0 ( 0: 0), Blížejov -  Staňkov 3: 2 ( 1: 1), Stod  - Horš.Týn 3: 1 ( 1: 1)

1. Smíchov Plzeň       17  14   0   3   88 : 26    42  ( 15)

2. Merklín             17  14   0   3   84 : 35    42  ( 18)

3. Nýrsko              17  13   1   3   88 : 34    40  ( 13)

4. Koloveč             17  10   3   4   53 : 36    35  (  6)

5. Stod                17  10   3   4   55 : 26    34  (  6)

6. Nýřany              17   9   2   6   43 : 33    31  (  5)

7. Mrákov              17   6   5   6   31 : 43    27  ( -1)

8. Zbůch               17   6   3   8   48 : 61    22  ( -3)

9. Blovice             17   6   1  10   36 : 60    20  ( -8)

10. Kolinec             17   6   1  10   38 : 51    19  ( -5)