IV. TŘÍDA - skupina A, B 16.(14.)kolo 7. -8.4. 2012

IV. TŘÍDA  - skupina  A

ÚSPĚŠNÁ SÉRIE VYNESLA BOLEŠINSKOU REZERVU

NA DRUHÉ MÍSTO

Příznivé vylosování  kterému napomohlo odehrání čtyř posledních soutěžních klání ze šesti na domácím hřišti , ale zejména úspěšný série pěti výher a jedné remízy vynesla stále se lepšící bolešinskou rezervu na průběžné druhé místo v tabulce.  Na favorizované béčko Klatov, ale v tabulce vzhledem k jejímu dvoucifernému bodovému náskoku  nikdo u účastníků této soutěže nemá. Proto se pozornost dalších týmů  soustředí na boj o druhé místo o které mají  ještě reálné šance bojovat   vedle Bolešin další rezervy Měčína, Vrhavče a  Janovic   . Ve hře o střed tabulky , resp. o šesté místo se podle zlepšených výsledků rýsují  solidní vyhlídky  pro Start Dešenice.

SPŮLE – VRHAVEČ B   0 : 6 (0 : 3)

Branky:  5.,40.,42.  Jandečka T., 65. Fiala L., 72. Ryba K., 82.Lorenc M. Bráno bez karet, diváků: 30. Rozhodčí: Vladimír Pastyřík

JEŽOVY - JANOVICE B   1 : 1 (1 : 1)

Branky : 29. Jansta Josef - 40. Neubaer Jiří.

ŽK 3-2.Diváci 20.Rozhodčí Bureš Michal.

Foto z utání Ježovy - Janovice B (2x) Jitka Kilbergerová -redaktorka KD

KŘENICE -  BOLEŠINY   B  1 : 3(0 : 2)

Branky: 55. Rejthar Vlast. ,3. Hess Martin, 28. Valeš Jan , 78.  Pojar Stanislav

Rozhodčí:  Hessova T. AR1 Bureš J.,ŽK 2:1, diváků 20 .

MĚCHOLUPY  B - ŽELEZNÁ RUDA B  1 : 1 (0 : 1)

Branky: 59. Virus Ladislav - 37. Choleva, ŽK: 2:2. Diváků: 30

DEŠENICE - DLAŽOV   4 : 2 (2 : 1 )

Branky: 25. Hvězda Jiří, 45 . Prodan Ondřej, 57. Prodan Ondřej, 58 . Hvězda Jiří. -  Bureš Šimon , 55. Tribula  Jan,

Rozhodčí:Diviš ;ŽK:2:1 ;ČK:1:1 (35. Toman Jindřich -  53. Duda Eduard). Diváků : 50  .

MĚČÍN B – KLATOVY B  0 : 6 (0 : 2)

Branky: 17.,33.,82. Lužný Jakub, 50. Votípka Jan, 67.,76. Brož Martin

Rozhodčí:Bureš M. ŽK:1:2 ;Diváků :30

1. Klatovy  1898 B     15  14   0   1   86 :  7    42  ( 21)

2. Bolešiny B          15   9   2   4   37 : 23    29  (  8)

3. Měčín B             15   8   4   3   31 : 36    28  (  4)

4. Vrhaveč  B          15   7   5   3   27 : 14    26  (  2)

5. Janovice B          15   7   3   5   45 : 38    24  (  3)

6. Dešenice            15   6   2   7   27 : 25    20  ( -4)

7. Bezděkov B          14   5   4   5   31 : 28    19  ( -2)

8. Železná Ruda B      14   5   4   5   28 : 38    19  ( -2)

9. Ježovy              15   5   4   6   20 : 42    19  ( -2)

10. Měcholupy B         15   4   2   9   19 : 34    14  (-10)

11. Křenice             15   3   3   9   22 : 39    12  (-12)

12. Dlažov              14   2   3   9   24 : 44     9  (-12)

13. Spůle               15   2   2  11   15 : 44     8  (-13)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

SOBĚŠICE NA POSLEDNÍM MÍSTĚ  ZŮSTALY KRÁTCE

Pohled na čelo tabulky IV. třídy sk. B které okupují se čtyřbodovým náskokem Kašperské Hory zůstává nezměněn. Docel zajímavý má poslední vývoj na konci tabulky. Po minulém kole, kdy Soběšice, které vedly v N. Horách v přímém duelu o poslední místo nad místním béčkem 0:2 , aby  nakonec inkasovanou brankou dvě minuty před koncem odjely poraženy na posledním místě vydržely pouze jedno kolo. I když doma jednobrankové vedení s Kolincem neudržely, konečnou remízou předaly znovu černého Petra do Nalžovských Hor.

PLÁNICE – HRÁDEK  B   1 : 1 (0 : 0)

Branky: 48. Plánička Lukáš – 81. Krejčí Jan. ŽK: 2 : 2. Diváků: 20.

Rozhodčí: Vondráček Václav

SOBĚŠICE – KOLINEC  1 : 1 (1 : 0)

Branky: 5. Šebelík JHaroslav – 68. Kudlic Petr. ŽK: 0 : 2 ; ČK: 1 : 0 (Požárek Adam.

TJ KAŠPERSKÉ HORY – SVÉRADICE „ B“  7:0 (2:0)

Tomek Petr

Za velmi chladného počasí viděli věrní fanoušci povinné vítězství domácího mužstva.

Branky:  36,37,75.min Rejšek David,50,83,90. min Tomek Petr ml., 61.min Rovňan Richard .

Rozhodčí: Staněk  Luděk; Diváků:60

KVASETICE - ŽIHOBCE B  4 : 0 (3:0)

Pavel Roub

Domácí hráči pojali dnešní zápas jako festival neproměněných šancí. V prvním poločase vstřelili branku ve 25. minutě, což byla jejich 8 golová šance. Před koncem poločasu vstřelili ještě 2 góly a to je uklidnilo. ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale hosté kombinovali pouze k velkému vápnu. Skóre se změnilo až těsně před koncem zápasu ze spravedlivě nařízeného pokutového kopu.branky: 25. Ballý Pavel, 43. Vojta Lukáš, 44., 87.(PK) Ballý Michal, žk. 1:1, čk. 0:0, rozhodčí Bína, diváků 30

ZAVLEKOV- NALŽOVSKÉ HORY 6 : 1 (1 : 0).

Branky: 13., 46, 76. Capik Petr, 53. Fous Jan, 76. Pacholik Hynek, 87. Hlavin David - 61. Jedlicka Pavel.  Rozhodčí: Hovorka Milan . ŽK: 3:2. Diváků: 90.

PAČEJOV B - MILČICE  0 : 0 (0 : 0)

ŽK: 3 : 5 ; ČK: 0 : 1 . Diváků: 80. Rozhodčí:  Koura Radim

1. Kašp. Hory          14  12   0   2   71 : 18    36  ( 15)

2. Kvasetice           14  10   2   2   67 : 20    32  ( 11)

3. Zavlekov            14  10   1   3   51 : 16    31  ( 10)

4. Milčice             14   8   4   2   47 : 23    28  (  7)

5. Pačejov B           14   8   3   3   51 : 19    27  (  6)

6. Kolinec             14   6   2   6   34 : 37    20  ( -1)

7. Žihobce  B          14   6   2   6   31 : 34    20  ( -1)

8. Plánice             14   5   4   5   36 : 28    19  ( -2)