OP , OS přípravky starší 2. kolo 14.-15.4. 2012

O P    PŘÍPRAVKA STARŠÍ

FAVORIZOVANÉ KLATOVY OVLÁDLY  TABULKY

Pokud po podzimním průběhu první části soutěžního ročníku si z mládežnických soutěží  řekl nejvýraznějším způsobem o roli favorita na celkové prvenství , pak to byly v kategorii starších přípravek fotbalové naděje SK Klatovy 1898. První dvě kola , které odehrál A tým tohoto klubu ve finálové části přeboru okresu na domácím hřišti to jen potvrdila. Klatovy ovládly jak čelo tabulky tak první tři místa ve střelecké tabulce . Úspěšně již sekundují Luby , které pokračují rovněž bez bodové ztráty a překvapivě si velmi dobře vedou i Nalžovské Hory. Po těsné prohře v Nýrsku tentokráte doma porazily Sušici a probojovaly se na třetí místo .

SK KLATOVY 1898 A – SKP OKULA NÝRSKO  11:4 (4:1,5:1,2:2)

Radomír Bilíček

Domácí první dvě třetiny předváděli velmi pohlednou hru a hosté se hlavně díky velmi aktivnímu A. Vackovi snažili držet krok. Bohužel se i díky výbornému výkonu domácího brankáře O. Mareše dokázali gólově prosadit pouze 2x. V závěrečné třetině se už jen dohrávalo a i přes velké množství šancí na obou stranách se celkové skóre měnilo pouze kosmeticky.

Branky: 2., 5., 13.,36. Alexandr Sojka , 19.,59. Kevin Petrmichl ,22., 32.  Tomáš Partyngl , 33., 42.  Petr Jílek , 30. Ondřej Javorský. – 12., 49. Adam Vacek , 25. Dominik Václavovic, 46. Štěpán Švec.

Rozhodčí:R.Bína, diváků 30.

NALŽOVSKÉ HORY – SUŠICE  5 : 3  (2:1, 1:0, 2:2)

Branky: 10.,29.,51. Kirpal Jakub, 8 .,56 . Mareš František  -  6., 53. Holeček Lukáš 59. Šťastný Koloman

Rozhodčí:Roman Mácal;Diváků : 30.

JANOVICE – LUBY  0 : 11 (0:2; 0:5; 0:4)

Branky : 13.,14.,39. Flosman, 23.,38- Pivoňka Matěj,  29.,41.,46. Hais-.

36,57 Votava , 9. Maňas

Rozhodčí:  Diviš R.Diváků:20.

1. Klatovy 1898         2   2   0   0   33 :  7     6  (  0)

2. Luby                 2   2   0   0   23 :  3     6  (  6)

3. Nalž. Hory           2   1   0   1   11 : 10     3  (  0)

4. Nýrsko               2   1   0   1   11 : 17     3  (  0)

5. Sušice               2   0   0   2    6 : 17     0  ( -3)

6. Janovice             2   0   0   2    3 : 33     0  ( -3)

OKRESNÍ SOUTĚŽ – PŘÍPRAVKA STARŠÍ

» Aktuální víkendové výsledky

PAČEJOVSKÁ ŠÁRKA RŮŽIČKOVÁ SKÓROVALA PĚTKRÁT

Ve druhém kole okresní soutěže přípravek poslala   pačejovská starší přípravka svým soupeřům v jarní části nástavbové soutěže této věkové kategorie další vizitku v podobě výrazné výhry doma nad SK Bolešiny. Po výhře v Mochtíně se na tomto domácím vítězství výrazným způsobem podílela Šárka Růžičková, která pěti góly byla neúspěšnější střelkyní tohoto  duelu.

LUBY B - FC ŠVIHOV     8 : 3 (4:2;1:0;3:1)

Branky: Holý Jan 5 (3., 7. 41.,49.,55. ), Votava Tomáš  3 (9., 15. a 35. ) - 5. Krieger Jan , 16. Hofmeisterová Marie, 45. Hlavatý Ondřej. Rozhodčí laik, diváků 50.

SK KLATOVY 1898 B – SOKOL MĚČÍN   12 : 5 (3:1, 5:3, 4:1)

Branky: 3., 6., 27., 30. Marek Lukáš, 15. Šantora Jakub, 22., 47. Janda Josef, 31., 33., 42., 44. Jiřík Michal, 58. Joachimsthaler Tomáš  Vlastimil, 36. Muknšnábl Filip - 14. Homolka David, 25., 34., 51. Šindelář Vlastimil, 36. Muknšnábl Filip

Rozhodčí:Bína Roman;Diváků :30.

PAČEJOV – BOLEŠINY 12 : 1 (7:0, 1:0, 4:1)

Domácí potěr posilněný  hladkou výhrou nad Mochtínem v minulém kole chtěl svou stoupající formu potvrdit i domácím zápase s Bolešinami. Na soupeře Pačejovští doslova vlétli a první třetinu doslova excelovali. Vyhráli ji 7:0 a o zápase bylo prakticky rozhodnuto.

Branky : 1. Růžičková Šárka; 11.Havlík Jiří; 15.Buchta Milan; 16.Pitulová Markéta; 18.Fiala Jan; 19.Růžičková Šárka; 20.Růžičková Šárka; 40.Buchta Milan; 44.Růžičková Šárka; 45.Matoušek /Bolešiny/; 46. Růžičková Šárka; 56.Havlík Jiří; 57.Havlík Jiří.  Rozhodčí: Holeček Miroslav. Diváků:40.

DLOUHÁ VES  -  STRÁŽOV   7 : 1 (2 : 1,  3 : 0, 2 : 0)

Josef Krůs

V první třetině se hrál pěkný fotbal. Děti ze Strážova sehráli s domácími celkem vyrovnanou partii. Teprve v další části zápasu se projevila nejen věková, ale i herní převaha domácích. Důležitější než výsledek je ale to, že si všichni zahráli a dobře se pobavili i při penaltách.

Branky: 17. ,32. Vítovec František., 30., 42. Václ Aleš , 19.,50. Krůs Štěpán   23. Kadlec Josef - 10.Kalivoda Tomáš.   Rozhodčí: laik;Diváků : 30.

CHANOVICE -  MOCHTÍN   0 : 24  (0 : 7, 0 : 8, 0 : 9)

Branky: Mužík Radek 11, (3.,5.,9.,13.,24.,26.,29.,43.,50.,58.,58.)  Pretzelmayer Jakub 3(26.,33.,52.)  Koranda Tomáš 2 (10.,56.)  Potůček Tomáš 3 (7.,48.,54.)  Pretzelmayer Petr 2 ( 5.,24.)  Kapusta Martin 3 (42.,45.,50.)

Rozhodčí:  laik , diváků:  30

1. Dlouhá Ves        2   2   0   0   25 :  2     6  (  3)

2. Pačejov           2   2   0   0   19 :  1     6  (  3)

3. Švihov            2   1   0   1   25 :  8     3  (  0)

4. Mochtín           2   1   0   1   24 :  7     3  (  0)

5. Horažďovice       1   1   0   0   14 :  0     3  (  3)

6. Luby B            1   1   0   0    8 :  3     3  (  0)

7. Klatovy 1898  B   2   1   0   1   16 : 15     3  (  0)

8. Bolešiny          2   1   0   1   11 : 16     3  (  0)

9. Strážov           2   0   0   2    1 : 21     0  ( -3)