IV. TŘÍDA - skupina A, B 17.(15.).kolo 14.-15.4. 2012

IV. TŘÍDA  - skupina  A

DLAŽOVU TO S RUDOU OPĚT VYŠLO

Od posledního vzájemného zápasu Dlažova a Ž. Rudy B, které se hrálo v polovině září minulého roku a skončilo výhrou Dlažova na hřišti soupeře  uplynulo sedm měsíců.  To je také období, kdy se naposledy radovali dlažovští hráči z výhry. Té další a z kategorie šťastných se dočkali v 17.kole IV.třídy sk.A  doma a opět tím poraženým byla rezerva ze Železné Rudy.

Vítězství se dočkaly i Ježovy, které po dvou remízách doma prohře na hřišti favorita soutěže v Klatovech dokázaly v Bolešinech s místní rezervou uspět a přerušit bodovou šňůru druhého celku tabulky . Spokojenost vládne také v Dešenicích po utkání v Bezděkově kde  získaly tři body, ikdyž dohrávali celý druhý poločas bez vyloučené opory Jiřího Hvězdy. Janovice B doma neužily možnosti přiblížit si šanci hrát o stupně vítězů. Naopak jejich soupeř Měčín B si odváží výhru , která ho posunula v tabulce zpět na 2. místo.

KŘENICE  -  MĚCHOLUPY B  7 : 3 (3 : 2)

Branky: 4. Baxa Jiří,13 Roneš  Pavel , 30 Kacíř Jan, 53 a 66 Lösch Jakub,63 Rejthar Filip, 76 Bednář Jan - 6 Janda Petr,36 Votava Josef, 83 Hybšman Zdeněk. ŽK:  2:1 . Diváků 20 ,rozhodčí Habada.

BEZDĚKOV  B  -  DEŠENICE  0 : 1 (0 : 1)

Michal Karlubík

Za příjemného počasí se odehrálo utkání mezi rezervou z Bezděkova a hosty z Dešenic. Hra byla po celý zápas dost nepřesná, větší převahu šancí měl přece jen Bezděkov. Avšak tragická koncovka znamenala, že se stav ne a ne změnit. Když hosté kopali volný přímý kop, vystřelil Jiří Hvězda do zdi bez písknutí rozhodčího, který předtím jasně přikazoval, že kopat se bude na píšťalku. Potrestaný hráč dostal žlutou kartu, a jelikož už jednu měl, dostal červenou a musel do sprch. Ke konci první půle kopali hosté další volný přímý kop. Podařilo se jim prostřelit zeď, ale Nadymáček v brance míč chytil avšak dobíhající Prodan do gólmana zajel a tak vstřelil branku na 0:1. Chtěl bych poznamenat, že domácí brankář musel střídat a jet rovnou do nemocnice, kde se naštěstí jednalo „jen“ o vykloubený palec. Hned po brance rozhodčí Míšek ukončil první půli.

Do druhé domácí dvakrát vystřídali zraněného Nadymáčka, nahradil Martínek a dalšího pochroumaného hráče Karlubíka Karla mozek Bezděkovské hry Václav Novák. Domácí ovládali hru, ale nutno poznamenat, že hosté nebezpečně hrozili z protiútoků a ze standartek. Bezděkov zahazoval jednu šanci za druhou. Břečka trefil tyč, ostatní střely byly mnohem horší. A tak si Dešenice odvezli všechny tři body. Ač nerad musím zde podotknout, že zápas absolutně nezvládl sudí Míšek. Branka platit neměla (útočný faul). Hráč hostů číslo 9 měl být několikrát vyloučen! Předvedl tolik šlapáků a sudí na ně nereagoval. Zápas si pokazili především sami domácí hráči svýma neproměněnýma šancemi, ale to co předvedl sudí bylo prominutím ke zvracení.

Branka:45+1 Prodan Ondřej. ČK: 0 : 1 (45. Hvězda Jiří), ŽK: 2 : 2.Rozhodčí: Míšek. Diváků: 40.

Sestava TJ Bezděkov B: Nadymáček Vlastimil (Martínek Michal) – Karlubík Michal, Souček Tomáš, Hlaváček Martin ©, Karlubík Karel (Novák Václav) – Grassl Pavel, Čížek Václav, Zhvakin Kostyantin, Nadymáček Petr- Břečka Miroslav, Hráský Pavel

DLAŽOV  -  ŽELEZNÁ RUDA B    1 : 0 (0 : 0)

E. Duda

Utkání, ve kterém chtěli hosté odčinit podzimní porážku se  více vydařilo Dlažovu. Přes herní převahu hostů si více šancí vypracovali domácí. Jednu z nich proměnil po nedorozumění brankáře a stopera hostů Kůra.

Branky : 78. Augustýn Kůra 7. Rozhodčí : Lažánek K.Diváků : 20. ŽK: 1 : 1

Foto z utkání Dlažov - Ž. Ruda B  (2x) Klatovský deník Milan Kilián

SK BOLEŠINY  B – JEŽOVY  0  : 2 (0 : 2)

Branky:35´Novák Richard 37´Smetana Zdeňek

Rozhodčí:Diviš;ŽK:0:3;Diváků :50

SK KLATOVY 1898 "B" - TJ SPULE "B"  9 : 0 (3 : 0)

Miloš Beran

Za chladného počasí a deště se náš tým rozehříval a úvodních 20 minut hledal na hřišti.  Hra byla neurovnaná a přihrávky nenacházely adresáty.  Naše šance končily nepřesnými střelami nebo je likvidoval brankář hostí. Až ve 23. minutě se trefil Lužný  a po něm v 28. Lukeš a do přestávky ještě přidal Šlechta střelou z trestného kopu přes zeď na poločasových 3 - 0.

Po přestávce se obraz hry nezměnil, náš tým útočil a soupeř se na dostřel naší branky dostával jen ojediněle. V 53. minutě skóroval Kodýtek po samostatném průniku. V 58. minutě se po nahrávce Lužného trefil Homolka a v 60. minutě zachytil špatný výkop Lužný a potrestal soupeře dalším gólem. V 82. minutě zamířil do černého Homolka a v 84. minutě  přidal další gól  Lužný z penalty, která byla odpískána po penaltovém zákroku na něj. Konečný účet završil v 87. minutě Hošek. Utkání s přehledem odřídila Tereza Hessová.

Branky : Lužný 3, Lukeš M., Šlechta, Kodýtek, Hošek, Homolka, Vacovský Rozhodci : Tereza Hessová. Diváků : 30. ŽK: 1 : 1

Sestava Klatovy B : Opl - Ježek, Hošek, Šlechta, Homolka - Bilíček, Vacovský, Skala, Brož J.(55. min. Rendl) - Lužný, Lukeš M. (46.min. Kodýtek)

JANOVICE B – MĚČÍN B  2 : 3 (1 : 3)

Branky: Jůzek David, 48.Urban Miroslav - 20.a 32.Duchek Petr, 40.Klíma Jan. ŽK : 0 : 2. Diváků: 20. Rozhodčí Blaheta Josef.

1. Klatovy  1898 B     16  15   0   1   95 :  7    45  ( 21)

2. Měčín B             16   9   4   3   34 : 38    31  (  7)

3. Bolešiny B          16   9   2   5   37 : 25    29  (  5)

4. Vrhaveč  B          15   7   5   3   27 : 14    26  (  2)

5. Janovice B          16   7   3   6   47 : 41    24  (  0)

6. Dešenice            16   7   2   7   28 : 25    23  ( -1)

7. Ježovy              16   6   4   6   22 : 42    22  (  1)

8. Bezděkov B          15   5   4   6   31 : 29    19  ( -5)

9. Železná Ruda B      15   5   4   6   28 : 39    19  ( -2)

10. Křenice             16   4   3   9   29 : 42    15  (-12)

11. Měcholupy B         16   4   2  10   22 : 41    14  (-10)

12. Dlažov              15   3   3   9   25 : 44    12  (-12)

13. Spůle               16   2   2  12   15 : 53     8  (-13)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

SVATOBOR B DOSÁHL VENKU PODRUHÉ NA VÍTĚZSTVÍ

Ne příliš úspěšné soutěžní období v tomto soutěžním ročníku má za sebou Svatobor Hrádek B. Na hřištích soupeřů prohrál pět ze sedmi zápasů a z toho ve dvou dostal dvouciferný výprask. Od cenného vítězství na podzim v Kolinci se na hrádeckou rezervu usmálo štěstí opět ve Svéradicích odkud si přivezl druhou výhru z venku . Předpoklad , že mezi nejvyrovnanější zápasy 15.kola IV.třídy sk. B  bude duel v Kolinci se potvrdil. Domácím se podařilo po čtvrté za sebou vyhrát a na svém štítě tentokráte nechali  třetí v tabulce Sokol Zavlekov.

SVÉRADICE B – HRÁDEK B  0 : 1 (0 : 1)

Branka: Goby Stanislav . Rozhodčí: Mácal. ŽK: 2 : 1, ČK 0 : 1 (Oliva Jan po 2 ŽK). Diváků: 50.

MILČICE -  SOBĚŠICE  4 : 0 (1 : 0)

Branky:53. Marek Libor,34. 64. 67. Průcha Jiří ,ŽK 0:2,diváků 60,rozhodčí  Vondráček Václav

ŽIHOBCE B -  K.HORY 3 : 4 (2:1)

Branky: : 3.  Drobný Milan,  27. Míčka Bohumil, 72. Lemberger Martin – 14. Vrhel Aleš, 47. Tomek Petr (PK) , 49. Rovňan Richard (PK) , 83. Voldřich Jiří

Rozhodčí :Petržilka Jiří, ŽK: 2:4, ČK 1 : 0 (17. Pinkas Jaroslav).

SOKOL PAČEJOV – SOKOL PLÁNICE  4 : 3 (3 : 2)

Branky: Jiří  Cikán 2, Hlůzek Václav, Hromádka Ondřej (PK) - Kohout Rudolf 2, Kohout Tomaš, ŽK :  1:1, diváků 40, rozhodčí  Míšek Tomáš.

N.HORY - KVASETICE   1 : 10 (0 : 3)

Branky:75.Jedlička Antonín – 19.,24.,27.,46.min.Ballý Pavel, 78.Vojta Lukáš, 79.,87.Kubáň Aleš, 2..Bouzek Stanislav, 83.,85.Ballý Michal

Rozhodčí:Vasková Martina. ŽK:1:0. Diváků:50

KOLINEC -  ZAVLEKOV 3 : 1    (1 : 1)

Branky :  43. Štěpán Javorský, 51., 72. Jan Horák -  42. Jan Fous. Rozhodčí:  Bala Petr, ŽK: 0 : 1. Diváků : 80.

1. Kašp. Hory          15  13   0   2   75 : 21    39  ( 18)

2. Kvasetice           15  11   2   2   77 : 21    35  ( 14)

3. Zavlekov            15  10   1   4   52 : 19    31  ( 10)

4. Milčice             15   9   4   2   51 : 23    31  (  7)

5. Pačejov B           15   9   3   3   55 : 22    30  (  6)

6. Kolinec             15   7   2   6   37 : 38    23  ( -1)

7. Žihobce  B          15   6   2   7   34 : 38    20  ( -4)

8. Plánice             15   5   4   6   39 : 32    19  ( -2)

9. Hrádek B            15   5   1   9   31 : 64    16  ( -5)

10. Svéradice B         15   3   0  12   19 : 51     9  (-15)