OPŽ( starší) OPMŽ (mladší) 16.(12.) kolo 7. – 8.4. 2012

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

I V DEVÍTI PŘIBRZDILY  ROZEJTÉ LUBY

V minulém kole po domácí výhře nad do té doby vedoucí Železnou Rudou byli ambiciózní žáci Startu Luby označeni za černého koně přeboru , který ještě neřekl při ztrátě pěti bodů své poslední slovo do umístění na  čele tabulky. O týden později na stejném hřišti ale své trenéry i diváky překvapil prohrou se soupeřem, který přijel z Hartmanic pouze s devíti hráči a tři ztracené body již na nejlepší budou definitivně  chybět. Také další celky z čela tabulky musely o body v tomto kole podstoupit tvrdý souboj, Hradešice doma v derby se So N. Hory a Železné Rudě zle zatápěly domácí Kašperské Hory.

FC ŠVIHOV – SK BOLEŠINY   3 : 0 (1 : 0)

Branky: 20.Pruner Miroslav, 49.Kulhánek Lukáš, 56.Křepel Tomáš (PK)

Rozhodčí: Mazanec Marek; ŽK:0:1. Diváků : 30

START LUBY – HARTMANICE  0 : 1 (0 : 1)

Domácí se proti nadšeně hrajícímu soupeři, který přijel pouze s devíti hráči nedokázali prosadit.

Branka: : Šimek Michal, hrano bez karet, rozhodčí Lažánek Karel, diváků  50.

DLOUHÁ VES -  MYSLÍV 4 : 0 (3 : 0)

Branky:3,17 Špička Petr,34 Brejcha Pavel,60 Jaroš David Diváků:10

Rozhodčí  :Kurc ; ŽK:  1:1

HRADEŠICE – NALŽOVSKÉ  HORY 2:1 (0:0)

Milan Černík

Výhru pro Hradešice v derby utkání zajistil po zlepšené hře ve 2. poločase dvěma góly Pavel Nauš bydlící v Nalžovských Horách, když na první mu nahrál D. Vaněček a na druhý chytrou uličkou D. Chmelík. Hosté pak již jen snížili z penalty v samotném závěru utkání.

Branky: 50', 56'  P. Pauš - 69' R. Kupka.  Rozhodčí:  Abraham  Josef. ŽK 0:1 . Diváků:  30.

Sestava Hradešic: M. Panuška - T. Helei, M. Buchta, T. Stratorski, Martin Kovanda, P. Nauš, D. Chmelík, L. Handschuh, T. Soukup, D. Vaněček, Martin Frančík. Střídali: D. Hromádka, Milan Kovanda, Michal Frančík, P. Stratorski

TJ KAŠPERSKÉ HORY – TJ ŽELEZNÁ RUDA    1 : 2 (0 : 1)

Branky: domácí: 42. Bártík Jan -  17. Němec Stanislav, 60. Jelínek Jiří

Rozhodčí: Staněk  Luděk; ŽK: 2:0;  Diváků:40

MOCHTÍN  -  STRÁŽOV   4 : 3 (0 : 2)

Milan Denk

Strážovští žáci nastoupili ke druhému zápasu jara s velkými ambicemi. Z počátku  se jim jejich chuť a nasazení hry vyplácelo a už v 11. minutě měli důvod k  radosti, z přímého kopu se trefil O. Adamec. Následně druhou branku utkání  přidal L. Soušek. Tento stav vydržel do poločasu. Ihned po poločase se domácí  ujali iniciativy a snížili stav skóre na 1:2. Zadáci hostů neměli svůj den. To  potvrdilo 15 minutové selhání po kterém hostující obrana dvakrát  propadla a domácí  toho vždy dokázali využít. Strážov však začal ve hře dopředu být opět aktivnější  než hosté a po příhře Soušek - Heidenreich svítil na ukazateli stav skóre 3:3.

Už to vypadalo na spravedlivou remízou obou celků. V závěru ale domácí našli  opět trhlinu na straně hostů a upravili tak na konečných 4:3.

Branky: Řeřicha Tomáš, Juda. Nebeský ,  Pretzelmayer Viliam   -   Adamec Ondřej,  Soušek Luděk, Haidenreich  Daniel. Rozhodčí: Šafránek Jan. Diváků: 30

Sestava Strážova : J.Kalivoda, F.Muchka, P.Thurnvald, P.Bouberle, J.Vališ,  D.Zetocha, D.Heidenreich, V.Thurnvald, P.Hudský,O.Adamec, O.Schwarc, O.Rubáš,  L.Soušek, , O.Rubáš, J.Toman

Branky: Řeřicha Tomáš, Juda. Nebeský ,  Pretzelmayer Viliam – Adamec Ondřej, Soušek Luděk, Haidenreich

Daniel. Rozhodčí: Šafránek Jan. Diváků: 30

1. Hradešice           15  12   1   2   45 : 20    37  ( 13)

2. Železná Ruda        15  10   2   3   52 : 30    34  ( 11)

3. Švihov              15  10   1   4   47 : 25    32  ( 10)

4. Luby                15   9   2   4   37 : 21    29  (  5)

5. Hartmanice          15   8   1   6   49 : 38    25  (  1)

6. Dlouhá Ves          15   6   4   5   29 : 41    25  ( -2)

7. Nalž. Hory          14   6   4   4   28 : 25    24  (  1)

8. Nezamyslice         14   7   2   5   41 : 27    23  (  2)

9. Mochtín             15   6   2   7   32 : 33    21  ( -1)

10. Kašp. Hory          15   3   2  10   18 : 39    13  (-10)

11. Strážov             15   2   4   9   25 : 48    12  (-14)

12. Bolešiny            14   2   2  10   22 : 47     8  (-13)

13. Myslív              15   0   3  12   13 : 44     4  (-18)

OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

O GÓLY SE V  DERVY POSTARALI PIVOŇKOVÉ

Mladší žáci Startu Luby po podzimu přezimovali na čele tabulky . Tuto pozici si upoevnili takké po odehrání derby v prvním jarním kole doma s Mochtínem.  K výrazné výhře přispěli autoři osmi z devíti  branek oba Pivoňkové, Matěj a Michal se čtyřmi přesnými zásahy. Svoje umístění na stupních vítězů  také potvrdil druhý Pačejov a třetí Měčín. Mile překvapili svého trenéra Sládka vysokou výhrou v Plánici mladší žáci Žichovic.

KLATOVY-MĚČÍN  1 : 5 (0 : 1)

Branky: Blahník Matyáš - Žižka Michal 3, Benda Josef , Jareš Ondřej.

Rozhodčí Bína Roman,  diváků 20

LUBY – MOCHTÍN  9 : 1 ( 3: 0).

Branky : Pivoňka Michal 4, Pivoňka Matěj 4, Petlan Fr.-  Šafránek Jan.

Rozhodčí: Braheta Josef. Diváků: 30.

PLÁNICE - ŽICHOVICE  1 : 9 (1 : 5)

Branky: 9. Novák Milan – 4., 30., 37. Pavlík Filip, 11., 9., 48. Dvořáková Marcela, 25.  Miros Martin, 44. ,51.  Tábor Matěj. Rozhodčí :  V.Vondráček. Diváků: 20

FK DUKLA JANOVICE -  TJ SUŠICE B  0 : 9 (0 : 3)

Branky : 1.,27. Skrbek M. , 29,32,55min. Svoboda F., 37,38. Černý A., 48. Lóffelmann J.,  51. Šetrná M.   Rozhodčí: Diviš Robert. Diváků:20

PAČEJOV – SUŠICE C  4 : 1 (2 : 0)

Branky :19.,22. Šuba Adam,  37.,53. Hosnedl Petr ,  44. Jána František

Diváků: 50, rozhodčí Cihlář Jan

1. Luby B              10   8   1   1   63 :  9    26  ( 10)

2. Pačejov             10   7   2   1   33 :  9    24  (  8)

3. Měčín               10   6   3   1   62 : 17    21  (  6)

4. Sušice C            10   6   1   3   62 : 19    20  (  7)

5. Sušice B            10   5   1   4   46 : 27    17  (  1)

6. Klatovy  1898 B     10   4   3   3   34 : 20    16  ( -3)

7. Mochtín             10   4   1   5   63 : 35    13  ( -2)